2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Sezeryandan sonra normsl dogum riskli cnm
Bnmm basima gelmeyen kalmadi ölümden döndüm resmen
Bnm de 4 sene gecmisti ama 10. Yilda bile bebegimi kaybetmeme sebeb oldu cnm
En guzeli sezeryandan sonra yine sezeryan
Normal dogum yapacaklarda keyifden gidip
Bicak altina yatmasin birkac saat sanci cekersiniz
Sezeryan olunca bir ömür cekiliyor o sancilar
Ilk dogum normal
ikinci sezeryan
ucuncü normal
Dördüncü düsük
Bnm sezeryan olmamin nedeni de bebegin dönmüs olmadi fakat kanala
Girmemesi yuzunden oldu

gurbet abla sen burayadamı yazıyodun seni gördügüme sevindim tr ye ne zaman uçuyosun

nasıl yaaaaaaaaaaa koptum burda:)
deli mi bunlar ne zaman söylüyolar? hiç söylemiyolar mı:)

benimde randevum yarın ikili test için devletten aldım randevuyu..bu arada bu haftalarda söylenen cinsiyet tahminleri gerçeği tam yansıtmıyo. kızımda 13+2 de %99 erkek demişlerdi..

canım benim oğlum var ve baba aşığı tabi babasıda öyle
sözde anneye düşkün olur erkek çocukları ama bizde şimdilik durumlar farklı
edirne tava ciğeri miiiiiii ben bayılırım hatta yanındaki o kırmızı biberi yok muuuu .eşim edirneye gidince muhakkak alırdı şimdi burda güzel yapan bir yer keşfettikD

canim ben kizima hamileyken etin e sini duymak istemezdim simdi baya et duskunu oldum belki busefer farklidir diyorum tabi ama hicde belli olmaz

canim bende almanyadayim burda benim doktor 2li testi yapmiyo seker yuklemeside yapmadi kizima hamileyken seninki yapiyomu yoksa benim doktordami bi gariplik var

Günaydın kızlar

ben çok halsizim ve bitkinim uykuya fln zaten hıc doyamıyorum

son gunlerde hiç işe gelesim yok

bulantım - kusmam hala gecmedı :S
Uzun sürdü ayşe bulantıların(3 ayı doldurunca biter derler umarım ozaman biterde rahatlarsın....
Tüm annelere güzel bir gün diliyorum...ben gebeliğin başlangıcından bu yana 3 kilo verdim...ama belirgin bir şekilde göbeğim çıktı çok garip değilmi daha 3 ayım bile bitmedi yahuu..
bende toplam 3 kilo verdim ama göbekte var
halsizken canım birşey yapmak istemiyor yemekte dahil ama benimde oğlum var yapmazsam sonra üzülüyorum(
daha öncede yazmıştım hemşire bir arkadaş ilki sezeryan olunca 2.hamilelikte sancı bile çekmemen lazım demişti
benimde ilki sezeryan 2.yide öyle düşünüyorum
5 kilo şimdiden çok fazla canım yediklerine dikkat et.son aylarda daha çok alınıyor çünkü
eşimin arkadaşının eşi hamileyken tam 30 kilo almış
sonra fazlasıyla vermiş ama vücut deforme olmuş
kızlar şuan hangi ilacı kullanıyorsunuz bana doktorum gynoferon verdi.
decavit

bende süt ve etten tiksindim acaba kız mıı?
bu merak bizi mahvetti:)))

hadi bakalım hayırlsıı :))) peki mide bulantıların nasıldı

sorma bittik resmen ya :18:

ya bacaklarımdaki çatlakmıdır varismidir nedir engel olamıyorum çığ gibi büyüyolar çok kötü duruyolar aaaa

gurbet abla sen burayadamı yazıyodun seni gördügüme sevindim tr ye ne zaman uçuyosun

cnm burada arkadaslarim var ya arkadasim olan heryere yaziyom persembe ins turkiye yolcusuyum guzelim donus 12 agustos
kismetse ins mujdeyle donerim cnmm

canım bu haftalarda 5 kilo fazla biliyorum da elimde değil alıyorum buyuk kızımda 35 kilo aldım ama sonra kısa sürede verdim dedigin gibi vucudum baya yıprandı ama her drra gittigimde kilomu tartıyolar vede normal diyo dr degerlerim felan süper diyo

cnm burada arkadaslarim var ya arkadasim olan heryere yaziyom persembe ins turkiye yolcusuyum guzelim donus 12 agustos

abla test yaptınmı kesin hamişmisin bide perşembe cinsiyet öğrenicem kısmet olursa sende o gün trye ucuyosun hayırlı yolculuklar güle güle git gel inşallah

Arkadaşlar ben günde illaki bi fincan türk kahvesi içiyorum çok içmediğin sürece zararı yok biliyorum ama ben içmezsem bi eksiklik hissediyorum sanki .Sizlerdede günlük içen var mı kahveyi?

Tabi ki doktoruna sorman en dogrusu ama bir arkadasim anlatmisti dogumuna yakin zamanda bir fincan kahve icmis. Sonra kontrole gitmis doktor " sen ne yaptin neyedin veyaictin cocugun kalbi cok hizli atiyor" demis kiz da korkudan bisi yapmadim demis doktor o zaman ben seni doguma aliyorum deyince kiz itiraf etmis fln. Tabi sonucta bisi olmamis ama fazla icmemek lazim sanirim. iyi ama doktoruna sor mutlaka.

evetya benim benim 12sinde randevum var ama sogolsun doktorum hayatta soylemez ne oldugunu 20 haftadan once soylemiyo bende trye gidince ogrenicem insaallah
hadi bakalım hayırlsıı :))) peki mide bulantıların nasıldı

sorma bittik resmen ya :18:
benim kizimda daha azdi simdi biraz daha fazla oldu ama allaha sukur durdular bu hamilelikte canim daha cok tuzlu seyler yemek istiyo bide ilk iki ay cok acili yedim simdi gecti o istek

rabbim hayirlisiyla gidip gelmeyi nasip etsin bende 21 temmuzda gitcem insaallah 2bucuk ay orda kalcaz neyle gidiyosunuz benim ilk defa kara yoluyla olcak ve hic uzun yola gitmedim daha once nasilbi yolculuk olcak cok merak ediyorum

bana da herkes mide bulantılarımın 3 ay sonunda geçeceğini söylüyodu ama geçmedi (
yüzde seksen azaldı hamdolsun ama hala kusmalarım devam ediyo
benimm 24 saat geçmiyodu şimdi günde 1-2 saat sürüyor

KiZlar nasılsiniz bakalım biz iiz ama kiZlar ya benim saclarim çok dökülüyor trioidi tedavisinden sonra yeni yeni kendine gelmişti ama şimdi yine dökülüyor ve eski haline döncek diye korkuyorum sizinde dokuluyomu yoksa tirioidi degerlirimmi arttibide göbeğim çok killandi ya zaten çok kilsiz biri sayılmam ama baya baya esimle yarışa gitcem yakinda bide burnum bu ara acaip hassaslasti geçmişti bu durum ama tekrar geldi sürekli biyerler kokuyo bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…