2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
biz de iyiyiz. bu gun bir az agrim vrdi. doktora gettim . sandim bebeki bugun gore bilirim ,ama doktor hic bir sey yok dedi.ve bebeki de gormedim;(
10 gun sonra randevum var. insaallah jinsiyyet beli olur

canım gecmıs olsun...

aa cinsiyetı bugun örğenemdın mı yeteri kadar büyüksunzu halbuki

biz de iyiyiz. bu gun bir az agrim vrdi. doktora gettim . sandim bebeki bugun gore bilirim ,ama doktor hic bir sey yok dedi.ve bebeki de gormedim;(
10 gun sonra randevum var. insaallah jinsiyyet beli olur

geçmiş olsun canım..bebeği neden göremedin?

tuğbacım buradayken ben şimdi o doktoru çok beğendim,ama hastaneden emin olamıyorum bir türlü :S
önceki hastane daha steril gibi geliyor..

ne olacak bnm bu halim bilmiyorum hastaneyi beğensem doktoru beğenmiyorum,doktoru beğensem hastaneyi..

kzılar 3 güne kadar bebegımın tırnakalrı uzmaya başlicakmış öel yaızo altta

biz maniküre gitcez geliyo musunuz

maşallah canım bebısıne bu arada baya mutaasıpmıs bızımkıı sere serpe yatıodu eheh
cicilerınzıı güzel günler kullanın canım

Valla mutaasıp mı yoksa inatlaşıp bizimle oyun mu oynadı bilmiyorum diyorum ki çocuğum yoksa doktor amcadan mı utandın utanma annem ben de gösterdim ona Birdaha ki randevu bayramdan sonra 26 ağustosta oofff ozamana kadar nasıl bekleyeceğim ilk kez bu kadar uzun zaman görmemiş olacağım bebişimi. Acaba sırf cinsiyetini öğrenmek için başka bi doktora gitsem mi :26:

merhaba ......ben iyiyim. sen asilsin? bebek nasil?
evet insaallah doktorum izin verse bayramdan once gelmeyi dusuniyoruz

Sagol bebek de iyiymis cok şükür. İnşallah senin bebis de iyidir. Iyi bir program yapmaya çalış, kendini cok yormadan hem gezersin hem de islerini halledersin

evet ama 12 aftada ultrasound yapdi doktorum.ve bugun de yapmadi. 10 gun sonra gelersin dedi

anladım canım her muayenenız ultrasonal olmuyor mu ??? nası muayene edıyor

oyuncu da olabilir tabıı :) ya benımde aslında 27 ağustos ta ama ben 1 eylule kadar eskısehırde olucam

onun ıcın bayramdan öncemı gıtsem dıyorum bılmıyorum kararsızım :S

bence arada baska dr a gidebilrisin canım o kadar zaman gecmez cidden :)

aman da aman anne kız nasıl birlikte bakım yaptırırlarmış..

yaa öylee hatun olmak zor anacım :) :)

Sagol bebek de iyiymis cok şükür. İnşallah senin bebis de iyidir. Iyi bir program yapmaya çalış, kendini cok yormadan hem gezersin hem de islerini halledersin

evet ya.........nerden alisveris yapmami hala bilmiyorum da. turkiye urunleri nerden ala bilirim? ne zaman indirim zamani? hala bilmiyorum. net de arasdiriyorum.

16 ağustos of yaaa gecmiyo ggünler sanki... ikili testten sonra çok ileri attı ya randevuyu, beklemek cok zormuş böyle :2:

ay bu beklemek ne kadar zor biliyormusun..geçmek bilmedi günler..bizim gün geldi çok şükür, Allah nasip ederse yarın bebeğimi göreceğim çok özledim..

Kızlar benım mesai biter ben kaçıyorum :) hayrılı akşamlar

16 ağustos of yaaa gecmiyo ggünler sanki... ikili testten sonra çok ileri attı ya randevuyu, beklemek cok zormuş böyle :2:

oo baya varmıs cidden ama olsun 16 gun kalmıs de gerı sayım şapalım :)

bayramdan önce öğrenıceksın ınsallahh :)

bazi doktorlar her muayenede ultrasonal yapiyorlar . ama benim doktorum hayer. bugun bebekin kalbinin sesinen bebek, iyi dir dedi. ama idrartesti yapmami istedi

analdım canım :) ınsallah cınsıyetı de öğrenrısınzı en kısa zamanda

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…