2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
inşallah doktorumda bundan sonra daha belirgin görürüz demişti zaten ama insan merak ediyor inşallah. evet dört minik ayak bana bol bol tekme atarlar artık :)

ınsallah canım :) ayy evet bacakalrı guclensın bol bol tekmelerlerrr

Merhaba,
Umarım Tüm Gebeler İyisiniz..

Benim Bacağım Hala Aynı..
Üzerine Basmakta Zorluk Çekiyorum..
Böyle Oturduğum Yerden Geçmesini Bekliyorum..

Merhaba,
Umarım Tüm Gebeler İyisiniz..

Benim Bacağım Hala Aynı..
Üzerine Basmakta Zorluk Çekiyorum..
Böyle Oturduğum Yerden Geçmesini Bekliyorum..

hamdolsun bualntı dısında ıyıyım :)

çok gecmıs olsun ya hala gecmeıdmı ne zamna ıyılesırmıs ?

Kızlar herkes ikilinin sonucunu 1 haftada mı alıyor? Standart mıdır bu? Yok mu daha erken alabilen?

Kızlar herkes ikilinin sonucunu 1 haftada mı alıyor? Standart mıdır bu? Yok mu daha erken alabilen?

canım bende özel hastanede yaptırdım iki günde çıktı.. bi de doktor açıklama yaparken artmış riskin var ya da yok diyor... biliyorsunuz testler kesin sonuç vermiyor o yüzden böyle açıklama yapıyorlar.. şimdilik bi sıkıntı yok demekten bile kaçınıyorlar... o yüzden artmış riskin yok derse iyi demektir...

Ay ne güzel anlatmışsın sanki ben doğurdum ve kucağıma aldım öyle duygulandım ne yalan diym.Bide yaşayınca dahada başka olur demekki..Korku sancı ne yapalım artık yinede normal doğum olur inş.Allahım yardım ederde inş kolay şekilde doğrurup bu duyguyu yaşarız...

Ne kadar güzel anlatmış yaaa :) Çok hoşuma gitti gerçekten çok da mantıklı doğru bi açıklama yapmış.....

kızlar bi erkekte benden geliyoooooooooooooooooooorrrrrr....12hafta bitti bugün ve yüksek ihtimal erkek dedi.pipisinin fotosunu çekti
çok mutluyum..2li test yapmadı direkt 3lü yapcakmış bu arada.

Tebrikler canım:) Darısı testlerin güzel sonuçlarına olsun inş...

Maşallah bebeğine ayşecim ne güzel dans etmiş resmen

Allah yardımcın olsun zeynep hepimizin nerdeyse 13,haftam bitiyor aynı sıkıntılar bendede var hatta dün tam lekelenmelerim bitti derken kanamam başladı her seferinde yüreğim ağzıma geliyor Allahım korusun bebişlerimizi çokkk sıkıldım istirahat etmekten başkalarının bana bakmasından gerçi onlar olmasa napıcam orasıda ayrı ya İnşalllah geri kalan zamanımız rahat geçer..

Allah yardımcınız olsun canım..biraz daha sabırlı olmak gerekiyor..geçici bir süre..Bebişlerimize kavuşunca bütün sıkıntıları unuturuz inş..hemde şükret sana bakacak birileri var, olmayanlar ne yapsın..Allah bebişlerimizi korusun ve hayırlısıyla bizleri kavuştursun..

Amin canım evet bazen evdeki bütün düzen değişiyo aradığını yerinde bulamıyosun yapayım diyosun olmuyor ama Allah annemdende kayınvalidemdende razı olsun ellerinden geleni yapıyorlar Allahım benim kucağımı yavrumsuz onlarınkinide torunsuz bırakmasın inşallah bide bu ara iyice duygusallaştım herşeye ağlıyasım geliyor..Sizdede var mı böyle ruhsal değişiklikler..

Allah razı olsun büyüklerden..hemde nasıl duygusallaştım..herşeye ağlamak istiyorum..hassaslaştım..birde içim içime sığmıyor..bebeğime biran evvel kavuşmak istiyorum..alışveriş yapmak istiyorum..ne yapsam ne alsam bilmiyorum..

seninle bir gün varmış aramızda daha erken diyorum alışveriş için ben ama gözümde kalıyo gerçi dışarı çıktığımda yok ama netten bakıyorum işte haırlısıyla 20,haftama kadar bir geleyim sonrasında inşallah ilk bebeğinmi senin..

Bende de ayni durum. Sende nedeni belli mi bu lekelenmelerin?

çok üzüldüm gerçekten, Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın! Allah sana bebişini bağışlasın inşallah.

Evet canım herkesin süreci farklı tabi. Spinal nasıl oluyo? Epidural gibi bi kateteer takıyolar galiba?

ay-shecim çok sevindim bebeğin kıpır kıpır olmasına ve kanama alanının küçülmesine. Allah sağlıkla bebişini kucağına almasını nasip etsin canım. ben de salı gidiyorum doktora. elevite başlar heralde.

Ben devlette yaptırdım, bir hafta on gün sonra arayın dediler canım.

ben çok kıl oluyorum tüm sigara içenlere bu kadar net

Çoook geçmiş olsun gerçekten. Dinlen bakalım. Yapcak bişey yok. Anneler kayınvaldeler bu günlerde seve seve bakarlar. Hepsinden Allah razı olsun tabi.

kızlarrrr ikili test sonucumuz çıktı Allah'a şükür normal dedi doktorumuz bu arada kesin oğluşumuz olucakmış...:))) rabbim herkesin gönlüne göre versin inşşş....

kızlarrrr ikili test sonucumuz çıktı Allah'a şükür normal dedi doktorumuz bu arada kesin oğluşumuz olucakmış...:))) rabbim herkesin gönlüne göre versin inşşş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…