2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
tatlım benim daha 5. haftada 1000 degerin üzerindeydi ve herkes ikiz olabilir dedi
ama ikiz değilmiş
doktor normal dedi kdından kadına değişir ince hesaplara gerek yok demişti
akışına bırak sen de

benım ilk gebelıgımde 5. haftada 10481 di değer ve tek gebelıktı

cinsiyet konusunda ama az cok fıkır verıyo bu bhcg olayı erkekelrde bhcg daha hızlı yukselıyo :) ve daha yuksek oluyo

tatlım benim daha 5. haftada 1000 degerin üzerindeydi ve herkes ikiz olabilir dedi
ama ikiz değilmiş
doktor normal dedi kdından kadına değişir ince hesaplara gerek yok demişti
akışına bırak sen de

Ben hiç anlamadım zaten bu beta hcg değeri olayını. Farklı katsayılar fila nkullanılıyor herhalde,Benim 4 haftalıkken 4300(dörtbin üçyüz) çıkmıştı. 4üz mü yani şimdi ? Ya da bebek çok sıkı sıkı tutunmuş mu demek? 4 haftalıkken kese göründü, bebek için de 3 hafta sonra gelin dedi doktor. Mide bulantıları hafif, göğüsler sabahları patlayacak gibi, idrara sık çıkma yok ama debide farklılık var, yavaş yavaş geliyor yani ( idrar yolları iltihabı?? ) ve uyku hali...

Kızlar merhaba,

Hepinizi gönülden tebrik ederim.Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.Darısı isteyen herkesin başına.
Ben ayshe ve suay'ın eski topiğinden arkadaşlarıyım.
Hepinize bir merhaba demek istedim.
Umarım herşey gönlünüzce olur kızlarr
Suay ctesi doktora gidecekti, bana da mail atacağını söylemişti ama ne gelen var ne giden.Bilgisi olan var mı kızlar, fena meraktayım

merhaba canım amın ınsallah darısı basınaa :)

suay dr mı gıtmıstı cts gunu aa ben de gormeıdm hıcc hersey yolundadır ınsallahhh

ya işleriyogundur ondan gelememıstır umarım

merhaba canım amın ınsallah darısı basınaa :)

suay dr mı gıtmıstı cts gunu aa ben de gormeıdm hıcc hersey yolundadır ınsallahhh

ya işleriyogundur ondan gelememıstır umarım

Umarım canım ya.İşleri olsun da bekleriz.
Sen nasılsın canım, bulantıların başlamış sanırım.Kısa sürer inşallah

Umarım canım ya.İşleri olsun da bekleriz.
Sen nasılsın canım, bulantıların başlamış sanırım.Kısa sürer inşallah

canım bulantım çok ama benım bulantım olunca bebegım guzel gelısıo en azındna öncekılerde öle olmsutu :)

ınsallah bu sefer de bulantı bebegımın ıyı olduguna ısarettır bu acıdan içim rahat sıkıtnı acıısndan

nefes dahı alamıyorum bulantıdan gecer ınsallahhh canım aman olsunda böle olsun razıyım :)

Progestan canım.Dr kesenin yanında bi lekelenme var dedi azcık onun için verdi o lekeyide attım bi kaç gün önce.Ama ilaca devam ediyorum yine.Yarın Dr sorucam eğer gerek kalmadı derse kullanmam artık....

yaa kızlar benim kendi doktorum da kesenin yanında kanama olmuş ama geçer dedi yaprak seninki gibi yani ama ilaç falan vermedi ve herkangi bir kanama veya lekelenmem olmadı, akıntım var sadece düşük tehlikesi var mıdır ilaç kullanmalı mıyım? :26:

aynen ben mutfak kokusuna bile dayanamıyorum yemek falan yapmak hak getire dün balık yemeğe dışarı gittik kokusu tuttu beni midem bulandı, bir de deodorant kokusu bebeğe zarar veriri mi dün deo alacaktım koklayıp durdum 10 tane falan sonra aklıma geldi dumur oldum yaa

kızlarr merhaba ben geldimm :))
dün size sölemek istemedim telaşlandırmıyim diye dün kanamam oldu bugün hastaneye gittik Allahıma şükürler olsun rahimde kanama yok bebek yerleşirken olmuş olabilir dedi ve düşük önleyici ilaç verdi önlem için ve 6+1 çıktı ultrasondaa veee kalp atışlarınıda gördüm kuzumun okadar minikki daha 0.50 cm :)) haftaya salı kalp atışlarını görmek için gidicez ... korkarak gittim doktora dün gece geçmek bilmedi ama şimdi çok çok mutluyum ....

sabah bulantım yok kötü ve aşırı kokulara karşı hassasiyet ve mide bulantısı yaşıyorum, göğüslerim ayva gibi hem sert hem kocaman oldu
kasık ağrılarım doktorun da öngördüğü gibi bu hafta geçti, arada başım dönüyor ama sürekli uyumak istiyorum, çalışmıyor olsam yataktan çıkmazdım herhalde...
biraz iştahım açıldı ama tatlı değil tuzlu çekiyor canım sarma, köfte falan...
yarın kurum dr una gidip kan testini tekrarlayacağız artışı görmek için, bir de belki keseyi kontrol ederiz tekrar. Kalp atışına daha 10 gün var çok heycanlı :18:

aynı belirtiler yaaaa sürekli uyumak istiyorum bıraksalar yataktan hiç çıkmıcam :))
yaa ama ben yemek yemek istemiyorum özellikle sabahları yemek görmek istemiyorum 10 11 den sonra yemege başlıyorum :))
cnm ben sadece akşamları girebiliyorum kaçırdım galiba nie kan testini tekrarlıyorsun zaten kese görünmedimi ?

merhaba canım ayy ne güzel yaa ınsallah bizlerde goruruz kalp atıslarınıı

kese etrafında kan yoksa sorun yoktur ınsallah sağlıkal ielrler canım :)

heheh aynen ben de çalışamsma yataktan cıkmazdım sabah dahı zor kalktım

benım midemde bulanıyo ama hep pasta ekler şeker kaymaklı revanı fln yemek sıtıyorum

arada bir de canım kumpir ve portakal suyu çekıyoo

zaten normalde de boğazıma çok düşkün oldugum için aşermeden saymıyorum bunları

Son düzenleme:

O zaman varsın olsun canım.Sağlıkla sıkıntısız kavuşmanı diliyorum tatlım.Dualarım seninle

çok çok saol cnmm inşallah sizde en kısa zamanda görürsünüz kalp atışlarını :)) rahimde kan yok dedi doktor ama yinede hem benim içim rahat etsin diye ilaç verdi ....
yaaa bende sabahları kalkamıyorum yakşamda 9 da uyuya kalıyorum tv başında hiç bişi seyredemiyorumm :)) benim cnm tatlı tuzlu diye ayırmıyo ama zararlı şeyler istiyo mc gibi zor tutuyorum kendimii bende bogazıma çok düşkünüm boyna cnm bişi istiyo kocişe yazık valla dün börek dedim gitti aldı saolsunn :))

hadi gözün aydın canım.kalp atışlarını karındanmı gördünüz yoksa vajinal ultrasonlamı

O zaman varsın olsun canım.Sağlıkla sıkıntısız kavuşmanı diliyorum tatlım.Dualarım seninle

amın ınsallahh canım :) darısı basınızaaa

ınsallah canım :) ben de akşam 9-10 gibi uyyaklıyorum arada kalkıp ataga gıdıyorum sbaah 8 de kalkıyorum ıse gelıyorum

eve gidiyorum 18.00 de evde oluyorum yarım saat uzanıyorum ayakalrımı yuksege koyup sonra kalkıp yemekfln hoop gene 9-10 gibi

kafa düşmeye baslıyo uzanıyorum sabah gene 8 kalkış böle bi kısır döngü hayal meyal arada bi namaza kalkıyorum uykulu oluyorum

Allah kabul etsın valla uyanamıyom :26:

benım ilk gebelıgımde 5. haftada 10481 di değer ve tek gebelıktı

cinsiyet konusunda ama az cok fıkır verıyo bu bhcg olayı erkekelrde bhcg daha hızlı yukselıyo :) ve daha yuksek oluyo

bak bu cinsiyet olayı dogru olabilir. ilki erkekti cok yüksekti degerlerim bunda bilmiyorum yaptırmıyorum

4. hafta için 4300 normal zaten :)

hadi gecmiş olsun

hadi gözün aydın canım.kalp atışlarını karındanmı gördünüz yoksa vajinal ultrasonlamı
çok çok saol cnmm vajinal gördük haftaya salı gidicez onda karından bakıcaz inşallah :))

aminnn :))
yaa ben sabah çok erken kalkıyorum 6 da ( oyuzden zor kalkıyorum şu 7 ay geçsede izne ayrılsam diye bakıyorum valla şimdiden :))
akşamda en erken 7 buçukta ev de oluyorum oyuzden arada kestiremiyorum ( oyuzden erkenden uyuyorumm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…