2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın kızlar şimdi dr dan geldim ve çok sinirliyim dr cinsiyet için hiç bişi demedi bakmadı bile çok erken dedi 13+4 haftalık dedi yüzdelik bile demedi sizce cinsiyet için erkenmi kızlaryaaa

üzülme canım ya. bir sonrakinde görecektir. belki emin olamadığı için söylememiştir. bazı dr lar ketum bu konuda. benimki lafını bile ettirmiyor yani düşün. kız erkek ne farkeder diyor.. o yüzden takma kafana, biraz daha merak ve heyecandan bişey olmaz :) hem 5.ayına kadar göstermeyen bebişler var onları napmalıı :))))

hayır canım kadın 2 kakika bile sürmedi bakmasi bebe baya sekillenmiş dedi kafası bu ayakları bu dedi cinsiyet ne dedim bidahaki aya dedi hiç incelemedi

canım ilgilenmedi bile ya uğraşmadı diyeyim göstermiyo veye arkası dönük veya uyuyo felan hiç bişi demedi cinsiyet için erken dedi okadar

benimde randevum bugün 4 te.. 12. haftama girdim bugün.. bende daha bebeğini göremeyenlerdenim.. gördüm tabi ama belli belirsiz birşeydi. bugün göreceğimi düşünüyorum kendisini ve hareketlerini ve o yüzden çok heycanlıyım..

yüzükte döndümü ileri gerimi yaptı.biz dönünce kız ileri geri yapınca erkek diye biliyoruz.burda tam tersini yazanlar olmuşta.

evet benim bildiğimde dönerse kız, ileri geri düz giderse erkek. Hatta bazen çok hızlı hareket ediyor yüzük bende gırgırına arkadaşa valla fırıldak bir kız geliyor, yada canavar br oğlan geliyor yüzüğü bile fır döndürüyo falan diyorum :)))

Ayrıca sadece doğanlar değil, annenin rahmine düşen tüm bebekler çıkıyor

Günaydın güzel anne adayı arkadaşlar...

Ben bir yandan facebooktan takip etmeye alıştım şimdi, buraya pek bakamıyorum
amma buranın ortamı da iki gün girmeyince özleniyor yahu ne hikmetse...

umarım herkes iyidir, annişler bebişler(ben hala şoku atlatamadığımdan kendimi anne gibi hissetmiyorum galiba)

benim 20 temmuzda ikili testim var çatliycam galiba o güne kadar..nasıl sabredicem hiç bilmiyorum....

yok canım havada tutmuyorum yastık koyup onun üzerine koyup uzanıyorum ona rağmen yoruluyorum niye bilmiyorum bence de rahtlamam lazım ama ...

Ben de diyorum niye 2-3 gündür kasıklarımda ağrı var diye sayende öğrenmiş olduk:)

yok canım havada tutmuyorum yastık koyup onun üzerine koyup uzanıyorum ona rağmen yoruluyorum niye bilmiyorum bence de rahtlamam lazım ama ...

yastıkları kademe kademe koyman lazım. bacakların çok dik olmamalı, çok düz de olmamalı, yani aşağı yukarı 40 derecelik açı kadar yükseğe koymalısın ama sadece bir yastık değil, dizaltlarına bir tane baldırlarına bir tane ve ayakbileğine bir yastık koyarak dizlerini ve baldırlarını boşta bırakmamış olursun böylece o kısımlar ve belin, kendi ağırlığını taşımak zorunda kalmaz ve yorulmazsın.
bi de kendini rahatlatman lazım, kasmaman lazım tabi..derin derin nefes alarak sakince uzanmalısın meditasyon tadında dinlenme olsun
.

evet canım aynen öyle yaşlı bi kadın tecrübelidir dedim ama derde yarın baska bi dra randevu aldım bakalım o ne diyecek

Ben doktorumdan çok memnunum harika birisi hem şakacı esprili seni dinliyor tek tek herşeyi anlatıyor aynı şeyleri tekrar tekrar sorsan bile usanmadan cevap veriyor eşim de çok seviyor doktorumuzu.

Ben doktorumdan çok memnunum harika birisi hem şakacı esprili seni dinliyor tek tek herşeyi anlatıyor aynı şeyleri tekrar tekrar sorsan bile usanmadan cevap veriyor eşim de çok seviyor doktorumuzu.

istanbuldaymışsınız sanırım acaba hangi doktor vae hastane öğrenebilir miyim.. biz daha bi dikiş tutturamadıkta..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…