2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
evet nasipse 3.bebegim estafurullah canim benim ne bileyim sanki oglanlarda erken hissettim gibi geliryor bu hamilelikte uzun sürdü .insallahhhh aminnnnnnnn kurban oldugum allahim herkezin gönlüne kalbine göre versin insallah ogluslarimin yanina bir tanede kiz ne yakisir ama nasil birsey acaba kiz annesi olmak onu giydirmek kizim falan demek insan tabili erkek kiz ayirmiyor ama merak ediyor onunda tadi nasil diye ...herneyse fazla uzatmayim hicte fena olmazzz.yani:KK1:

evet kız annesi olmak farklıdır tabi şöyle cicileri giydirisin saçlara toka pembiş pembiş ciciler ayyyyy çok güzelllll.inşallah hayırlı olsun kız olsun :)

Offf içim şişti sıkıldım ya.karnımda kaşınıyo...tam boşşş adam işi:)

şekerim senin bebekle benımkının tahmnı dogumu arasında 1 gün gözükuyor ama sen 16 ben 15 haftalıkmısım naıl oluyor benım sat 16 nisan ben kac haftalıgım yahu?:))

yaaa bende artik cinsiyetimizi ögrenmek istiyorum cok merak ediyorum......bebegim hic oynamiyorda hic hissetmedim daha...offffffffffff:KK50:

hala öğrenemedıysen büyük ıhtımal kızdır erkekler 13 14 de bıle bellı oluyormus.hareketlerı hıssetmememn normal ılk gebelıgınse 24 e kadar zormus .bıde ben ayırt edememkı gaz mı bebek mı tekmelıyo.bazen geıgıne annecım benı sevıyorsan ıkı defa vur dıyorum tık yok:))

iki üyeliği vardı
bir üye onun ağzından konuşuyordu arkadaşım diyordu meğer aynı kişiymiş
bi sürü yalanını yakaladı topiktekiler
atıp tutup duruyordu
sonra da ikisinin aynı kişi olduğu anlaşılınca üyeliği iptal edildi

vay vaaay hele şu minureye bak sen :))

kızlar UNNADO da çok güzel bebek için taraftar kıyafetleri var bence kaçırmayın...

teşekkürler canım bakyım bi neler varmış

hala öğrenemedıysen büyük ıhtımal kızdır erkekler 13 14 de bıle bellı oluyormus.hareketlerı hıssetmememn normal ılk gebelıgınse 24 e kadar zormus .bıde ben ayırt edememkı gaz mı bebek mı tekmelıyo.bazen geıgıne annecım benı sevıyorsan ıkı defa vur dıyorum tık yok:))

slm canim evet herkez öyle diyor ama hayirlisi bakalim ne olacak.yok ilk degil 3.bebegim diyerlerinde bildigim icin bunda hissetmedim hic ama yinede buna yormak istemiyorum kiz olupta erken hissedende var.bende yapiyorum onu yok bendedede tik valla..

Valla mutaasıp mı yoksa inatlaşıp bizimle oyun mu oynadı bilmiyorum :KK1: diyorum ki çocuğum yoksa doktor amcadan mı utandın utanma annem ben de gösterdim ona :KK9::KK9::KK9: Birdaha ki randevu bayramdan sonra 26 ağustosta :KK14: oofff ozamana kadar nasıl bekleyeceğim ilk kez bu kadar uzun zaman görmemiş olacağım bebişimi. Acaba sırf cinsiyetini öğrenmek için başka bi doktora gitsem mi :26:

:KK1: ilahiii
cok merak ediyorsan bence başka doktora git ögrenmek için.

sen neden yoksunki face gurupta canım
face pek girmiyorum cnm, cok sıkıcı geliyor bana.burayı bile zor takip ediyorum.

münirenin foyası ortaya çıktı üyeliği sonlandırıldı haberin yok sanırım
inanmayın böyle şeylere
ben başta demiştim dediğim gibi çıktı
bilimsel olmayan şeyle rbunlar
yaşla satla cinsiyetmi bilinir
bazı insanlar iice falcılığa bürünüp insanları kandırıyorlar

yahu bu kadının işi gücü yok mu oturmuş milleti kekliyo.çok enteresan.bi de uydurmuş o kadar bilmem nerenin bilim adamlarının yaptığı hesaplamalara göre vs...:KK20:
amaaaan canım neyse cinsiyet tahminleri gerçekten de işin esprili yanı.bizimkisi merak sadece.
Rab'bim hepimize sağlıklı,imanı bütün,hayırlı evlatlar ihsan etsin.gerisi boş.neyin bizim için hayırlı olduğunu ''O'' bilir.

arkadaşlar yarın 1 de randevumuz var bebeğimizin cinsiyetini öğrencez :KK9:
çok heyecanlıyım inşallah gösterir de uğraştırmaz bizi

slm annişler ve kuzuları ben oğluşumu aldım geldimmmmmm :KK16:

hastanede teyzemizle konuştuk başta amniyo yu değerin güzel ama yaş yüksek dedi ama sırf yaş değeri içinde yapılmaz dedi tıpa gittiğimi biliyor istemişlerdir dedi 3lüyü yaptırıcam ama erken tanı ultrasonuda yaptırıcam doğum hakkında konuştuk erken ama hastanede yapılmıyor diye duymuştum tıpta da oda kalmıyor sorun yaşamayayım dedim anlaşmalı hastaneleri ve fiyatları hakkında konuştuk gerçi ocağa kadar zam gelir ama tahmini sonra

geçtik odaya yattık ay biz kaybedenler ilk sorum o bana beynini gösterirken ben kalbi atıyomu dedim baksana kıpır kıpır dedi canım benim azıcık kalbini dinletti sonra beynini başını göbüşünü ölçtük anasının kuzusu anası gibi göbüşlü dedim güldü teyzemiz göbüş kafadan önde haftası :) ve erkek bu dedi utanmaz açmış bacakları pipişunuda göstertti babası görmemiş doğsun keserim onu dio canım ya geçen kız dediniz diyo önünü dönmemiştiki çıkıntı göremedim diyo du şimdi açmış salamis pipişu :) benimki utanacakda deve kuşusu kafayı saklıyo pipuşu açık kafayı yüzünü yine göremedik sokuyo annişin göbüşüne saklıyo 2dir çıkarmadı bakamadık herşeyi güzel ama ben sultanıda taktım bide mantar gibi kaşıntı ve suda gelince hemen kesedeki suyu sordum güldü nerden buluyosunuz bunları diyo bak bu siyahlıklar suyu az olsa biz söyleriz zaten iyi dedi

kapıdan çıkıyoruz benimki döndü o pipuşun kaybolma ihtimali varmı dedi doctor güldü inan çok belirğin açmış yüzde bile veremicem dedi adamcığımın hayalleri yıkıldı aman sağlıklı sıhhatli olsunda benimki çok kız istiyodu aşk yaşıcaktı kızıyla erkek olursa benim sert ciddi olmam lazım diyo sen kendine destek yaptın bunu diyo ama demin aramış pipuşlunun babası anasını aramış diyo ay anlıcanız bi pipuşlu sahibi de biziz değişmezse :KK1:

benim oğlan gibi benimki 12. haftada açtı pipiiyi

X