2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Saol cnm paylaşımın için gerçekten iyi geliyo böle şeyleri duymak.Peki merak ettim seninki şuan ne kadarlı oldu tatlım...

Kızlar ben çıkıyorum ama birazdan yine damlarım:) Bugün rahat bi pazar eşim yok ve pc bu pazar bende :) Görüşmek üzereee

ne ilacı kullanıyosun ?? tabiki yemelisin minnoşumuz bizden besleniyo ahh hala ultrason görüntüsü gözümün önünde

cvp yazdığın için sağol canım. ben de cuma gittim kese 14 mm ama içinde ben bebeği göremedim . dr bişey demedi dış gebelik değil dedi. bebek gelişir gelişmez bişey demedi.

bence korkma canım bu haftalarda bazılarında kese bile gözükmüyo. 2 hafta sabret canım . ben kalp atışlarını ne zamn duyduğunuzu sormuştum zaten sen de aynı benim gibiymişsin. 2 hafta sonra kalp atışı duyarız dedi dr.

ne ilacı kullanıyosun ?? tabiki yemelisin minnoşumuz bizden besleniyo ahh hala ultrason görüntüsü gözümün önünde

Progestan canım.Dr kesenin yanında bi lekelenme var dedi azcık onun için verdi o lekeyide attım bi kaç gün önce.Ama ilaca devam ediyorum yine.Yarın Dr sorucam eğer gerek kalmadı derse kullanmam artık....

kızlar benim gögüslerim şiş ve ağroyor, midem bulanıyor oğlumda bunların hiçbiri olmamıştı bu sefer zorlu geçeceğe benziyor ilk hamileliğim çok rahat geçmişti.

canım lütfen üzme kendını öncekınde arastırma yapılmıs mıydı ? dr bişey demıs mıydı ? ınsallah bi sorun olmaz

güle oyaya güzel haberlerını yazıcaksın ınsallah buraya 9. haftaya kadar muhlet var ne olur neolmaz o zamana kadar

kesınlıke canım cok doğru demıssın bebekten bebege dahı değişiyor :) sağlıklı gebelıkelr nasib etsın Rabbim hepimizee

kızlar benim gögüslerim şiş ve ağroyor, midem bulanıyor oğlumda bunların hiçbiri olmamıştı bu sefer zorlu geçeceğe benziyor ilk hamileliğim çok rahat geçmişti.

canım benım de mıdem bulanıyo göğüzlerım hala acıyo bazen ıstahsız oluyorum bazen canım bişeyi cok ıstıo garip şeyler :)

Son düzenleme:
SlM kizlar nasilsiniz ya benim iki gundur karnim cok agriyo acaba kese genisledigi icin olabilirmi??

SlM kizlar nasilsiniz ya benim iki gundur karnim cok agriyo acaba kese genisledigi icin olabilirmi??

kaç haftalıksın canım.. benimde öyleydi adet geciktikten sonra aralıksız karın kasık ağrılarım oldu bikaç gün sonra geçti sonra aralıklarla oldu günde bikaç kez kese büyüyodur yerleşiyodur bana göre hayırlısı olsun hakkında..

herkese merhaba
kuppecim moralini bozma insallah minnos gorunur.. heidicim sen de oyle
kuppe yanlis hatirmaliosam senin de hcg degerin dusuktu dimi baslarda?

canım karnın mı agrıyo kasıkalrın mı agrıyo ????

aslında 8+ haftadan itibaren 12. haftaya kadar bebek yukarı cıktıgı ıcın kasıkalrda karına doğru

hafif agrı olur ama sen daha 7+ larda değilmisin su an ??? cok rahatsızsan bi doktora gozuk canım

aa ama şey deoalbilir gaz kabızlık fln bu haftalarda cok normal benımde cok belım agrıyodu dun dr kabızlıktan dedi

kabızlık gecıcne agrıda gectı şükür....

herkese merhaba
kuppecim moralini bozma insallah minnos gorunur.. heidicim sen de oyle
kuppe yanlis hatirmaliosam senin de hcg degerin dusuktu dimi baslarda?

Sağol canım .seninle sat aynı benim. siklusun kaçtı benim 30 gün
bir de kalp atışını ne zamn duydunuz canım? vaginal mi yoksa karından mı bakılmıştı kalp atışı duyduğunuzda

Sağol canım .seninle sat aynı benim. siklusun kaçtı benim 30 gün
bir de kalp atışını ne zamn duydunuz canım? vaginal mi yoksa karından mı bakılmıştı kalp atışı duyduğunuzda

iste benim de cekincelerim var. henuz doktora gitmedim. onumuzdeki ctesi randevum ama kafam cok karisik. baslarda beta hcg dusuktu bende, kendimi hamile gibi hissedemiyorum. niye boyle oldu anlamadim...hep aklimda bi soru isareti var. halbuki bu 2. hamileligim. kizimda hic boyle seyleri dusunmemistim.. bunda bi garibim. keseyi ve bebegi gormeden rahat etmicem anlasilan benim doktor 13 haftaya kadar alttan bakiyo.. bunda da oyle yapacaktir sanirim..siklus genelde 30 gun oluyo benim. ama her zaman cok duzenli degildir...

Son düzenleme:
Progestan canım.Dr kesenin yanında bi lekelenme var dedi azcık onun için verdi o lekeyide attım bi kaç gün önce.Ama ilaca devam ediyorum yine.Yarın Dr sorucam eğer gerek kalmadı derse kullanmam artık....

anladım uzun süreli kullanmayacaksındır kesin.. kanama yada lekelenme yok demi sanırım tedbir amaçlı verildi hayırlısı inşallah ...

merhaba merak etmeyin bos yere üzmeyin kendinizi benimde cok küçüktü değer adet geciktikten sonra şimdi kalp atıslarını bile duydum Allahıma çok şükür..

merhaba bayanlar..ben şimdi kaçıcı haftamdayım kafam karıştı sat 14 nisan..
çarşamba dr a gtcem kese görünür mü dersiniz?hiç bulantı vb yok..sadece uyku ve göğüslerde şişlik var

merhaba bayanlar..ben şimdi kaçıcı haftamdayım kafam karıştı sat 14 nisan..
çarşamba dr a gtcem kese görünür mü dersiniz?hiç bulantı vb yok..sadece uyku ve göğüslerde şişlik var

merhaba siz 5+1 siniz .. bendede yoktu merak etmeyin kalp atıslarını duydum ben insallah sorun olmaz sizin içinde..

bazen bişeyleri biliyo olmak tedirgin ediyo canım.ben de ilk çocukta rahattım,bunda daha tedirginim aynen senin gibi, düşük için ilaç verdi bana doktor .1 haziranda gidicem.inşallah keseyi de bebişini de görürsün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…