2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

haftabaşından beri bende de var maalesef. Sabahın beşinde gözlerimi açıyorum başağrısı da felaket bir şekilde başlıyor. Gün içinde de hiç azalmadan aynen devam . Soğuk kompres falan Hiçbirşey fayda etmiyor. sanırım şu an normal adet dönemindeyiz.Bir yerde okumuştum baş ağrılarının ondan kaynaklı olabileceği söylenmişti.

Son düzenleme:
bu hafta bende de iki üç gün felaket baş ağrısı oldu.buz koydum bende. kan hacmi arttığı için olduğunu okumuştum forumda..

aynen canım naıslsa ilk bebıs hoş ıkıncıde olsa farketmez

kız da olsa erkek de olsa sğalıklı olsunn ben merak dahı etmıyordum ama son gunlerde ayy acaba

cinsiyetı ne diye dusunur oldum benım etrafımdan erkek dıye tahmın edıyoalr ama ben kendi genel tahmın

kurallarıma göre bakınca sankı kız olcakmış gibi gelıyo...hayırlısı olsunnn

munırenınkı çoğu tuttu kasım annelerıne yapmsıtı ordan bılıyorum ama tutmaıdkalrıda oluyo tabıı :)

bu arada canım o ıkılı testtekı degere göre erkek kız tahmını yanlış cunku ıkıncı gebelıgımde hastanede ıkılı tetsını alan

tüm kadınalara bakmsıtım bekleme salonunda biçoğu cınsıyetı öğrenmsıtı ama tutmadı bende de tutmadı :)

Son düzenleme:

Tuliba merhaba bende senin yaşadıklarının daha fenasını zekai tahirde yaşadım ve ardından kendimi dr.fatma reşide önalanın muayenehanesinde buldum fiyatıda çok uygun demetevlerde muayenesi 30 yıllık hekim daha önce çok duymuştum adını ona gittim insanı acayip rahatlatoyor ikili test gibi önemli testleri düzende yada denge lab. yaptırmamı istedi oralara güvendiği için gerçi ikili testim biraz riskli çıktı benim ama hastanede yaşadığım sıkıntıların hiç birini yaşamadım kesinlikle öneririm.

ne biliyim o ikili sonuçlarına göre konuşuluyor ya bakayım dediydim oda mı yanlış. cinsiyeti tek merakımın sebebi eşyalarının rengi ee nolur nolmaz diye bişe de almaya korkuyorum gerçi ananesi sağolsun ilk torun olacağı için merakından kazak yelek ne varsa ördü bile önceden. geçen günde badi don önlük seti almış beyazlı sarılı çok tatlılar ya allahım onları giydirdiğimiz günleride göstersin inş.

canım sen bunalrı özel hastanede mı yasadın ???

şaşırdım üzüldüm...inşallahh iyi bi dr bulabılırsın....

KiZlar bugun benimde felaket basım ağrıyo catlicak artık bu arada cinsiyet konusunda herkes erkek diyo Çin ve Rus takvimi kız diyo ha yüzük ise erkek ama benim için hiç farketmez sağlıklı olsun yeter :))

canım sen bunalrı özel hastanede mı yasadın ???

şaşırdım üzüldüm...inşallahh iyi bi dr bulabılırsın....

yok canım devlette ama doğudaki devlet hastanelerine göre kıyaslayınca çok şaşırdım onlar muayene tetkik açısından özelden farksızdı bu yüzden forumda paylaştım

amniyosentez yaptıracağım demişsin sorun mu çıktı ikili tesste inşallah iyi haberlerini alırız.
İnşallah eda biraz riskli buldu doktorum 304 te bir ihtimal bide ayrıca biyokimyasal test 76da 1 çıktı çoğu insanda böyle çıkıyor tanıdığım ne kadar arkadaşım varsa gebeliğinde böyle bir sorunla karşılaşmış bakalım ya üçlüyü bekliycem yada drum ısrar ederse amniyosentez yaptırcam hayırlısııı..

KiZlar bugun benimde felaket basım ağrıyo catlicak artık bu arada cinsiyet konusunda herkes erkek diyo Çin ve Rus takvimi kız diyo ha yüzük ise erkek ama benim için hiç farketmez sağlıklı olsun yeter :))

yüzük dönüyormu ileri gelimi yapıyor?

yok canım devlette ama doğudaki devlet hastanelerine göre kıyaslayınca çok şaşırdım onlar muayene tetkik açısından özelden farksızdı bu yüzden forumda paylaştım

anladım canım özelde sandım ben de :) maalesef devlet hats de yapıyoalr öyle ben de

Samsun da karsıalsmıstım böle bişeyle ama istanbulda devlet hast de her muayene oıdasında her tür ultrason var cunku

canim normal bez benim ki normal bezden. yani hic bir sey olmuyor ......

:):) Ay neler varmış beee.Yalnız sırayla söylenenlere göre bi sırada kızım oluo diğer sırada erkek :) Neyse hayırlısı olsun ne diyelim....

Benimde önceki gün felaket başım ağrıdı ya normalde de hiç ağrımazdı acayip bişiydi valla resmen çakıldım oturdugum yere kalkamadım ağrıdan.Bi kaç saat sonrada geçti kendiliğinden.

Senin bu yaşadıklarını bende İzmitte devlet hastanesinde yaşadım cnm.Daha hamile deildim olmuyor die gitmiştim işte.Tahiller istediler ultrasyona gönderdi.Zaten ben orda anladım odasında nie yok acaba başka yere gönderiyo ne garip dedim.Ultrasyon odasına gittim kağıdı verdim içeri giricem sanıorum bende demesin mi şugüne randevu verebiliriz dediği tarih 1.5 ay sonrası düşünün.Ben eve dönsem çalışmaları hızlandırsam belki 1.5 ayda hamile olurum dedim artık:) Sonra acil benim durum dedim Dr geri gittim söledim oda bi imza çaktı 20 güne sonrasına verebildi o zaman.Bende dedim Allahım zorda klamadıkça Devlet Has.gelmem bi daha.Hamileyken acil bişiy olsa bile gün vericekler demekki.İlginç gelmişti banada.

merhaba arkadaslar

bende ocak annesi olacagim ins..4 gözle bebisimizi bekliyoruz..Allah herkesi hayırlısıyla bebegine kavustursun..

inşallah gerek kalmaz.ben de duymuştum riskli diye amniyosentez yaptıranların hiç bir sorun yaşamadığını inşallah hiç birine gerek kalmaz.biliyosun amniyo sentezin düşük riski var.hem ne malum sonradan bi saktlık olmayacağı sen gönlünü ferah tut.bu testlerin kesinliği yok malesef...

ek yapabilir miyim şahadet parmak işaret parmağı oluo.kocası yapmasada hamile kadın hamileliği boyunca günlük ya mübdi çekerse hamile olan kadın korunur esmaül hüsnadan olan bu lafız mümkünse günlük 57 tane çekilirse her işinde muvaffak olur o kişi

arkadaslar verdiginiz bilgilerden dolayi tesekkürler..nasipse bende hergün cekeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…