2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

herşeyi olduğu gibi bunu da abarttım galiba:) ayaklarımı biraz yükseğe kaldırmış olabilirim bi de 1-2 saat kaldım öyle. Bir de senin söylediğn gibi deneyeyim muhtemelen daha iyi olur.

Selam kızlar,
Bu yüzük testi nasıl yapılıyor? Kaç bebek olduğu nasıl anlaşılıyor ki?
Tam detaylı tarif eder misiniz, ben de deneyeyim :)

Selam kızlar,
Bu yüzük testi nasıl yapılıyor? Kaç bebek olduğu nasıl anlaşılıyor ki?
Tam detaylı tarif eder misiniz, ben de deneyeyim :)

benim metod şu :)))

*alyans zincire geçirilecek ( tabii ikisi de altın olacak )
*Bakılacak kadının eli kalın bir bardak yada kavanoz tutar gibi duracak.
*Zincir kadının yaşı kadar elinin içinde aşağı yukarı sallanacak
*Sonrasında kadın bileğini çevirerek, bileği üzerinde zincir sabit tutulacak.
** Kolun oynamaması mühim burada. Yüzük kendiliğinden dönmeye başlıyor zaten. Bazen ara verebiliyor bırakmayın devam edecektir :))) En son tamamen durur o zaman bittiğini anlarsınız zaten

İnşallah yardımcı olmuşumdur :))

ayy kızlaarr hava cok sıcak neefs alınmıyo hee

canım yoruldugun için olmuştur bence de :) her gun bu kadar yurumuyosan bırden agrı yapmıstır :)

herşeyi olduğu gibi bunu da abarttım galiba:) ayaklarımı biraz yükseğe kaldırmış olabilirim bi de 1-2 saat kaldım öyle. Bir de senin söylediğn gibi deneyeyim muhtemelen daha iyi olur.

bunu ben de deneyeyim sırt üstü yatmak hele ayaklarım yukarıdayken işkence gibi belki bu iyi gelir.

ya bana daha önce bakılmıştı erkek kız erkek çıkmıştı ilk iki tahmın cidden doğrudydu üçüncüyü bilmiyorum

ama baska sallanmadı fakat kayıpalrda cıkıyormuş ya benım zaten ılk ucu kayıp ama ben dördüncüye hamıle kaldım

yani ya yanlış bakıldııı ya da kayıpları göstermıyo :)

amniyosentez yaptıracağım demişsin sorun mu çıktı ikili tesste inşallah iyi haberlerini alırız.

amniyosentez yaptıracağım demişsin sorun mu çıktı ikili tesste inşallah iyi haberlerini alırız.

Hamile olan bayanın başına o görmeden bir fiske tuz atılır.Eger bayan ilk önce burnunu ellerse erkek bebeği,ağzını ellerse kız bebeği olur
Eğer bir erkek bebek gebe bir kadına ilgili davranıyorsa bu anne adayının karnındaki bebeğin kız olduğu anlamına gelir.

Gebe bir kadına elini göstermesini söyleyin: size avcunun içini gösterirse kızı, elinin sırtını gösteriyorsa oğlu olacaktır.
Gebe bir kadına masadaki anahtarı tutup kaldırmasını söyleyin Eğer yuvarlak kısmından tutup kaldırdıysa bebek erkek, uzun kısmından kaldırdıysa kız olacak demektir. Anahtarı ortadan tutuyorsa ikizleri olabilir.
Küçük çocuklar arasında bebeğinizin cinsiyeti hakkında anket yapın, oldukça iyi tutturuyorlarmış.

Bir önceki çocuğunuz önce " anne" dediyse şimdiki çocuğunuz kız, "baba" dediyse erkek olacak.

Mayalıların yöntemi: Anne adayının gebe kaldığı zamandaki yaşı ve yılı, ikisi de çift sayı ya da tek sayıysa bebek kız, biri tek diğeri çift sayıysa bebek erkek demektir.
Gebe kaldığınız cinsel ilişki esnasında kim daha "istekli ve ateşli" davrandıysa bebek onun cinsiyetinden olur.
Gebelikte iştahınız açıldıysa oğlunuz, yiyemiyorsanız (erken gebelikte) kızınız olacak.

Eğer gebelikte yüzünüzde ve göğsünüzde sivilceler çıktıysa kızınız olacak.

Rüyalarınıza güvenin, kız görüyorsanız kızınız olacak.
Karnınızda tüyler çıktıysa oğlunuz olacak.

Meme ucunuz çok koyulaştıysa oğlunuz olacak.

Yumurtlama gününüz ile yaşınızın toplamı tek sayıysa erkek, çift sayıysa kızınız olacak.
Anne adayının bacak kılları gebelikte daha hızlı büyümeye başladıysa bu bebeğin ERKEK olacağı anlamına gelir.

günaydın kızlar şimdi dr dan geldim ve çok sinirliyim dr cinsiyet için hiç bişi demedi bakmadı bile çok erken dedi 13+4 haftalık dedi yüzdelik bile demedi sizce cinsiyet için erkenmi kızlaryaaa

Canım 16 haftadan önce doktorlar riske girip söylemiyo, merak etme! erken söyleyenlerde yanılma payı çok oluyo. bana da bu gittiğimde öyle dedi doktor. ben de 12. haftamdayım, daha çok erken cinsiyet için 16. haftayı bekliceksin dedi. Bekleriz nolcak. Anca beyaz çıçıtlı body aldım ben de işte öyle ounca

Kızlar iki gündür baş ağrısından çatlıycam ya! dün bildiğiniz sızdım ağrıdan. Hiç olmamıştı bende başından beri ama dün tüm gün ağrı çektim. Bugün de var valla napcam bilmiyorum! Bu hafta için olabilcek sıkıntılardanmış, bikaç yerde okudum sebebini hatırlayamadım şimdi de. Sizde de başağrısı çeken var mı arkadaşlar?:26:

ben çektim hafta sonu inanılmaz bir ağrı öğlen saat 3 de başladı gece 11 kadar en sonunda dayanamadım dr gittim giderken yolda çıkardım hastaneye gittim serum takıldı kendime geldim çok geçmiş olsun ben de migren var ondan olduğunu düşünüyorum

benim de başım çok ağrıyor canım özellikle alnımın ortası ara ara ağrı tutuyor ( niye olduğunu ben de bilmiyorum.Bi de nefesim daralıyor hep derin nefes almak istiyorum özellikle yemek yerken başka arkadaşlarda da bu var mı acaba

cnm bende okumuştum hamilelikte baş ağrısı varmış da benim migrenim var zaten o ara ara tutuyor böyle bir durumda minoset içebileceğimi söyledi doktor ama ben içmiyorum buz veya soğuk su koyuyorum ağrıyan tarafa doğru geçirmiyor ama rahatlatıyor. ama sen hastasın zaten koyamazsın şimdi.

cnm dun bende oyleydım sabah bas agrısıyla uyandım aksama kadar gecmedı yururken beynım zonkluyordu mınoset ıctım dayanamadım banamısın demedı bugun sabah az agırdı ama gectı Allaha sukur .sanada acıl sıfalar dılıyorum cnm

Evet canım, kayınvaldem bana çok önceden kadınların nefes alışından hamile oldukları anlaşılıyormuş demişti de çok dalga geçmiştim içimden. sonra kendi başıma gelince bu nefes almada değişim ve derin nefes çekme ihtiyacı, haklıydı heralde bizimki dedim.:26: valla ben bikaç sabah uyandığımda soluğumla uyandım o derece:2: neyse artık bi dolu şey çekiyoz, hayırlısıyla kucağımıza alalım da.

rüyamda kız gördum :) üstüne bı de bacak kıllarım bırak cıkmayı döküldü bile

iştahım var ama bulantıdan yıyemıyorum bu arada munıre benım ıcın erkek diye tahmın etmıstı bakalımm hayrılısı

canım cok normal bol bol su ıcmen vücudu sıkan giysiler giymemen lazım....mesela ben başörtümü boynumdan dolardım

artık dolamıyorum en ufak baskı basımın agrımasına sebep oluyo kan absıncı arttıgı ıcın canım bas agrısı normal ensenı basını alnını

kol içlerini ıslat yuzunu yıka vücudunu bısı sıkmasın ve bol su ıc :) gecıyo

merhaba kızlar
dün ankara hastanesine ikili test için gittim
garip bir işleyişleri var internet randevu servisinden bi doktordan randevu aldım tam saatimde beni aldılar lakin doktor hanım gebelere bakmadığını karşıdaki gebe takip odasında sıraya girmemi söyledi bundan sonrası asistanların eline..sıraya girince gerisini siz düşünün neyse sıra geldi girdim içeride bi tek alttan muayene masası... neyle gebe takip edecekler diye düşünmeme kalmadı bi başla odada ultrason çektirip gelmemi söylediler ordada sıraya girdim ultrason bakıldı bi kağıda bir iki bişey yazdı (ultrason çıktısı tabiki yok) tekrar bir önceki odada sıraya girdim kan tahlili istemi için kağıt verdiler.. kanı verdikten sonrada kanımızı laboratuara kendimiz teslim ediyormuşuz bir başka binaya kanı teslim edip geldim sonuç ise 20 gün sonraaaaaa....
bu deneyimin ardından...
ankarada ayrıntılı ultrasonu olan ve cinsiyet söyleme konusunda kaprisleri olmayan özelde işinin ehli bir kadın doğumcu önerebilecek olan var mı?
(bu arada forumda birini çok meth etmişlerdi randevu için aradım 3 ekime gün verdiler )

o bilgilerin yarısına göre kızım yarısına göre oğlum olacak. munire kız dedi çevremde kimi gördüysem erkek dedi. bugün ikili sonuçları çıkacak hcg ye göre ne çıkacak bakalım. doktorumuz erken daha diye söylemedi. ne farkederki kızımda yok oğlumda hayırlısı olsun.

Amin canım inşallah Rabbim sana,bana,burdaki bütün hasta arkadaşlara şifa versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…