2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ya kızlar alakasız olcak ama şu yazıların rengini nası değiştiriyoruz acayip takıldım. bilen bi el atsın:)

emsey hastanesi :)

mrb canım ben şimdi medipole gidiyorum ama evime yakın die emseye gitmek istiyorum. sen nasıl memnun musun hastanenden ve doktorundan. tavsiye eder misin. bir de muayene ve doğum ücreti hakkında bilgin var mı öğrenebildin mi

kızıma TAnem ismini düşünüyorum ama çevremdeki bazı insanlar çok beğeniyo bazılarıda tek çocukmu olcak dio 2. olunca ne olcak fln diolar ama ne bilim sizce nasıl bi isim..dünden beri kimse yok burada yaa nere gittiniz kızlarr

güzel isim. ikinci olsun nolcakki illa tek çocuklara verilen isimmiymiş:) önemli olan senin ve eşinin içine sinmesi.

Merhaba Kızlar ben arada giriyorum burdayım. izmirde hava çokkk güzel kocacım ben kızım karşıyakada denize karşı kahve içiyoruzzz biz ailecek güneşi çok seviyoruz

Kizlar pasamin ismi Ismail 2.bebegime Ismaile uygun isim dusunuyorum... aklimda Imran ismi var ve evdekilerin istegi qaynpederimin ismi Rafik..baska ne isim onere bilirsiniz?

Ayy kizlaarrr ben geldimmm.cookk yoruldum.birsuru seyler aldim kizima.zibinlar coraplar battaniye yastik nevresim.niveanin setinden.birrsuru masraf yaptim ama bebisimin cani sagolsun.bayramlik elbisesinin altina cicekli corap bile aldik

Kabızlık korkunç birşey yaa ))):

Canim benim kabizlik sorunum olmadi ama uc dort gundur kuru kayisi yiyorum.gunde iki kere ayiptir soylemesi lavaboya cikiyorum.duzenli olarak gunde 10 tane felan ye.ise yariyacaktir...

Merhaba Kızlar ben arada giriyorum burdayım. izmirde hava çokkk güzel kocacım ben kızım karşıyakada denize karşı kahve içiyoruzzz biz ailecek güneşi çok seviyoruz
İzmir i bu yüzden seviyorum,bugün adeta bahar havası yaşadık,güzel bir gündü :)

ben 2 kere randevu aldım gidemedim ayrıntılı ultroson çıkınca zeynep kamile gitmem gerekti o yüzden randevuları iptal ettim muayene ücreti müşreti hizmetlerini arayıp öğrene bilrisiniz ama galiba 35 40 lira arsı olması lazımdı doktor olarakta orda çalışan bi doktordan nesrin hanım önerdi ve gidinler çok memnun hastaneden iyi geceler

herkese iyi akşamlaaarr herkes gezmelere gitmiş anlaşılan yarın sabah dr. randevum var eşim hala işten izin alabilecekmi belli değil, inş. bi sorun çıkmazda yetişiriz yaw

benimde evimde iki kedim var,her gören şok oluyor,bebek doğunca bunlar nolucak diyorlar,sanki paket yapıp dışarı atabilecekmişiz gibi :)

bize bebeği veren allah sanki o canları yaratmamış gibi davranmıyorlarmı uyuz oluyorum

eslem bence de güzel bir isim

ve bizim bebebmiz hala isimsiz

herkese iyi akşamlaaarr herkes gezmelere gitmiş anlaşılan yarın sabah dr. randevum var eşim hala işten izin alabilecekmi belli değil, inş. bi sorun çıkmazda yetişiriz yaw

benim eşimde hiç izin alıp dr a gidemedik birlikte

canım bende medipole gidiyorum,hangi doktora gidiyorsun sen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…