2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
amin inş cnm.senin ikili testteki sonucun tutmuş oldu bu durumda dimi

evet canım ya unutmuşum onu beta hcg 26ydı erkekti ama şu tatlı kısmı tutmuyor bende tatlıyı göresim yok geçen kızlar nutella diye bahsetmişti sadece Sabah çok az ondan yemiştim çin takviminde anlamadım çünkü benim tam doğum günümde tutturmuş olabiliriz önü kız arkası erkek gibiydi ama şuan normal doğum tarihine gore bi kovamız olacak bende boğayım kovayla boğa anlaşamazmış acık erken gelsede oğlak olsa kuzum ana oğul geçiniriz ama kova olursa babayla uyuşacaklar hiçte kova tanıdığım yokmuş bi arkadaş vardı ama huyunu suyunuda pek bilmem

Ben buralardayım hergün giriyorum ama her zaman bir şeyler yazmıyorum ne var ne yok diye bakıp çıkıyorum. Teşekkür ederiz teyzesi herkes inşallah aldığı cicişleri hayırlısıyla sağlıklı günlerde giydirir.

pipuşunuz hayırlı olsun demetcimm

sağolun fıstıklar rabbim hepimizi hayırlısıyla kavuştursun fesleğencim sana özel bişey yazdım
kızlar ziyaretçi sayımız şahane ben çatıdayım bugün kaynıyo bi su dökünüp geleyim yoksa erimeye devam edicem

demetçim seninde oğluşun hayırlı olsun..oğlan anneleri çoğalıyoruz galiba :)

bende kendimi alıştırıyorum umarım cinsiyet değişmez :)

Demet hayırlı olsun pipicanın
Benimki de erkek heralde. 7sinde kesin öğrencez ama bakalım.
Hayırlı ve sağlıklı evlatlar olsunlar da, gerisi hakkaten boş.

canım hepsi çok güzel ama öğlen bi çorba / bi peynırlı salata veya / bi tabak sebze yemeği yesen daha güzel olur

bence :) bı de cnaın bısı cekerse ye gebelıkte genelde beebgın ıhtıyacı olan seylerı aserdiği sölenır :)

ben bu ara acaip süt içiyorum canım çok acaip şekılde süt çekıo haftasonu 1 lt içtim galıba :S çok içincede afedersın

gaz yapio mübarek napıcaz bılemedım :S

1 aydan kısa sürede ult gırmek zararlımıymıs nerelerıdnen uyduruoalr bunalrı bılmıyorum yaa

kızlar bişey sorcam.. doktorunuz sizden 4 boyutlu ultrason istedi mi? benimki 4 eylül için randevu aldırdı şimdiden..

canım 4 boyutlumu 2. düzey mı 4 boyutluda ayrıntılı ıncelem yapılamaz ?????

kızlar merhaba.göbüşleriniz çıktı mı?ben hamilelikten önce de zayıftım.şimdi 1 kilo falan aldım.ama göbüşüm çıktı sipsivri. sizde de öyle mi yoksa sadece benimki mi böyle?

bunlar bendede çıkmıyor o nedenle zaten resim yüklerken çok zorlandım.bir ara kendimden şüphe ettim.hamilelikte algıla gücümümü kaybettim diye ama oyk bendede napıyım

"fesleğen paylasmıs ya canım aynen yazıyorum
Kızlar Ay-she'nin ki gibi bir mesaj yazma editörü kullanmak istiyorsanız,
Kullanıcı Kontrol Panelinizden Basit editör seçeneğini standart editör haline getirip kaydedin.
"

maşallah canım bebısıne bu arada baya mutaasıpmıs bızımkıı sere serpe yatıodu eheh
cicilerınzıı güzel günler kullanın canım

canım maşallahhh yavruna ay var ya hatrılıyorumd ao ılk zamanalrı yok kese boş fln demıslerdı bisürü canın sıkılmsıtı

hatrılıyo musun bak o zamanalr bunu hayal bile edemezdik dımı belkıde Rabbime şükürler olsun canım

inşallah aslan gibi sağlıklı bi oğluşun olucak eşinde yapmasın otorite felan aa eşiminde öle hayalleri var koluna takıcakmıs

gezıcekmıs fln sankı koluan takcak hatun yok bak bak goruomusun anında kızımla yarısa soktu benı

seninki zaten çok ilginç ya erkelerden tiksinme falan valla ilk defa duyuyorum böle bişeyi

cnm ay_she ilgileniyor diye biliyorum.ben face grupta yokum.

sen neden yoksunki face gurupta canım

aa noldu o minureye üyeliği neden sonlandrdı yani nasıl çıkardılar foyasını ortaya

bende tutmadı çin takvimi yüzükte tutmadı.

gerçekten öyle ALLAHtan başka kim bilebilirki ya

evet canım allahtan başka bence kimse bilemez bunlar eylence kızımları
ama çin takviminde tutmadı dedin ya yaşını çin takvimine göre hesaplayıp bakıyosun yani yaş falan ekliyosun öle bakmadıysan bide öle bak istersen

aa noldu o minureye üyeliği neden sonlandrdı yani nasıl çıkardılar foyasını ortaya

iki üyeliği vardı
bir üye onun ağzından konuşuyordu arkadaşım diyordu meğer aynı kişiymiş
bi sürü yalanını yakaladı topiktekiler
atıp tutup duruyordu
sonra da ikisinin aynı kişi olduğu anlaşılınca üyeliği iptal edildi

merhaba canım iyiyim hamdoslun bebıste ıyıdır ınsallahhh :)

bi dahakı randevumuz teee ağustosun sonunda özleşicez accuk :) sen nasılsın

biz de iyiyiz. bu gun bir az agrim vrdi. doktora gettim . sandim bebeki bugun gore bilirim ,ama doktor hic bir sey yok dedi.ve bebeki de gormedim;(
10 gun sonra randevum var. insaallah jinsiyyet beli olur

vaay olayalr olayalr bana da erkek dedıydı tutmadı zati

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…