2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
cinsiyetler belli oluyor ne güzel allah herkezin gönlüne göre versin kurban oldugum allahim inallahhh.. benimde belli olur insallah bende cok merak ediyorum gercekten.

herkese hayırlı cumlar olsunn.
umarımherkes ve bebişi iyidir.
ben fenayım bişe yiyemiyorum nolcak bu halim bilmiyorum zorla tıkıştırıyorum ağzıma bişeler ama midem öle yanıyoki gaz sancısı ta sırtıma vuruyoo.

kesin erkek demedi..yüzde 60 erkek ama kesin değil bu haftalarda yanılma payı çok yüksek 16.haftayı beklememiz lazım dedi..çarşamba gittik bana kalırsa bu kız ama haftaya tekrar bakarız dedi..çarşambayı bekliyecğiz şimdi..

yaa bize de bişey gördüm sanki dedi :) ama kesin bişey diyemem dedi aynen.. aynı şeyleri söyledi yani. bizim de 16 ağustosta randevumuz ama merak merak çatlıyoruz yani :KK1:

kızlar bi epilayon yapayım tertemız olayım dedım ananmdan emdıgım süt burnumdan geldı :KK43:epilatörümü uzun zamandır kullanmamıstım lazere gıdıyorum dıye ama bebiş yola cıkınca ara verdım şuan eski usüle bu sıcakta dönmek cok zor geldı ayy neyse duş aldım geldım.bakıyorum tek tek cinsiyetler belli olmaya başlamıs hala göstermeyenlerde varmış.ya biimkine 14+2 de hemen kesın erkek demıstı doktor umarım sonradan degısmez cunku ben cicilerimi arabalı mavılı falan almaya basladım:)ben eskıden kemıklerıne bakıp anlıyorlar sanıyordum ama dırek bacak arasına bakıyorlarmıs.rabbim sağlıklı bebekler nasip eder inşallah yoksa kız- erkek hiçç farketmez benım için.

yani şuanda herşey yolunda bide önlem amaçlı kullanmıştıkya oyuzden bırakalım dedi benim bi kayıp var cnm 9 haftalık bebek kalbi durmuştu :KK43:( yok kuzu yaa dopler diil :KK43:(
ayy o elevit ilk zamanlar öldürüyodu beni şimdi alıştım ama kan hapı napcak bilmiyorum :KK43:(
yaaa bende hissetsem artık keşkeee benimki uyuşuk oynamıyo galiba :))

analdım canımm :KK43: ben untumsuum cok gecmıs olsun ya işte bu kalp durması dedın mı direk

insnaın aklına pıhtılaşma gelıo ondna önlem için celxane çok iyi canım ama hersey yolundaysa sen bılrıısn

ya doktoruna guvenıosan sen de ıyı hıssedıceksen bırkaırsın ınsallh bu sefer sağğlıkla gelrı kuzulaarr :)

kız ebnımkıde hergun değil bı kaç gun arayla oynuyo ama dun bı o tarafa kayyo bi bu tarafa ehehe

nası güldüm ama unutmusum ya yenıdne hıssetmek güzel oluyo :)

o sert sert tekmeleri beklıom asıl bunlar ara sıcak eheueheu :KK70: her beebgın karakterı farklı

oluo onund aharıcınde ıkıncı gebelıkelrde daha erken hıssedılıo anne anladıgı ıcın canım

hayırlsıı bakalım öel çok oyanrkı bıakrsına rtık uyutmaz sneı :)

Canım topladım 850 tane olmuş.Tefriciyeyi okumaya başlayınca yasini okumamıştım canım.Sadece ilk gün 1 tane okudum.Ama daha okurum Allahın izniyle inş..

Saol canımcım.Erkeğe benzettim dediği için önce net deildi o yüzden hiç oğluşum demedim ama arada yinede bahsederken oğluma filan kaçıodu az az alışıodum.Şimdi kızım demeye başladım ama yine %100 demediğinden aklım takılmıyor deil.Artık kızım yada oğluşum die sevmek istiorummmmm...Eşimde öyle tam belli olsa ona göre hayaller kurarım böle bilmeden net olarak olmuyor dio..Hayırlısı bakalım...

eneem kız dur daha okuma tamam bu 850 taneyı alıyorum :) Allah razı olsun :)

yasine devam canım ayy ben bı otursam bı oturusta 3-4 tane okuyroumda zaman bulamıyorum

haftasonu koşturmaca haftaıcı ıs gucc ayyy neyse su düğünleri raamznaı atlatalım da

sonrasında daha cok okurum ınsallah :) ınsallah doğuam kadar 500 yasını yetıstırırs kızz :KK70:

yasine devam canım ayy ben bı otursam bı oturusta 3-4 tane okuyroumda zaman bulamıyorum

haftasonu koşturmaca haftaıcı ıs gucc ayyy neyse su düğünleri raamznaı atlatalım da

sonrasında daha cok okurum ınsallah :) ınsallah doğuam kadar 500 yasını yetıstırırs kızz :KK70:[/QUOTE]

yetiştiririz canım inş merak etme..ramazan telaşı bitsin daha rahat okunur o zaman..

Ya bizimkinide %90 kız dedi.Elini her çektikçe bakmaya çalıştı tekrar kapadı ama kıza benziyor %90 dedi hemde.Acaba yine bizimkide mi sürpriz yapacakki o zaman.Eğer tam görse direk kız derdi dimi...Ya ne gzel alıştırıyorum kendimi kıza da.Böyle muallakta kalması hiç hoş olmuo...Umarım çarşambaya kesin bişiy der yaa....

kız bebekte pek yanılma olmuyor cnm.

herkese hayırlı cumlar olsunn.
umarımherkes ve bebişi iyidir.
ben fenayım bişe yiyemiyorum nolcak bu halim bilmiyorum zorla tıkıştırıyorum ağzıma bişeler ama midem öle yanıyoki gaz sancısı ta sırtıma vuruyoo.

mide yanması bendede cok oldu.soguk süt ve beyaz leblebi ii gelmişti.
yada en garantisi rennie iç direkt geciriyor.

kız bebekte pek yanılma olmuyor cnm.

mide yanması bendede cok oldu.soguk süt ve beyaz leblebi ii gelmişti.
yada en garantisi rennie iç direkt geciriyor.

ilaç içiyorum gaviscon,hap verdi pulset.soğuk sütüde denedim yok iç biri fayda etmiyo.ilk gebeliğimde de olmuştu son aylarımda.
ama bu seferki çok fena.

slm iyi akşamlar annişler bugün sıcakta kızartma ile uğraştık hem yemeklik hem karışık canımız çıktı babiş istedi bizi pişirdi sonra oğluşum napıyo diyo pişti oğluş tamda göbişler ocak boyuna gelio

buarada cinsiyet öğrenen pamukprensesler hayırlı olsun ay negüzel pembiş pembiş miniik etekli elbiseler şortlar ay kızın saçı başı herşeyi farklı ama bizde paşaya alıştık pemboş diye seven babamız paşam sen paşa annesi mi olcan şimdi die seviyo ama bugün fazla yorgun gelecek 2günde paşanın anası onu evde çalıştırcak artık pzt olsun die dua eder babamız

ayşecim mesaj yolladım canım hayırlı olsun bitmiş ay ben tembellikten yasin okuncağını unutmuşum aslında bi oturunca 4 5 okunuyor he buarada arapça ve tevcitli değil ozaman daha uzun bizimki tembel işi kardeşim öğretti güya üstüne düşmeyince unutuluyo ablalar örnek olur güya bizde kardeş örnek ablaya

ay ilaçlardan da konuşmuşunuz gerçi çeneler düşmüş bugün yine ama güzel haberler olunca bende şukan hapını sevemedim sanki tadı hep ağzımda mağnezyumla kalsiyuma alıştım ki önceden dvitaminleri kalsiyum şu taylotu bile anneme içirirdim şimdi bebiş için tıkayıp burnumuzu dikiyoruz ama şu elevite bi başlayamadım kokusu bile garip gelio

kuppe cim :KK16:
slm mpb ydi galiba görüşüyomusun aynı hastanede die hatırlıyodum sizi gelmiyo bi sorun yoktur inşallah canım ya bide sen kordonu bisorun yüzünden bıraktım demiştin özeldeğilse bahsedermisin benim kürtajımı yapan doktor ayrılmış yeni bi bayan var ona gidiyorum iyi ama doğumu anlaşmalı hastanede yapıyorlarmış e fiyatta daha artıyor gerçi, tıpta yapmayıda düşünüyorum ama ordada oda sorunu çok yaşanıyor son gün şok yaşayıp evde doğurmayayım da :nazar:

slm iyi akşamlar annişler bugün sıcakta kızartma ile uğraştık hem yemeklik hem karışık canımız çıktı babiş istedi bizi pişirdi sonra oğluşum napıyo diyo pişti oğluş tamda göbişler ocak boyuna gelio

buarada cinsiyet öğrenen pamukprensesler hayırlı olsun ay negüzel pembiş pembiş miniik etekli elbiseler şortlar ay kızın saçı başı herşeyi farklı ama bizde paşaya alıştık pemboş diye seven babamız paşam sen paşa annesi mi olcan şimdi die seviyo ama bugün fazla yorgun gelecek 2günde paşanın anası onu evde çalıştırcak artık pzt olsun die dua eder babamız

ayşecim mesaj yolladım canım hayırlı olsun bitmiş ay ben tembellikten yasin okuncağını unutmuşum aslında bi oturunca 4 5 okunuyor he buarada arapça ve tevcitli değil ozaman daha uzun bizimki tembel işi kardeşim öğretti güya üstüne düşmeyince unutuluyo ablalar örnek olur güya bizde kardeş örnek ablaya

ay ilaçlardan da konuşmuşunuz gerçi çeneler düşmüş bugün yine ama güzel haberler olunca bende şukan hapını sevemedim sanki tadı hep ağzımda mağnezyumla kalsiyuma alıştım ki önceden dvitaminleri kalsiyum şu taylotu bile anneme içirirdim şimdi bebiş için tıkayıp burnumuzu dikiyoruz ama şu elevite bi başlayamadım kokusu bile garip gelio
slm valla öyle bir canimi istettinki anltamam of of of ne güzel bayiliyorum kizartmaya hele patlican biz almanyada okadar lezzetli yapip yiyemiyoruz almanyanin kizartmasi bile tuhaf oluyor vallahi nerde türkiyenin sebzeleri hele domatesleri kokulu kokulu hele salatalik varya agliycam simdi herseyden magrumuz bu gurbette bak bir kizartma dedin nerden nereye cannimmm izinede gidemeyince moralim gercekten cok bozuk dokunsalar agliyacak durumdayim cok uzattim benim icinde yeee.. hep annem izine gelcegim zaman zorar bende ona kizartma cacik bol salatalikli firinda kirmizi sivri biber dolma yesilllik ne varsa derim izinede gidemiyorum cok üzülüyorum gercekten. bak yine uzattim degilmi hamilelik iste. bebesin hayirli olsun canim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder kurban oldugum allahim. sanada tüm hamislerimize hersey gönlümüzce olur insallah su mubarek aylarda cumalarda..

Son düzenleme:

sonrasında daha cok okurum ınsallah :) ınsallah doğuam kadar 500 yasını yetıstırırs kızz :KK70:

Rica ederim canım Allah kabul etsin inş...

Yasinide yetiştiririz bacım merak etme sen bizde o azim var ben gördüm :) o kadar kişiyiz hem daha doğuma da çok var bunuda bitiririz Allahın izniyle...

kızlar eleviti günde bir keremi içiyorsunuz.birde içinizde marincap balık hapı kullanan varmı.
günde 1 kere cnm,doktor yazmadan başka birşey kullanmıyorum ben..
balık için son 3 ayın önemli olduğunu okumuştum,çok düşmüyorum balık olayına şimdi sıcakta tiksinti yapmasında kışın yiyebileyim diye..şanslı olacağız tam gereken zamanda mevsimi açılacak balığın taze taze yicez :KK70:
şimdi yemek istersen de cevizle kapatabilirsin omega3 ü..

Son düzenleme:

Canım sorma geçen gün benim de canım kızartma çekti. Anneciğim bendeydi. O kızartttı. Bu sıcakta gerçekten çok zor oluyor bu kızartma, mutfak işleri. Hele ben hala mide bulantısından doğru düzgün mutfağa giremiyorum :/(

Senın kullandığın kan hapı ne? Ben Ferro Sanal kullanıyorum. Ne yazık ki benimkininde tadı çok kötü, ama yapacak birşey yok. Zorla içiyorum. Allahtan mideme falan dokunmuyor.

günde 1 kere cnm,doktor yazmadan başka birşey kullanmıyorum ben..
balık için son 3 ayın önemli olduğunu okumuştum,çok düşmüyorum balık olayına şimdi sıcakta tiksinti yapmasında kışın yiyebileyim diye..şanslı olacağız tam gereken zamanda mevsimi açılacak balığın taze taze yicez :KK70:
şimdi yemek istersen de cevizle kapatabilirsin omega3 ü..

Aynen doktorum bana da son aylarda balık yağı ya da tableti vereceğini söyledi. O zamanlar daha önemliymiş. Ben şu an mevsimi olduğu için arada somon yiyorum. Her gün de ceviz yiyip oyle telafi etmeye çalışıyorum omega-3ü.

slm valla öyle bir canimi istettinki anltamam of of of ne güzel bayiliyorum kizartmaya hele patlican biz almanyada okadar lezzetli yapip yiyemiyoruz almanyanin kizartmasi bile tuhaf oluyor vallahi nerde türkiyenin sebzeleri hele domatesleri kokulu kokulu hele salatalik varya agliycam simdi herseyden magrumuz bu gurbette bak bir kizartma dedin nerden nereye cannimmm izinede gidemeyince moralim gercekten cok bozuk dokunsalar agliyacak durumdayim cok uzattim benim icinde yeee.. hep annem izine gelcegim zaman zorar bende ona kizartma cacik bol salatalikli firinda kirmizi sivri biber dolma yesilllik ne varsa derim izinede gidemiyorum cok üzülüyorum gercekten. bak yine uzattim degilmi hamilelik iste. bebesin hayirli olsun canim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder kurban oldugum allahim. sanada tüm hamislerimize hersey gönlümüzce olur insallah su mubarek aylarda cumalarda..

canım sağol iyi dileklerin için ay hakkını da helal et benimde kardeşim amerikada biliyorum ne zor olduğunu bazı şeyleri bulamıyorlar ki başta sebze fasulyeye benzeyen bişey var diyor onu bile alıp yapıyorlar gerçi o ögrenci kalmam burda diyor oda arıyor soruyor ne yaptın şimdi de onunla görüşeceğiz bi bakayım dedim ya canım burda olsan olmasa aman kargoyla yollayıverirdim ama çok uzaktasın inşallah benzer bişeyler bulup yersin buhamiş halinle içinde kalmaz bizim babişte gelemedi okadar piştik gelsede yesek bari bazı meyvelerde olmuyor dimi türklere yakınmısın gelen gidenden iste bari geçen kış 1meyve orda yok diye 1arkadaşları giderken götürmüş koklaya koklaya yedik diyodu kardeşim ay ondan hep sakınırım burda düşünemedimö kusura bakmayın fıstıklar

Canım sorma geçen gün benim de canım kızartma çekti. Anneciğim bendeydi. O kızartttı. Bu sıcakta gerçekten çok zor oluyor bu kızartma, mutfak işleri. Hele ben hala mide bulantısından doğru düzgün mutfağa giremiyorum :/(

Senın kullandığın kan hapı ne? Ben Ferro Sanal kullanıyorum. Ne yazık ki benimkininde tadı çok kötü, ama yapacak birşey yok. Zorla içiyorum. Allahtan mideme falan dokunmuyor.

ay canım ben yaşamadım osorunu sadece hapların hep ilk içişlerinde banyodaydım ama vucut alışınca kolay oluyodu ama hersabah bu kanhapı delirtiyor ve tadı ağzımdan anca öğlen gidiyor benimki gyno ferro sanol hap olarak kullananların hep bu sanırım bide şurubu varmış ama hap içemeyenler olduğu gibi banada şurup vermesin hele tadı aynıysa kesin 1hafta çıkmaz ağzımdan tadı

buarada kan hapında da demir folik asit b12 elevittede böyle a vitamininin fazlası zararlı inşallah bu vitaminlerinde zararlı değildir

ay çıkmadan ayşe teyzesi benim pipuşlumuda yazmamışsın anketi oylamadık ama değişmez sanırım çok açık sallanıyodu kafasını 2dir saklıyo ama onu açmış terbiyesiz oğlan şimdiden oğlanım ben dio doktor teyzesine ve bize gösterdi :KK1:

X