2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ay canbım ne küslüğü yaaa :)

arkadasın kınası var gorumcmeın kınaıs var bı yanda kardeısmle şarkı ındırıos

konsuyoruz öbürüyle ne gıysı alalım onu konusuoz burayada yazmayacalısokm yetısemedım

bebem kusura bakma :KK43:
ayy cnm yaaa şimdiden iyi eğlencelerrr :)) olurmu bitanemm aşk olsunn sadece merak ettim :))
benim de gözüm hep pembelerde kalıodu doktor kız deyince havalara uçtuk :)) allahım inşallah senin de gönlüne göre verir canım :)) annesi seviodur mutlaka çikolata da sizi meraklandırmak istemiş minik yaramaz ::KK9::KK9:

sorma kızlar babaların gönlünü fethedio :)) bizimki daha gelmeden prensesim de prensesim demeye başladı :)) diorum oohhh şimdiden atıldı papucum dama görüo musun :)) bi de ona poposunda uğur böceği olan zıbınlardan aldım bütün akşam onun poposunu yerim ben die sevdi elinden düşürmedi :KK9::KK9::KK9:
aminn kuzum Allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah :)) valla ne güzel seviniyodum 12 haftada erkenden cinsiyet öğrendim ohh rahatım diye hiç böle bişi olacağı aklıma gelmemişti çünkü görümcemde hamile ve kayınvalidem rüyasında görmüş ilk hamiş kaldıgımızdada 2 ekek geliyo diyodu görümcemin kesin erkek benimde öle sanıyoduk ama hayırlısı bakalım :)
ayyy çok şeker yaaa bizimkide oğluşum diye seviyodu artık ne yidüğü belirsin dicez ne oldugunu öğrenene kadar :)) ayy bende bayılıyorum onlara bi kesleşsin alıcam onlardan bende :))
Tugbaa kızz nbıe yazmıyooonnn :26:
ayy ben girdim kk ya çalışma başlatmışlarr :))
geldim kuzu ya bişi dicem doktorla konuştuk bugün şu iğne mevzunu bırakalım artık dedi sonra ben tedirginim diyinde tamam o zaman 1 ay daha kullanalımm dedi 5 ayda riskde azalıyo dedi yanş soy ay bu sefer bırakıcam hakkımda hayırlısı bide magnezyum ve demir verdi elevite devam ama bu magnezyum suda eriyen tadı çok çirkinnn sende kullanıyomusun ?
bende çarşamba günü gideceğim inş o zaman kesinleşir. bende rahat rahat alışveriş yaparım..
inşallah cnmmm :)) ben kesinleşsede alışveriş için 7 ayı falan beklicem zaten 2 parça şey alınıyo doğum iznine çıkınca alıcam herşeyini :))

ekeldım canım sımdı :)

ankete bakarak şapiomda cınsıyetlerı senı goremedıydım ya da

gouzmdne kaçtı sanırırm :) onun ıcın

ayşee anketle ilgili naptık değişiklik yapılabiliyomuyuz eger kız derse nasıl değiştircez onu ?

tugba hayırlı olsun kızın maşallah.sen ve gamzenin mesajlarını okurken hep içime kızınız olacagı doguyordu nedense
çok şaşkınım şuan.

tugba hayırlı olsun kızın maşallah.sen ve gamzenin mesajlarını okurken hep içime kızınız olacagı doguyordu nedense
çok şaşkınım şuan.

ayy içine mi doğdu acaba :)) daha tam belli diil kıza benziyo dedi baya uğraştı ama bizimki bacaklarını açmadı :)) benim bi kaç arkadaşımda hep senin oğlun olamaz kesin kız görüceksin falan diyolardı ama 10 gün nötür kalmak istiyorum sevinmim hemen kesinleşsinde bayramımı ozamn yapıcam :))

ayy içine mi doğdu acaba :)) daha tam belli diil kıza benziyo dedi baya uğraştı ama bizimki bacaklarını açmadı :)) benim bi kaç arkadaşımda hep senin oğlun olamaz kesin kız görüceksin falan diyolardı ama 10 gün nötür kalmak istiyorum sevinmim hemen kesinleşsinde bayramımı ozamn yapıcam :))

cnm Allah gönlündekini hakkında hayırlı eylesin inşallahh.kız da olsa erkekte olsa ona duyulan aşk aynı oluyor.

ayşee anketle ilgili naptık değişiklik yapılabiliyomuyuz eger kız derse nasıl değiştircez onu ?

Hayır canım ankette değişiklık yapamıyrouz :)

ayy cnm yaaa şimdiden iyi eğlencelerrr :)) olurmu bitanemm aşk olsunn sadece merak ettim :))

ayy ben girdim kk ya çalışma başlatmışlarr :))
geldim kuzu ya bişi dicem doktorla konuştuk bugün şu iğne mevzunu bırakalım artık dedi sonra ben tedirginim diyinde tamam o zaman 1 ay daha kullanalımm dedi 5 ayda riskde azalıyo dedi yanş soy ay bu sefer bırakıcam hakkımda hayırlısı bide magnezyum ve demir verdi elevite devam ama bu magnezyum suda eriyen tadı çok çirkinnn sende kullanıyomusun ?

sağol canım ınsallah eglenrıız bakalım :) ay cokyoğunum ya su agustosu bı çıkarsak

rahatlıcam şehir içi şehir dışı yoğunum :) sevıyorum böle ama ayarlarken stresli oluyo :)

canım daha ocne kullanmsıtım magnezyum kalsiyum bend ehıc sevmemıstım yaa :KK43:

baskası yok mu acaba ilerde banad averecekelr magnezyum eksıklıgı yasadıgım ıcın ama nası içerim

bilmıyorum öfff....canım celexaneyı ben pıhtılaşam ıcın kullanıyorum ve genetık tahlılle keısnleşmiş

olmasına ragmen dr kullanamsanda olr su an bebek iyi ama onceden kayıpların var kullanman

hayrına faydası var zararı yok dedı devam edıyorum canım böle işte doktorun ilk ayalr cok tehlıke oluo

düşük fln engellemek ıcıdne kulanılıo ya artık o rısk gectı belkı de ondna bıraktırıyodur canım :)

cnm Allah gönlündekini hakkında hayırlı eylesin inşallahh.kız da olsa erkekte olsa ona duyulan aşk aynı oluyor.

aminn kuzumm hepimizin inşallahhh :))aynen ölee bitanemmm kız erkek hiçç farketmez yeterki sağlıklı sıhatli alim kucağıma :)

dulger mutlaka kendi doktoruna git o öyle basit bir şey değil msjlarımı görüyormusun bilmiyorum ama ben tekrarlayım bende su gelmesi tehdidiyle hastaneye yattım alttan bakmanın sakıncası yok.merak etme

ne bilim o anda korktum baktırmadım bişey olur diye doktora randevum perşembe günü şu anda bişey yok ama ne bilimgenede huzursuzum

kızlarrr ben geldimm :)
Allaha şükür herşey yolunda 17 haftalık olduk ama b,izim uykucu yine uyuyodu çikolatalar yedik bekledik ama yok rahatına düşkün bizimki ölçümler yapıldı herşey normal 150 gr olmuş 134 mm :)) doktor cinsiyeti kesinleştirmek istedi ama bizimki bacakları kapamış açmadı doktor bundan önceki kontrollerde hep erkek demişti ama şimdi kıza benziyo dedi 13 ünde tekrar kontrolümüz var 4lü sonuçlarını gösterip cinsiyeti kesinleştircez acaba beni bi süprizmi bekliyo :))

ay valla benim kocişte öyle..doktor bana kalırsa kız dedi..bizimkinin ağzı kulaklarına vardı..birde ben bir iki tane pembiş pijama takımı almiştım hediyelik..onları koltuğun üzerine serdim baktım bizimki kıs kıs gülüyor..kız hayali çok hoşuna gitti::)))

Ya bizimkinide %90 kız dedi.Elini her çektikçe bakmaya çalıştı tekrar kapadı ama kıza benziyor %90 dedi hemde.Acaba yine bizimkide mi sürpriz yapacakki o zaman.Eğer tam görse direk kız derdi dimi...Ya ne gzel alıştırıyorum kendimi kıza da.Böyle muallakta kalması hiç hoş olmuo...Umarım çarşambaya kesin bişiy der yaa....

X