2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
yüzük testinde ileri gerimi yoksa yuvarlakmı döndü?
birde meme ucu koyulaştımı sende.doktor usg ye bakarken sagındanmı solundanmı bakıyor?

yüzük deli gıbı ılerı gerı gıtmıstı.evet gögüs uclarım koyulastı baya.ultrasonda sagdan soldan heryerden baktı:)ve hergun 3 lımon yedım durdum.tatlıdan tikinmıtım bıde erkeklerden:)

ne saçma seyler bunlar ya.tamam zevk olsun eğlence olsun diye çin takvimiydi yok ekşiydi ayseydi atlıydı bişiler yaptık ama bu kadra bağnazca olması çok saçma

çin takvimi bende ve etrafımdaki çok kişide tuttu

bende tutmadı çin takvimi yüzükte tutmadı.

ne saçma seyler bunlar ya.tamam zevk olsun eğlence olsun diye çin takvimiydi yok ekşiydi ayseydi atlıydı bişiler yaptık ama bu kadra bağnazca olması çok saçma

gerçekten öyle ALLAHtan başka kim bilebilirki ya

yüzük deli gıbı ılerı gerı gıtmıstı.evet gögüs uclarım koyulastı baya.ultrasonda sagdan soldan heryerden baktı:)ve hergun 3 lımon yedım durdum.tatlıdan tikinmıtım bıde erkeklerden:)

bide şunu sorayım.gögüslerinde cok agrı sızı oldumu,şişme filan?
kız bebege hamile olanların gögüslerri daha fazla agrır ve şişermiş.dogrumu ki :) bende sardım bu hurafelere,eglenceli oluyor

oh annesi senin işin zor şimdiden ipleri eline almış oynatıyor sizi.hadi hayırlısı bakalım..

merhaba bende ocak annesi olacağım inşallah , kızım olacak ksımetse, ara ara yazdıklarınızı okuyorum fakat birde oğlum olduğu için sağolsun yazmaya pek vakit kalmıyor

merhaba canım hayırlı olsun

ohh ne güzel demişsin..sanane kardeşim istediğim zaman alırım..öyle satıcılara sinir oluyoprum sinir...

ne mutlu sana..çalıştığım için senin kadar programlı olmasada elimden geleni yapıyorum..

benim canım hem ekşi hem tatlı çekiyor ne olcek şimdi?????

bide şunu sorayım.gögüslerinde cok agrı sızı oldumu,şişme filan?
kız bebege hamile olanların gögüslerri daha fazla agrır ve şişermiş.dogrumu ki :) bende sardım bu hurafelere,eglenceli oluyor

10.haftaya kadar göğüslerim biraz şişmişti ve çok ağrıyordu sutyen takamıyordum ama şimdi eskisi gıbıler

süper program yapmışsın gerçekten.. ben karbonhidrat cok tükettim malesef bulantı ve hassasiyet olduğu dönemde o dönem cok aldım zaten. şu an daha iyi gidiyor. dikkat ediyorum karbonhidrat alımına.. ve meyve tüketmeye calışıyorum günde en az 2-3 kez ve süt mutlaka.. her gün ayran iciyorum zaten mutlaka.. bakalım 16 gün var randevuya görcez kilomuzu

proteini nasıl alıorsun canım.neler yapıorsun mesela

"ne mutlu sana..çalıştığım için senin kadar programlı olmasada elimden geleni yapıyorum.. "

canım bende öğretmenım gerci suan tatıldeyım daha rahat uyuyorum programa ama okula 1 temmuza kadar gıttık o süreye kadar da hep yanımda götürdüm yıyeceklerimi.bavul gıbı bı kol çantası alırsan tamamdır.bozulcak seylerı kantınde dolaba koyuyordum.

Son düzenleme:

bizim malesef dolabımız yok..bozulacak şeyler fazla alamıyorum yanıma..benin avantajım bahçemiz var yediğim sebze ve meyveler hep kendi bahçemizden organik..yoğurt yiyorum her gün mutlaka..akşamları ekmek tüketmiyorum..bakalım bende yarın gideceğim doktora ne kadar kilo aldiğim ordan belli olur

proteini nasıl alıorsun canım.neler yapıorsun mesela

et balık tavuk süt ürünleri..balık konusunda hala pek istikrarlı degılım.tavugu da cok sevmıyorum ama tavuk salatası yapıyorum haşlıyorum tavugu didiyorum salata malzemelerıyle karıstırıyorum üzerine iyi çırpılmıs yoğurt döküyorum süper oluyor.arasıra ton balıklı alata yapıyorum konserveden oldugu ıcın haftada 1 i geçmemesi lazım.eti köfte olarak yıyebılıyorum sadece.tavuk suyunda bulgur pilavı cok sık yapıyorum domateslı sarımsaklı bıberlı mantarlı.besın degerı yüksek kalorısı düşük.

aynen bende köfte şeklinde alıyorm eti.yada karnı yarık falan gibi yemeklerde.yada sulu köfte gibi.tavuk suyunda bulgur pilavı mantıklı evet.

ben valla sabahları genellikle bir tost , biraz peynir domates.
öğlen ne bulursam genelde ayran aşı çorbası 1 kase
akşam et ürünleri az az
meyve az
2 kilo bile almadım , bulantım olduğu için yiyemiyorum pek , başları ceviz yiyordum ama şimdi nadir , bişeyi düzenli yediğimde midem almıyor bi süre sonra , tatlıyla aram yok
yemekler genelde kokuyor bana . hele kendim yapınca çok yiyemiyorum , bazen hiç yiyemiyorum.
bu arada hala cinsiyetimizi bilmiyoruz. bir kızım var , o kız istiyor tabi ki , benim içinde sağlıklı olsun , hayırlı evlat,İNSAN olsun yeter .. inş.. :)

bu arada fıstık ezmesi yiyin kızlar o da çok faydalıymış

kayınvalidem diyokı ben hiçç bişey yıyememiştim ama çocuk 5 kilo dogmus hemde normal doğum:))ıyıkı yememişin dedım yoksa doğurup dırek askere yollıcaktın:))

slm annişler ve kuzuları ben oğluşumu aldım geldimmmmmm

hastanede teyzemizle konuştuk başta amniyo yu değerin güzel ama yaş yüksek dedi ama sırf yaş değeri içinde yapılmaz dedi tıpa gittiğimi biliyor istemişlerdir dedi 3lüyü yaptırıcam ama erken tanı ultrasonuda yaptırıcam doğum hakkında konuştuk erken ama hastanede yapılmıyor diye duymuştum tıpta da oda kalmıyor sorun yaşamayayım dedim anlaşmalı hastaneleri ve fiyatları hakkında konuştuk gerçi ocağa kadar zam gelir ama tahmini sonra

geçtik odaya yattık ay biz kaybedenler ilk sorum o bana beynini gösterirken ben kalbi atıyomu dedim baksana kıpır kıpır dedi canım benim azıcık kalbini dinletti sonra beynini başını göbüşünü ölçtük anasının kuzusu anası gibi göbüşlü dedim güldü teyzemiz göbüş kafadan önde haftası :) ve erkek bu dedi utanmaz açmış bacakları pipişunuda göstertti babası görmemiş doğsun keserim onu dio canım ya geçen kız dediniz diyo önünü dönmemiştiki çıkıntı göremedim diyo du şimdi açmış salamis pipişu :) benimki utanacakda deve kuşusu kafayı saklıyo pipuşu açık kafayı yüzünü yine göremedik sokuyo annişin göbüşüne saklıyo 2dir çıkarmadı bakamadık herşeyi güzel ama ben sultanıda taktım bide mantar gibi kaşıntı ve suda gelince hemen kesedeki suyu sordum güldü nerden buluyosunuz bunları diyo bak bu siyahlıklar suyu az olsa biz söyleriz zaten iyi dedi

kapıdan çıkıyoruz benimki döndü o pipuşun kaybolma ihtimali varmı dedi doctor güldü inan çok belirğin açmış yüzde bile veremicem dedi adamcığımın hayalleri yıkıldı aman sağlıklı sıhhatli olsunda benimki çok kız istiyodu aşk yaşıcaktı kızıyla erkek olursa benim sert ciddi olmam lazım diyo sen kendine destek yaptın bunu diyo ama demin aramış pipuşlunun babası anasını aramış diyo ay anlıcanız bi pipuşlu sahibi de biziz değişmezse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…