2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydın kızlar

ben fenayım ya mide bulantım 1 günde %100 arttı kusmamak ıcın zor tutuyorum kendımı

hersey kokuyo hersey ıyyyy gecen hamılelgııdmede böle olmsutu nası geccek gunler hıc bılmıyorum

Olabilir Canim çünkü gercekten ciddi kabizlik sorunum var afedersiniZ ama iki güne bı çıkıyorum ve acaip zorlanıyorum gaz sıkışması gibi oluyo sanırım kabizliktan dolayı

doktor bana bi ilaç verdı iyi gelicek dedı daha yenı aldımilacı akşam ıcıcem ıse yararsa sana sölerıma dını dr a sorup kullanrısın
kadın doğumcu verıd bana ilacı :)

günaydın arkadaşlar cuma günü gittim ve kesesini gördüm çok şükür:) haftaya cuma da kalp atışını görürürüz dedi inşallah diyorum.çok sevindim:)MAŞALLAH

çok güzel canım ınsallahhh kalp atıslaırnı da gorurusun :)

canım baya zoer gecmıs senın ıcın içini ferah tut inşallah bi sorun olmaz ınsallah sğalıkla gelısır bebegın

günaydın kızlar,
benim hafif mide bulantılarım başladı. ilk cocugumda 7. hafta baslamıstı 12. hafta bitmişti bu 1 hafta erken basladı hadi hayırlısı inş. unutmusum bu bulantıları, fenaymıs. Eger benim gibi bulantınız var ise korkmayın hamileliğin en zor günleri bunlardır. Ve gecerler. Her kadında farklılık, hatta bir kadının farklı hamileliklerinde bile farklılık gösteriyor. Bulantı kesmek için kuru seyler yiyebilirsiniz. ccubuk kraker galeta yanınızda bulunsun nerede ne olacagı bilinmez. birde kola iyi geliyordu bazı arkadaslara ama mecbur kalmadıkca asitli seyler kullanmayın

mide bulantılarıyla gözümü açtım yine
Allah kolaylaştırsın bu süreci hepimize
daha hamileliğimin keyfini çıkarmaya başlayamadım

ayşe sen nasılsın?
doktor metpamid mi verdi?

cnm 5 yaş 4 aylık evet benım kızımın adı yaren kardeşi haftaya bellı cak inşalla ee senın 3. heralde maşalla annesı
benim 4.canım.2 kızım 1 oğlum var.
rabbim yardımcın olsun canım.evet beklemek çok zor sana sabırlar diliyorum.iyi haberlerini alırız inş.
canım doktor tuvalet kağıdını da önermiyor en iyisi pamuklu bez ama seni rahatsız etmiyor madem sorun yok...
kızlar çin takvimi tutuyor mu fikirlerinizi alalım
benim diğer 3 çocuğumdada tutmuştu.bakalım bunda nasıl olacak.insan çok merak ediyor ama.
ayy canım ne zor şeyler yaşamışsın inşallah bu seferki iyi sonuçlanır
kızlar benim gögüslerim şiş ve ağroyor, midem bulanıyor oğlumda bunların hiçbiri olmamıştı bu sefer zorlu geçeceğe benziyor ilk hamileliğim çok rahat geçmişti.
benim 4.hamileliğim ve hepsi birbirinden farklıydı.ama en zoru da bu seferki.çook kötüyüm
benimde aynen öyle canım.genel durumum hiç iyi değil.hatta bazen acaba başka bir enfeksiyon falanmı var diye düşünüyorum bende.çok ağır bir grip geçiriyor gibiyim.rabbim yardımcımız olsun.

bu arada yemek yapmak artık cok zorlastı. Bir kaç güne hiç mutfaga giremem gibime geliyor. O nedenle yemeklerimi toptan yaptım attım dolaba. Onlar biterse iş kocaya kalacak artık. ctesi misafirim gelecek ne yaparım bilmiyorum ben söylerim esim yapar napayım

canım benim 8. hafta bitmek üzere
6. haftaya girer girmez başladı bulantılarım çok zor geçiyor
inş. dediğin gibi kısa sürede geçer gider
9 ay boyunca böyle bir bulantıdan Allahım korusun ya

kızlar sitede soyle bisi okudum.. bakalım kimlerde tutacak. biraz sacma ama

Arkadaslar simdi bir tane cinsiyet tahmini yontemini paylasacam. Lutfen sizde de cikiyor mu bakin olur mu? Cin takvimine benziyor ama biraz farkli.Anlatiyorum..

hamile kaldiginiz ay + hamile kalirken ki yasiniz + 9 = eger tek sayi cikarsa kiz cift sayi cikarsa erkek oluyor. Etraftakilerde tittu. Bi bakin dogru acaba))))

günaydın kızlar.çok kötü bir hafta sonu geçirdim.bulantım hergün artıyor.soğuk soğuk terliyorum.elim ayağım tutmuyor.çarşamba günü randevum vardı ama bekleyemeyeceğim bugün gidicem iş çıkışı..bir arkadaşım acaba bebek karnında öldüde senimi zehirliyo dedi.içime kurt düştü.kalp atişlarını duymadan rahatlamayacağım.inşallh duyarım bugün.

canım benim 8. hafta bitmek üzere
6. haftaya girer girmez başladı bulantılarım çok zor geçiyor
inş. dediğin gibi kısa sürede geçer gider
9 ay boyunca böyle bir bulantıdan Allahım korusun ya

evet bunu 9 ay cekende var Allah sabır versin ama ihtimal cok az. ben ilk hamileliğimde az bulantı yasamama ragmen resmen bunalıma girmiştim sanıyordum hiç gecmeyecek geciyor arkadaslar geciyor inanın. 2. trimestere girdigimiz an hamilemisiniz degilmisiniz siz bile anlamazsınız hayat normale döner inş.

neden olabilir derken? cok mu arttıgı icin mi diyosun? ben bi sıkıntı olacagını sanmıyorum. gayet guzel bir deger bence canını sıkma

Evet canım yaa,çok arttığı için dedim.116 san 2 kat artarak gelse o tarihte 600-700 filan olması gerekirken 1400 oldu ... Noolur bir fikir verin bana

Kötü düşünme derim telaş olma bu belirtiler kadına göre degişir herkes aynı olacak diye bişi yok. Doktora tel etsen olmazmı?

mide bulantılarıyla gözümü açtım yine
Allah kolaylaştırsın bu süreci hepimize
daha hamileliğimin keyfini çıkarmaya başlayamadım

ayşe sen nasılsın?
doktor metpamid mi verdi?

Pek iyi değilim ya çok bulantım var daha 5+3 üm ben ve bulantım bu sevıyede sonrakı haftaları hayal edemıyorum

zaten ben gecenkınden alısıgım beklıyordum ama yıne de çok fena bişey

16. haftaya kadar cekmsıtım ben bakalım bu sefer ne kadar sürücek

hayır bitkisel bi ilaç verdi dr

Evet canım yaa,çok arttığı için dedim.116 san 2 kat artarak gelse o tarihte 600-700 filan olması gerekirken 1400 oldu ... Noolur bir fikir verin bana

bu degerler dogrusal artmıyordur belki logaritmik artıyorsa degerin normaldir. netten bakabilirsin hangi hafta kac olur diye. İkiz cocuk olabilirmi? tamamen sallıyorum ha ikiz nasıl olur bilmem

benim ilk 43 kusurdu 2 gun sonra 149 kusur mu oldu. ayy kafam karıstı degerleri unutmusum. sonucta 2 kat artmadı benim de daha fazla arttı..

senin için denedim.diğer 3 çocuğuma baktım.kızlarda tuttu oğlanda tutmadı.yani üçüde tek sayı çıktı.
Kötü düşünme derim telaş olma bu belirtiler kadına göre degişir herkes aynı olacak diye bişi yok. Doktora tel etsen olmazmı?

telefon etsemde gidip kalp atışlarını görmeden rahatlama gibi.olmazsa çarşambaya kadar sabredeyim ne yapayım.

inşaAllah geçer dediğin gibi
biz de hamileliğin keyfini sürmeye başlayalım

canım ne kadar saçma sapan bişey söylemiş arkadaşın
ben gecen hafta bulantı krzlerinden hastahanede yattm 5 gün
bi terliyodum bi buz tutuyodum
ama çok şükür o kadar şiddetli bulanmıyor şimdi
sabret seninki de hafifler inş

tatlım benim daha 5. haftada 1000 degerin üzerindeydi ve herkes ikiz olabilir dedi
ama ikiz değilmiş
doktor normal dedi kdından kadına değişir ince hesaplara gerek yok demişti
akışına bırak sen de

canım daha dun akşam hamılelık kıtabında okduum

hızla artan beta hcg bulantıya sebep olur diyo yanı allah korusun bebeğe keseye bişey olsa

beta hcg düşer canım böyle şeyler dusunme bence skaın ol olacakla öleceğin önune gecılmez

sakın ol elındne gelenı yap bekle

o arkadasın psikolojiden ne de guzel anlıyomus.. masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…