2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
benimde kasıklarımda sürekli sancılarım war ve bazen akıntı oluyor bir bilginiz warmı dr düşük tehlikesi war dedi ilk hamileliğim korkuyorum

Âmin Canim ben 7+3 um suanda valla ins gecer Canim biraz kabiZLik sorunum var ınsanda olabilir herhalde :)

Olabilir Canim çünkü gercekten ciddi kabizlik sorunum var afedersiniZ ama iki güne bı çıkıyorum ve acaip zorlanıyorum gaz sıkışması gibi oluyo sanırım kabizliktan dolayı

herkese slmlar kızlar benimde mine bulantılarım başladı çok fena en son mikrop kaptığım da böyle bulanmıştı sabahtan yatana kadar hiç geçmiyor benim hamilelik zor geçecek sanırım ( her şeyden tiksinmeye baladım.... sizin mide bulantıları nasıl????????

benimde kasıklarımda sürekli sancılarım war ve bazen akıntı oluyor bir bilginiz warmı dr düşük tehlikesi war dedi ilk hamileliğim korkuyorum

canım senle de sat aynı. benim de kesenin yanında sıvı birikmiş.hiç korkma kasık ağrısı hamilelikte olağan bişey zaten.akıntı ben de var o da normal.önlem amaçlı progestan verdi dr düşük riskine karşı.çoğu gebelikte veriyolar zaten ve çoğu gebelikte kanama gibi şeyler de oluyor ama çok azı düşükle sonuçlanıyor.
kızımda da kanamam olmuştu hatta kese bozulmuştu,şükürler olsun bişeycik olmadı.

stres hamilelikte çok büyük etken bişey olacak diye korkma ,içini ferah tut

merhaba cimeka bilmem hatırlarmısn belkide 1seneye yakın daha klomen gonalf tedavisi görenler topiğindeydin ben de ordan takip ediyordum sonra çok moralim bozunlunca bıraktım. sende enson ki bir tedaviden sonra topiği bırakmıştın. şimdi sende hamilesin demek hemde baya olmus 5.ayındasın hayırlısıyla tamamına erdirsin rabbim. bende daha yeni hamileyim tedaviyi bıraktıktan sonra kendiğliğinden oldu çok şükür. sat b10 nisandı ama bence 21 mayısda hamile kalmışımdır ancak 1aylıktır diye tahmin ediyorum. ne mutlu bu duyguyu tadabilenlere.

selam arkadaşlar,
4 gün önce doktor kontolum olduğunu paylaşmıştım burda.çarşamba gittik kontrole beni çok ağlattılar doktor beni hastaneninultrason bölüme gönderdi karından ultrasonla kendisi bakmıyor, neyse gittim orda keseti göremediler.. sonra rahim ağzında kist görünce bebek bu heralde bir çeşit dış gebelik bebek yanlış yere yerleşmiş dediler. o kadar çok üzüldüm ki anlatamam. ultraon raporunu aldık hemen kadın doğumcuya geri gittik. doktor üzülmememi inşallah herşeyin yolunda olduğunu o kistin bebek olup olmadığını görmek için alttan ultrasonla bakması gerektiğini söyledi. sonra vajinal ultraonla baktı onun kist olduğunu bebek olmadığını söyledi Allahıma şükürler olsun. yine de bir kan testi yapıp bakalım kanda hormon artmışmı dedi. sonra kan testi yaptık sonucunu aldık Allaha şükürler olsun hesaplara göre iki günde bir 2 kat artmış maşallah. henüz yeni değer 800e ulamış. dolayısıyla kesenin görünmemesinin gayet normal olduğunu söyledi doktor. vajinal ultrasonda 1500-2000 arasında görünür karından ultrasonda da görünmesi için değerin 5000 olması lazım dedi. içimize tekrar umut verdi Rabbim şükürler olsun. bu hafta tekrar çağırdı. çarşamba randevum var. inşallah bu sefer bebeğimden sağlıklı olduğuna dair haberler alırım, inşallah o kistin bebekle alakası yoktur. sürekli dua ediyorum, Allahım kabul eder inşallah.. Rabbim hepimizin evlatlarını sağ salim bize bağışlasın. Allah hepimizin yardımcısı olsun.. insan hiç tanışmadığı zerre kadar bebeğe bile kıyamıyor. Allahım kimseyi evlat acısıyla sınamasın.. iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim, inşallah hepimiz yavrularımıza sağlıkla kavuşuruz.. şimdi günler geçmiyor bana. he birde doktor muhtemelen geç döllenme dedi. benim geçen hamileliğimde geç döllenmeydi, sonra gelişmedi düşükle sonuçlandı.. gerçi onun geç döllenmeyle ilgisi yok diyolar. inşallah geç te döllenmiş olsa sağlıkla doğru yere yerleşmiş sağlıkla büyüyordur bebeğim. Allahım dualarımızı kabul etsin, evlatlarımızı bize bağışlasın inşallahh..

slm bebişimin kardeşllerinin anneleri

inşallah bizde ocak bebişi ve annesi oluruz daha bugün evde test yaptık ama varız sanırım inşallah geçen yıla benzemez busefer bebişim tutunur sa aranıza katılacagız yarın misafirlerim olacak çrş veya prş doktora çıkıcaz dayanabilsem 2hafta çıkmak istemem geçen yıl yaşadıklarımı yaşamamak için ama dayanamam en azından kan değerimizi öğrenelim :)

rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı melekler nasip etsin kucağımızada alalım inşallah

pandoo cum geçmiş olsun amin canım benimde tam geçen sene kesem bozulup 10 haftalıkkken kürtaj oldum inşallah bu sefer hepimiz kavuşuruz bebişlerimize

anladım uzun süreli kullanmayacaksındır kesin.. kanama yada lekelenme yok demi sanırım tedbir amaçlı verildi hayırlısı inşallah ...

evt cnm çok kullanmıcam sanırım.kesenin yanındaki lekeler için verdi demiştim ya ilacı kullanınca 3-4 gün sonraydı sanırım siyah renkte 5-6 damla akıntı geldi DR aradım sorunca söylediğim lekeyi dışarı atmışsın ilaçla korkma dedi.Şuan leke kalmadı sanırım kesenin yanında.Onun dışında ayrı bi lekelenme olmadı zaten kahverengi filan yani.

değerlerinin yükselişinde herhangibir anormallik yok olması gerektiği gibi yükselmiş ikiz olsaydı değer çok daha fazla artar diye biliyorum ,endişelenmene gerek yok hayırlı olsun bu arada :)

merhaba kızlar fazla takip edemiyorum ufak bir çocugum var akşamları arada bakıyorum o zamanda kimse olmuyor

Son düzenleme:
Arkadaşlar noolur babada yardımcı olurmusunuz? Bhcg konusunda kafam karıştı. Geçtiğimiz Pazartesi bhcg sonucum 116 çıkmıştı, 5 gün sonra yani geçen Cumartesi 1407 çıktı...sizce bu neden olabilir?

günaydın arkadaşlar cuma günü gittim ve kesesini gördüm çok şükür:) haftaya cuma da kalp atışını görürürüz dedi inşallah diyorum.çok sevindim:)MAŞALLAH

Arkadaşlar noolur babada yardımcı olurmusunuz? Bhcg konusunda kafam karıştı. Geçtiğimiz Pazartesi bhcg sonucum 116 çıkmıştı, 5 gün sonra yani geçen Cumartesi 1407 çıktı...sizce bu neden olabilir?

neden olabilir derken? cok mu arttıgı icin mi diyosun? ben bi sıkıntı olacagını sanmıyorum. gayet guzel bir deger bence canını sıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…