2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
saol canim . bugun ultrasound yapmadi. 10 gun sonra gelersin dedi. 18 haftada lazimmis

ilginç.. ben kadın doğuma hamile değilken bile her gittiğimde ultrasondan bakıyorlardı,kaldı ki şimdi her seferinde bakması lazım...

havuz hamilelikte mikrop kapman açından riskli canım,temiz deniz suyunu öneriyor doktorlar..

ay bu beklemek ne kadar zor biliyormusun..geçmek bilmedi günler..bizim gün geldi çok şükür, Allah nasip ederse yarın bebeğimi göreceğim çok özledim..

doktoru iranin en iyi doktorlarinlan biridir. ben de ona guveniyorum. havuz konusunda doktorum diyor ki kolor siz suda yuzmek riskli. net de arasdirdim oylemis. ramazan olduguna gore cok az kisi havuza giriyor. ve iranda kadinlar ve erkeklerin havuzu ayridir

öyle baktım zaten kızdı doktor erkek diyor :)

16 ağustos of yaaa gecmiyo ggünler sanki... ikili testten sonra çok ileri attı ya randevuyu, beklemek cok zormuş böyle :2:

canım yazdım sana ama görmedin sanırım. Evet canım beklemek zor oluyor en azından 2 haftada bir çağırsa ne olur sanki

kızlar UNNADO da bebekler için çok güzel taraftar kıyafetleri var bence kaçırmayın ben aldım bile...

yaaa bende artik cinsiyetimizi ögrenmek istiyorum cok merak ediyorum......bebegim hic oynamiyorda hic hissetmedim daha...offffffffffff

canım yazdım sana ama görmedin sanırım. Evet canım beklemek zor oluyor en azından 2 haftada bir çağırsa ne olur sanki

görmedim canım halbuki sürekli yeniliyorum sayfayı ama... evet bence de şöyle gitsek iki haftada bir görsek bebişlerimizi rahatlasak
ilk zamanlar sık gidiyorduk herhalde o yüzden şimdi bu zaman bana cok uzun geldi ya tam 1,5 ay ama insaf yani

yaaa bende artik cinsiyetimizi ögrenmek istiyorum cok merak ediyorum......bebegim hic oynamiyorda hic hissetmedim daha...offffffffffff

ben de cinsiytini bilmiyorum ......hic herketlerini his etmiyorum ...........bu konu da yanliz degirsin canim

canım bebiş oynamaz daha bende biran önce oynasın istiyorum.20.haftaya kadar yolu varmış ilk gebeliklerde.
ya bilmiyorum daha erkenmi ama ben iki oglumdada erken hissetmistim ilk kipirdamasini simdi ise bir kere bile birsey hissetmedim yorumun icin tesekkürler canim hayirli ramazanlar bebegin hayirli olsun seninde saglikli sihatli insallah...

ben de cinsiytini bilmiyorum ......hic herketlerini his etmiyorum ...........bu konu da yanliz degirsin canim

evet demekki yanliz degilmisim ama insan merak ediyor gercekten seninde bebegin hayirli olsun saglikla al insallah kucagina allah gönlümüze göre versin kurban oldugum allahim.

ya bilmiyorum daha erkenmi ama ben iki oglumdada erken hissetmistim ilk kipirdamasini simdi ise bir kere bile birsey hissetmedim yorumun icin tesekkürler canim hayirli ramazanlar bebegin hayirli olsun seninde saglikli sihatli insallah...

hımm sen tecrübelisin bende kime ne anlatıyorum ya :)sağol canım 2 oğlun varmış allah onları bağışlasın yanlarına bir kız kardeş te fena olmaz sanki ???

hımm sen tecrübelisin bende kime ne anlatıyorum ya :)sağol canım 2 oğlun varmış allah onları bağışlasın yanlarına bir kız kardeş te fena olmaz sanki ???

evet nasipse 3.bebegim estafurullah canim benim ne bileyim sanki oglanlarda erken hissettim gibi geliryor bu hamilelikte uzun sürdü .insallahhhh aminnnnnnnn kurban oldugum allahim herkezin gönlüne kalbine göre versin insallah ogluslarimin yanina bir tanede kiz ne yakisir ama nasil birsey acaba kiz annesi olmak onu giydirmek kizim falan demek insan tabili erkek kiz ayirmiyor ama merak ediyor onunda tadi nasil diye ...herneyse fazla uzatmayim hicte fena olmazzz.yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…