2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ya bizimkinide %90 kız dedi.Elini her çektikçe bakmaya çalıştı tekrar kapadı ama kıza benziyor %90 dedi hemde.Acaba yine bizimkide mi sürpriz yapacakki o zaman.Eğer tam görse direk kız derdi dimi...Ya ne gzel alıştırıyorum kendimi kıza da.Böyle muallakta kalması hiç hoş olmuo...Umarım çarşambaya kesin bişiy der yaa....

inşş canım bende öyle umut ediyorum..bana kalırsa kız dedi annesi pembe çorap alabilirsin dedi..bakalım ama kesin demedi..offffff ya:18::18::18::18:

Canım tefriciye yi sormuşsun.Gözden kaçırmışım o mesajı galiba şimdi gördüm tekrar bakarken sayfalara.Bi kontrol edeyim ne kadar oldu sayayım bugün de okucaktım daha sabah bildirsem sana olar mı tatlım?

Canım tefriciye yi sormuşsun.Gözden kaçırmışım o mesajı galiba şimdi gördüm tekrar bakarken sayfalara.Bi kontrol edeyim ne kadar oldu sayayım bugün de okucaktım daha sabah bildirsem sana olar mı tatlım?

tamam canıms evınırım cunku bıtmek uzere eksık vars tamamlaım die soruyorum :)

tugba hayırlı olsun kızın maşallah.sen ve gamzenin mesajlarını okurken hep içime kızınız olacagı doguyordu nedense
çok şaşkınım şuan.

tontirik benim için de bir tahminde bulun içine ne doğuyo :KK1:

çok tatlı yaaa teşekkür ederim:KK16:

valla görünce direk aklıma sen geldin.. :KK49:
https://www.ebrumaternity.com/index.php?page=product&id=789&urun=Hamile-'Twins'-Ikiz-Tisort-----
fiyatı cok uygun belki düşünürsün bak burdan :KK34:

Hayır canım ankette değişiklık yapamıyrouz :)

sağol canım ınsallah eglenrıız bakalım :) ay cokyoğunum ya su agustosu bı çıkarsak

rahatlıcam şehir içi şehir dışı yoğunum :) sevıyorum böle ama ayarlarken stresli oluyo :)

canım daha ocne kullanmsıtım magnezyum kalsiyum bend ehıc sevmemıstım yaa :KK43:

baskası yok mu acaba ilerde banad averecekelr magnezyum eksıklıgı yasadıgım ıcın ama nası içerim

bilmıyorum öfff....canım celexaneyı ben pıhtılaşam ıcın kullanıyorum ve genetık tahlılle keısnleşmiş

olmasına ragmen dr kullanamsanda olr su an bebek iyi ama onceden kayıpların var kullanman

hayrına faydası var zararı yok dedı devam edıyorum canım böle işte doktorun ilk ayalr cok tehlıke oluo

düşük fln engellemek ıcıdne kulanılıo ya artık o rısk gectı belkı de ondna bıraktırıyodur canım :)

ayyy ayşee varyaaaa üzerime oturmuş bi öküzz vardı sen böle diyince kalktı :)) doktorda öçle dedi tehlikeli zaman geçti ama için rahat diilse 1 ay daha kullanalım dedi o zaman artık hakkımda hayırlısı elimde 25 tane falan iğne var o bitince bırakıcam :))
ayyy yok cnm malesef yokmuş bu haftalarda rahim büyüdüğünde ağrılar ve kasılmalar olur oyuzden kullanmalısın dedi ama midemi bulandırdı eczanede demir ilacını uyumadan kullan mide bulantısı yapar dedi şimdiden içmeden bile midem bulanmaya başladı :))

Ya bizimkinide %90 kız dedi.Elini her çektikçe bakmaya çalıştı tekrar kapadı ama kıza benziyor %90 dedi hemde.Acaba yine bizimkide mi sürpriz yapacakki o zaman.Eğer tam görse direk kız derdi dimi...Ya ne gzel alıştırıyorum kendimi kıza da.Böyle muallakta kalması hiç hoş olmuo...Umarım çarşambaya kesin bişiy der yaa....

cnm benim Allah gönlüne göre versin inşallah :)) ama bak ben bu güne kadar oğluşum diye seviyodum şimdi 10 gün ne diye sevcem bilmiyom :))

ayyy ayşee varyaaaa üzerime oturmuş bi öküzz vardı sen böle diyince kalktı :)) doktorda öçle dedi tehlikeli zaman geçti ama için rahat diilse 1 ay daha kullanalım dedi o zaman artık hakkımda hayırlısı elimde 25 tane falan iğne var o bitince bırakıcam :))
ayyy yok cnm malesef yokmuş bu haftalarda rahim büyüdüğünde ağrılar ve kasılmalar olur oyuzden kullanmalısın dedi ama midemi bulandırdı eczanede demir ilacını uyumadan kullan mide bulantısı yapar dedi şimdiden içmeden bile midem bulanmaya başladı :))

canım hersey yolundaysa tabıı kı c- bırakmanda sorun yok bı de senın önceden kaybın yok dımı o zaman

ınsallah korkma bişi olmaz yaa :) bı de doktorun dopler kullanısoa hele hıc korkma o pıhtı goruruse zaten

senı tekrar baslatır canım :) ya bende de magnezyum kalsıyum eksıklıgı oluo cok vucudum tutmuo sağolsun

doktorda bana 5. ayda rahım kaıslıp erken doğujmbaslamaısn die ilaçvercenıs öledi ama

ne vercek bılmıorm ay ben elviti ve demırı bile içemıom yaa :KK43: bulantım gerı dondu napıcaz

bılmem bebıs guclenıo sanırsam ama yıen de haraketleri gittikçe daha belrıgın oluo

dun akşam sırt ustu yatıodm herlade rahatszı oldu hasbam basladı kıvranmaya yan yatınca durdu :) :KK49:

tamam canıms evınırım cunku bıtmek uzere eksık vars tamamlaım die soruyorum :)

Canım topladım 850 tane olmuş.Tefriciyeyi okumaya başlayınca yasini okumamıştım canım.Sadece ilk gün 1 tane okudum.Ama daha okurum Allahın izniyle inş..

cnm benim Allah gönlüne göre versin inşallah :)) ama bak ben bu güne kadar oğluşum diye seviyodum şimdi 10 gün ne diye sevcem bilmiyom :))

Saol canımcım.Erkeğe benzettim dediği için önce net deildi o yüzden hiç oğluşum demedim ama arada yinede bahsederken oğluma filan kaçıodu az az alışıodum.Şimdi kızım demeye başladım ama yine %100 demediğinden aklım takılmıyor deil.Artık kızım yada oğluşum die sevmek istiorummmmm...Eşimde öyle tam belli olsa ona göre hayaller kurarım böle bilmeden net olarak olmuyor dio..Hayırlısı bakalım...

canım hersey yolundaysa tabıı kı c- bırakmanda sorun yok bı de senın önceden kaybın yok dımı o zaman

ınsallah korkma bişi olmaz yaa :) bı de doktorun dopler kullanısoa hele hıc korkma o pıhtı goruruse zaten

senı tekrar baslatır canım :) ya bende de magnezyum kalsıyum eksıklıgı oluo cok vucudum tutmuo sağolsun

doktorda bana 5. ayda rahım kaıslıp erken doğujmbaslamaısn die ilaçvercenıs öledi ama

ne vercek bılmıorm ay ben elviti ve demırı bile içemıom yaa :KK43: bulantım gerı dondu napıcaz

bılmem bebıs guclenıo sanırsam ama yıen de haraketleri gittikçe daha belrıgın oluo

dun akşam sırt ustu yatıodm herlade rahatszı oldu hasbam basladı kıvranmaya yan yatınca durdu :) :KK49:

yani şuanda herşey yolunda bide önlem amaçlı kullanmıştıkya oyuzden bırakalım dedi benim bi kayıp var cnm 9 haftalık bebek kalbi durmuştu :KK43:( yok kuzu yaa dopler diil :KK43:(
ayy o elevit ilk zamanlar öldürüyodu beni şimdi alıştım ama kan hapı napcak bilmiyorum :KK43:(
yaaa bende hissetsem artık keşkeee benimki uyuşuk oynamıyo galiba :))

yaa ne güzel cinsiyetler hemen hemen belli oldu. Bizim tembeliko bağdaş kurup oturuyo içeride göstermeye niyeti yok hiç :)))))
Ben bir ay daha nasıl bekliycem şimdi ufffffssss. Belli olsa da ben de ciciler almaya başlasam artık ( Gözüm her zaman pembelerde ama kızım da olsa pembelere boğmam herhalde )

Canım topladım 850 tane olmuş.Tefriciyeyi okumaya başlayınca yasini okumamıştım canım.Sadece ilk gün 1 tane okudum.Ama daha okurum Allahın izniyle inş..

Saol canımcım.Erkeğe benzettim dediği için önce net deildi o yüzden hiç oğluşum demedim ama arada yinede bahsederken oğluma filan kaçıodu az az alışıodum.Şimdi kızım demeye başladım ama yine %100 demediğinden aklım takılmıyor deil.Artık kızım yada oğluşum die sevmek istiorummmmm...Eşimde öyle tam belli olsa ona göre hayaller kurarım böle bilmeden net olarak olmuyor dio..Hayırlısı bakalım...

benim kocişte öle diyodu ama ben bak 2 kez gittik erkek işte diyinde oda oğluşum diye sevmeye başlamıştı şimdi napcak çok merak ediyorum :)) ama bende kesim artık öğrenim istiyorumm

benim kocişte öle diyodu ama ben bak 2 kez gittik erkek işte diyinde oda oğluşum diye sevmeye başlamıştı şimdi napcak çok merak ediyorum :)) ama bende kesim artık öğrenim istiyorumm

ya napcaz bilmem..kızım demek tuhaf geliyor bana..hep oğlum diyordum..:KK1::KK1::KK1:

senin bebeğine önce erkek mi demişlerdi ??

kesin erkek demedi..yüzde 60 erkek ama kesin değil bu haftalarda yanılma payı çok yüksek 16.haftayı beklememiz lazım dedi..çarşamba gittik bana kalırsa bu kız ama haftaya tekrar bakarız dedi..çarşambayı bekliyecğiz şimdi..

X