2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Neyse ki atlatmışsın baya.

ben 3 kg almışım ?peki ya sizler :)

Ben 2 kilo aldım. Az aldım sanıyordum ama burada ki çoğu kişinin hiç almadığını ya da verdiğini okuyunca acaba ben mi çok aldım dedim şimdi.

canım bende aynı şekilde aktardan yağ karışımı aldım.sonuçta kimyasal değil ve çatlamaya müsaiitsek ne olursa olsun çatlıoyırz.mis gibide kokuo bu yağ ve kolay emilioyr öyle vıcık vıcık kalmıo

canım böyle seyler olurmuş ya.hatta doğduktan sonra bile oluyor.tabiki takibini yap ama panik yapma allah yardımcımız olsun
benim soruma kımse cevap vermedi
canıımm mecbur alştıracaksın bebişini onu sarımsak gibi harika birseyden mahrum etme :)
geçmiş olsun canım allah kolaylık versin kızın toparlar onlar çok güçlüler

merhaba kızlar nasılsınıız. bayram proğramları yapmaya başladınızmı.

mümkünse bayramdan sonra evime gitmek istiyorum

günaydın annişler ve kuzuları herkese güzel bir gün diliyorum bugün saat 10.00da dr kontrolüm var özeldeki drmu değiştirmeye karar verdim bugün ilk defa gideceğim inş iyi bir dra denk gelirim inş bir sorunumuz yoktur görüşürüz....

günaydın canım.güzel haberlerini bekliyoruz.bebeğine aldığın bjklı tulum geldimi.bende istemiştim henüz ulaşmadıda?

cevap için teşekkürler canım. bende lebriz hale aktün e gidiyordum önce ama hastaneden ayrılmış artık. o yüzden mine hanıma devam etmeyi planlıyorum.o nedenle sormuştum nasıldır diye. bulantılardan dolayı ne zaman gittin bilmiyorumda benim eşim 29 mayıs da ameliyat olmuştu mayıs ayında o dönemde temizlik ve hijyen açısından çok beğenmiştim hastaneyi ben

bu zikzaklar nasıl örülüyor..bebk battanıyesındede aynı model var ama bılemedim
bende çok beğendim modeli
alt kısmınada aynı renkte polar dikeriz sıcacık tutar bebişleri
nette açıklamalı örgü videoları vardır araştırmak lazım
canım dr.um zaten hastanenin ortaklarından niyetini hiç bilmiyorum(
oğluma hamileyken o hastaneye yeni gelmişti ve okadar ilgili bir dr.du kii
hatta daha sonrada hep ona gittim ama bu hamileliğimde pek memnun kalmadım
adam açıklama yapmıyor bintane soruyla aklım karışık eve geliyorum

dış sesler malesef hayatımızın taaa içinde
bu kişide eşimin annesi malesef

hep derim allahım evlatlarımızla sınamasın bizi
canım bende ilk 3 ay herkesin haberi olmasın istedim hamileliğimden
sadece ailelere söyledik ama eşimin ailesine düğün için gittiğimizde bir baktım ki mahalle duymuş

canım benim bu kadar panik olmamın nedeni dr.umun beni korkutarak ve açıklamalı konuşmayarak eve yollaması
ben bu kağıtta yazan hiç birşeyden haberdar değilim
nette araştırma yaparak ne olduğunu anlamaya çalışıyorum
ve başkalarının değerlerine bakınca 5.000-10.000 lerin yanında benim değerim moralimi bozuyor
ama yazdığın gibi düşük değerleri görüncede hele sağlıklı doğan bebekleri diyorum Allahım alnımıza ne yazmışsa onu yaşıcaz

ben hep derim ALLAHIM EVLATLARIMIZLA SINAMASIN HİÇBİRİMİZİ
ben sakin bir yapıyada sahip değilim(
oğlum cipslerden tıkanmıştı geçen sene nefes alamadı evde yanlızım ve o panik haliyle yapmamam gereken herşeyi denedim
allahım yardımcım oldu şükürki kötü sonuçlanmadı
şimdi cips yese gözüm ara ara hep oğlumda olur:)

canım kendini hiç üzme bebeğe annesinden daha güzel bakacak kimse yoktur bence
tecrübesiz olsan dahi annelik içgüdüsü denen birşey var
herşeyini bebeğe adıyorsun daha ne yapabilirsin kii

amaa bebek doğduktan sonrada babaların ne kadar ilgili olup olmadıkları ortaya çıkacak
sabırla bekleD

şuan hormonlarımızın sayesinde alınmaya çok müsaitiz
bunlar için üzme kendini herşeyi zamana bırak

burda site adı vermek yasak mı bilemiyorum ama bebeklere hangi sitelerden alışveriş yapıyorsunuz?
birde bebek odaları için nerelere bakıyorsunuz?
eğer 2.de erkek olursa oğlumun odasına ortak çıkacak yatağı ikiz yatak
ama kız olursa ben çi-ekten beğendim biri bebek odası ,diğeri genç odası
büyüyen beşik kullanıp memnun olan var mı?

bence boşuan telaş yapıyorsun eğer bu konu için kendını üzüyosan sakın ha üzme o testlerde çıkan sadece bir
tahmin ve kesınlıgı yok o zaman üçlüyü yaptırmayıp direk amnıyo yaptır hem zamanıda gecmesın
daha fazla ama amnıyoda da kaybetme rıskı var bılıyosun ıkı rıskten bırını seçmen lazım belkı de
sapasağlam bebegını kaybedıcksın bu yuzden...bir doğum yapmışsın bebegın sağlıklı ve bu seferkınde de
bişey olacagını sanmıyorum canım ınan ben çok olumlu elektırık alıyorum bu meseleden
bişey olmadıgına o kadar emınım kı....ınsallah bu kanıtlanır....eğer bi kromozom bozuklugu varsa
veya trizomi 18 veya 21 varsa buna ek bulgualrında olması lazım obsesterik renkli doppler
tarasmasıan girersen ek bulgu var mı yok mu bakılır eger varsa o zaman amnıyo ya karar verılır
bu sebeple üçlüy boş yere yaptırma ve bi an önce bişey yap cunku zaman gecıyo bebek buyudukçe
amnıyo daha rısklı hale gelıyo eğer istanbuldaysan doktorumu tavsıye edebılırım canım...
ayrıntılı usg sonucu dahada rahatlayacagına emınım....evet keısnlıkle bu tip şeyleri
herkese anlatmak doğru değil anlayan var anlamayan var...sakın kendını uzme :)

ohhh iyisin walla :) [diyenin de yemek yapa yapa başı gözü yarıldı ] hadi sana da hayırlı akşamlar hemşo :) kendine de bebişe de dikkat et

valla iyiydim ya guzel oldu esımın ıs arkadaslarının eslerıyle tanıstım bırısı de hamıleyms 3. çocuguna
öbürunun 2 yasında oğlu vardı sohbet muhabbet saat 12 di eve döndüğümüzde güzeldi... :)

rica ederım canım ınsallah sağlıkla alırız yavrualrımızı kucagımzıa amiinn :)

canım troid bozuklugu carpınıtı da yapar troiddendir bi doktoruan gozukde ınsallah ilacına basla doz
ayalramn yapılsın rahatalrsın ınsallahh

canım ben gebelıgın basından berı aspirin kullanıyorum bebege bi zararı yok ama sne büyük aspirinden mı
bahsedıyrsun ben bebe aspirini kullanıyorum....gebelıkte sadece minoset ve parole izin verılıo die
biliorm gene de bi orsaydın keşke doktoruna zararlı olsa zaten kullan demek....bebe aspirşibni ve coraspin
içinde kalpte delik oluyo fln dıoalr amöa olmayan da var yanı direk aspirine baglanan komplikasyonalr henuz
kesınleştirilmiş değil..

günaydın güzel anneler ve bebekleri... nasılsınız? umarım güzel bir gün geçiririz hepimiz...

günaydın herkese
ben oda yapmayacağım inş.
odayı ben akılları erdiğinde 3-4 yaşında yapmayı düşünüyorum inş.
ben şu tip park yataklardan almayı düşünüyorum inş.
toplanıp çantasına koyulduğunda çok pratik oluyor istediğin yere tak götür çok ideal ve kullanışlı
oda yapınca istediğin yere götüremezsin
Eki Görüntüle 477845 Eki Görüntüle 477844
bir de ben şu beşikleri gördüm
uzaktan kumandalı 5-6 melodi çalıyor otomatik sallanan beşik
ayrıca mama sandalyesi olarak da kullanılıyor ileriki dönmde
çok amaçlı ve kullanışlı
doğumdan hemen sonra bunda yatıran ve alıştıranlar çok rahat ediyorlarmış
bebiş kendi kendine sallanarak uyuyormuş

Eki Görüntüle 477830

ahh canım o bulantılar yok mu
benim hala geçmedi, sen şanslısın neyse ki geçmiş
ben hala kusuyorum ama çok azaldı tabi

canım benim bende hala kusuyorum her sabah, bazen de akşamları kusuyorum.. günde beş altı kez kusunca bir ikiye düştü diye geçti sayıyorum yani 17. haftam bitti hala çıkarıyorum yani.. ama bu hafta umutluyum 18. hafta bitince kesilcek inşallah :)

ta kendisi kizimda kendisi hastanede oldugu icin dogumum rahatti. yani hocalari hastanede calistigindan herkes iyi davranmisti..simdi dogum yapsam doktorum da hastanede olmadigindan tavirlar nasil olur acaba? kafam cok karisik

Bu hepimizin korkulu rüyası benim kızımda gittiğim doktorumda ordaydı gerçi kadıncağız rahmetli oldu zaten tekrar ona gidemezdim serdar bey beğeni alan bir dr herşeyin hayırlısı ben o zamanlara bir gelsem ablam ebe ama amasyada doğuma oraya bile gitmeyi düşünüyorum :)şaşırdığımdan birde her hastaneye gittiğimde dünya başıma yıkılıyor 1 ay falan oldu bir gitmiştim kalp atışını alamamışlardı e dün gittim kistlerden bahsettiler korkar oldum vallahi hakkımızda hayırlısı senle günlerimiz aynı belki karşılaşırız:)

ta kendisi kizimda kendisi hastanede oldugu icin dogumum rahatti. yani hocalari hastanede calistigindan herkes iyi davranmisti..simdi dogum yapsam doktorum da hastanede olmadigindan tavirlar nasil olur acaba? kafam cok karisik

Bu hepimizin korkulu rüyası benim kızımda gittiğim doktorumda ordaydı gerçi kadıncağız rahmetli oldu zaten tekrar ona gidemezdim serdar bey beğeni alan bir dr herşeyin hayırlısı ben o zamanlara bir gelsem ablam ebe ama amasyada doğuma oraya bile gitmeyi düşünüyorum :)şaşırdığımdan birde her hastaneye gittiğimde dünya başıma yıkılıyor 1 ay falan oldu bir gitmiştim kalp atışını alamamışlardı e dün gittim kistlerden bahsettiler korkar oldum vallahi hakkımızda hayırlısı senle günlerimiz aynı belki karşılaşırız:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…