2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
konu burda uzasın istemem ama ;bu yatklar kaç yaşa kadar kullanılıyor ben beyaz düüşünüyorum ,sordum fiyatı 2800 dediler : 2000 tl yada 2500 tl liğe kadar almak istiyorum ;
ama oda güzel...fiyatı ne kadar ?büy

büyüyen yatak değil değil mi

Ben sadece bakıyordum öyle hiç bilmiyorum büyüyor mu sallanıyor mu :)
şurdan bakabilirsin canım fiyatlarına ama çook pahalı geldi bana...
Caploonba Panna - Mini | 0-24 Yaş Arası Bebek Odası Çocuk Odası Genç Odası Mobilyası
Not: pahalı olan bu değilmiş :)
Şu pahalı
http://www.caploonba.com/bebek-odalari/loli-mini.cap

Son düzenleme:
konu burda uzasın istemem ama ;bu yatklar kaç yaşa kadar kullanılıyor ben beyaz düüşünüyorum ,sordum fiyatı 2800 dediler : 2000 tl yada 2500 tl liğe kadar almak istiyorum ;
ama oda güzel...fiyatı ne kadar ?büy

büyüyen yatak değil değil mi

evet oda çok güzelmiş..zannedersem büyüyen yatak değil..büyüyenlerin kenarında birde çekmeceleri oluyor..

evet onu ben de duymuştum, erkek bebekte erken dönemde gögüs ucu kararması.. ben de de yok henüz renk değişimi :)) erkek bebeği olan bi arkadaşımın ilk aylardan kararmaya başlamıştı hatırlıyorum.. ama esmerdi o, ben bembeyazım belki ondan kararma olmamıştır bilmiyorum yaa herkesin fizyolojisi farklı gebelikler birbirine benzemiyor çoğu zaman.. öyle miydi böyle miydi diye hep yorum yapıyoruz ama boşa konuşuyoruz rabbim coktan belirledi cinsiyetini :)) az kaldı biz de öğrenicez. allahım hayırlı evlatlar olsunlar inşallah, sağlıklı sıhhatli, akıllı uslu, söz dinleyen, iyi evlatlar olsunlar :)) kızı da erkeği de bir aslında ama herkesin gönlünde bir aslan yatıyor işte ..

ben şimdi baktımda ,bi değşiklik yok :KK43:aynı renk aynı ton :KK43:belki ben beyaz tenli olduğum içindir,bildiğin peynirrrrr rengiyim :)allah sğlıklı sihhatli bebekler nasip etsin ,erkek kız farketmez ama işte,gönlümüzden geçiyor bi şeyler

Kızlar selam benimde %70 kız çıktı. :)) 14+5 haftalık. bakalım hayırlısı. Bu arada bana isim için fikir verebilir misiniz ? Ben DERİN istiyorum bakalım. sizce nasıl ?

hayırlısı olsun canım..Allah gönlüne göre versin...DERİN güzel kibar bir isim bence

hayırlısı olsun canım..Allah gönlüne göre versin...DERİN güzel kibar bir isim bence

derin ismini yıllardır yani bu kadar moda değilken istiyordum cok.. dile getirirdim de. çok yakın bir arkadaşım kızına koydu :KK43: böyle olunca da bize başka bir isim düşünmek kaldı..

Ben sadece bakıyordum öyle hiç bilmiyorum büyüyor mu sallanıyor mu :)
şurdan bakabilirsin canım fiyatlarına ama çook pahalı geldi bana...
Caploonba Panna - Mini | 0-24 Yaş Arası Bebek Odası Çocuk Odası Genç Odası Mobilyası
Not: pahalı olan bu değilmiş :)
Şu pahalı
Caploonba Loli - Mini | 0-24 Yaş Arası Bebek Odası Çocuk Odası Genç Odası Mobilyası

evet gerçekten pahalı;uygun olan geerçekten çok hoş; altındaki o lambanın fiyatı nedir öyle 135 tl ..:))))

bende beyaz tenliyim..benim göğüs uçlarım simsiyah oldu..okadar koyu ki anlatamam..doktor yüzde 60 erkek dedi zaten..testde öyle çıktı bakalım hayırlısı..

yani biz göğüs ucu kararmayan beyaz tenlilerin kızımız mı olcak şimdi hihihhihihii :)))

ben şimdi baktımda ,bi değşiklik yok :KK43:aynı renk aynı ton :KK43:belki ben beyaz tenli olduğum içindir,bildiğin peynirrrrr rengiyim :)allah sğlıklı sihhatli bebekler nasip etsin ,erkek kız farketmez ama işte,gönlümüzden geçiyor bi şeyler

bende beyaz tenliyim..benim göğüs uçlarım simsiyah oldu..okadar koyu ki anlatamam..doktor yüzde 60 erkek dedi zaten..testde öyle çıktı bakalım hayırlısı..

tam 13 hafta sonra ağzıma tatlı bi şey aldım :)))hiç bi şekilde tatlı yiyemiyordum :KK43:varsa yoksa acı,varsa yoksa acı...acılı herşeyi yedim :)kahvaltıda bile bu sabah üşenmedim kahvaltılık satılan bi yere gittim ;acılı bi şey aldım geldim ....
dünya varmış ,merhaba tatşllı:)

benim bi sıkıntım var ;dr çok memnunum ama hastane olarak avcılar hospital ile anlaşmalıymış amabbi kişi bile bana orayı övmedi,dr söylicem başka hastane diye ...
medicanaya bakıcam ama bakalım ...offff

hizmet hastanesinde sait halil var ben ona gidiyorum. çok tatlı süper bir doktor. sigortan nasıl bilmiyorum ama tavsiye ederim. dhastane memoriala bağlı ama diğer memoriallar gibi pahalı değil. benim acıbadem sigortam olmasına rağmen sait beye gidiyorum.

Benimki de koyulaştı... Beyaz tenliyim.
Ben hissediyorum zaten oğluşum olacak gibi sanki :KK16:

derin ismini yıllardır yani bu kadar moda değilken istiyordum cok.. dile getirirdim de. çok yakın bir arkadaşım kızına koydu :KK43: böyle olunca da bize başka bir isim düşünmek kaldı..

o iyi olmamış canım..hayırlısı bakalım..kız isminde fazla tercihim yok ama favori ismim hafsa canım..

%50 kız hazırlıklara başlayın :KK43:((( eğlencesine çözdüğüm test bile kız dio :KK70:

iyi de cnm
1. %50 kız demek %50 de erkek demek niye üzülüyosun ki?
2. niye üzülüyorsun ki? Allahın gücüne gider. yine de gönlüne göre versin Allah:) içinden geçseden dışından söyleme:))

kızlar İKİLİ TEST i nerde yaptırdınız ne kadara ? ben daha yaptırmadım , hastane 360 lira dedi vazgeçmiştim. Anadolu yakasındayım uygun hastane bilen var mı ??

Canım ben de Avrupa yakasındayım. Bakırkoyde Ahmet Gül e profesör kendisi 300 TL verdim. Bir arkadaşım ucuz olsun diye başka bir yere gititk 90 TL ye. Bebeğine bir sürü sakatlık söylediler. Kızı mahvettiler. Sonra buraya gitti, şükür herşeyi temiz çıktı.

merakla bebişlerimizin cinsiyetini merak ediyoruz..öğrendikten sonrada isim araştırmasına geçeriz artık..ondan karar ver verebilirsen..tabiki çocuğuna güzel isim koymak anne ve babanın görevlerinden bir tanesi..Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin..

kızlar merhaba dün bugun ıcın ıkılı teste gidecegımı söylemsıtım gıttım..ne yazık kı gğzel haberle gelemedım :KK43:

perinatolojıdekı dr daha oncede kayıplarım oldugu ıcın ıkılıden cok genel bi tarama yaptı dopler ile de inceledi bebegımın ense kalınlıgı normal bebgım çok ıyı ve hıcbı anomalısı yok

yalnız plasentada bebegı besleyen damarlardan bırısınde ters akıntı varmış :KK43: doktorun ancak kromozom anomalisi oalbileceğini söyledi ve benı genetıge sevk etti genetıge gıttım

dokto eskı tahlıllerıem belgelerıme baktı uzun uzun konsutuk...bu ters akıntı meselesi krozom anomalisi yuzunden vıtamın eksıklıgınden kan bozukluklarından veya genetık

sorunalrdan olsuabılır....bız kromozom acısından ıncelıycez...bu sorunu düzeltemeyız ne yazık kı dedi ben de ama gebelıkten önce bılseydım

tüp bebek pgt yontemı ıle kromozom ayrıstırması yapıp sağlam bebek yerleştiridiınız dımı deıdm evet bak sen bılıyomussun dedı ben zaten bılıyorum arastırdımda ama bana

kromozom bozuklugu olsa otopside cıkardı dedıler dedım doktor da bebegını kormozom acısından ıncelememısler ıncelemsı olsalar yazardı dedi..bile bile lades yanı e şimdi ne olucak dedım

sende veya esınde kromoozm bozuklugu cıkarsa amnıyosentez yapıcaz bebekde de var mı varsa ne derece onu ıncelıcez ona göre konsuucaz dedi....

bu ters akıntı ne gibi sorunalr olusturur dedım...gelısım gerlıgı yapar bebek beslenemediği için kalib dururu bebek kaybedılır yakın takıp yapılmalı ve doğarsa yaşar haftaalkrına

gelince premature de olsa sezeryan ile bebek kurtarılır ama o zamana kadar dayanamazsa maalesef yapacak bişey yok dedi :KK43: :KK43: :KK43:

yani hıcbıseyın keısnlıgı yok su an....bebegımın her an kalbi durabılır...veya az beslenmesıne rağmen dayanıp son zamanlaar geledebilirmiş...

bugun hiç böyle bişey beklemıyordum....kan pıhtılaşma sorunumun bebegı etkılemedıgını sölediler fakat besleyen damar tek olunca en ufak pıhtı bile sorun oluyomuş

kızlar ne olur bana dua edin bebegım güçlü olsun dayansın bu acıyı kaç kez dha ayaşıycam bılmıyorum sabahtan beri ağlıyorum ne yapıcam bılmıyorum :KK5: :KK5: :KK5:

Son düzenleme:
X