2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
abla test yaptınmı kesin hamişmisin bide perşembe cinsiyet öğrenicem kısmet olursa sende o gün trye ucuyosun hayırlı yolculuklar güle güle git gel inşallah
Cnm ins gonlundeki mujdeyle donersin guzelim bnm
Yok ben test yapmadim persembe yaparim ins
Isvicredeyim kara yoluyla gidicez kismetse Allahim herkesi yerine ulastirsin ins ooo super 2.5 ay 6 aylik olup doneceksin ne guzel

kızlar BERAT KANDİLİMİZ mübarek olsun bu gece mübarek bir gece karşılıksız birbirimiz için dua edelim Rabbim dilek kapılarını sonuna kadar açar herkesin dilekleri inş kabul olur ...

canım bilmediğim için soruyorum normal kumaştan kılıf yapıyoruz değil mi peki onu mikrodalgaya koyunca yanmaz mı ya da çekirdekler patlayıp çatlamaz mı?

nerde buldun bu yeri cnm bize de söyler misin?

kızlar çooook heyecanlıyım yarın 2 li testimiz yapılacak belki cinsiyet hakkında da bilgi sahibi oluruz bugün 13. haftaya girdik çok şükür...
bir de ben iki akşamdır yemeği fazla kaçırırsam karnım ağrıyor şişip davul gibi oluyor çok rahatsız oluyorum akşamları ölçülü yemekte fayda var...

bana da herkes mide bulantılarımın 3 ay sonunda geçeceğini söylüyodu ama geçmedi (
yüzde seksen azaldı hamdolsun ama hala kusmalarım devam ediyo
benimm 24 saat geçmiyodu şimdi günde 1-2 saat sürüyor

Canım bende çok şikayetçiydim bulantılardan biliyorsunuz.
Ama artık yemek yiyebiliyorum şükür çok olmasada.
Birde sabah ve akşam bulanıyor. Gün içinde daha iyiyim.
Yalnız bahsetmişimdir. Bulantım olduğu zaman içime bir sıkıntı çöküyor diye.
Tansiyondan o sanırım. Sıkıntılı anlarımda ölçtüğümde bir kere 11-14 dünde 6-10 çıktı.
Bir dengesizlik var tansiyonumda.
Ayrıca üzülme bence. Bak 1-2 saate düşmüş annesi :)

kızlar BERAT KANDİLİMİZ mübarek olsun bu gece mübarek bir gece karşılıksız birbirimiz için dua edelim Rabbim dilek kapılarını sonuna kadar açar herkesin dilekleri inş kabul olur ...

Allah razı olsun canım. Herkesin Berat Kandili mübarek olsun. Dualarda buluşalım inşallah.

Cnm ins gonlundeki mujdeyle donersin guzelim bnm
Yok ben test yapmadim persembe yaparim ins

Isvicredeyim kara yoluyla gidicez kismetse Allahim herkesi yerine ulastirsin ins ooo super 2.5 ay 6 aylik olup doneceksin ne guzel

Gurbet guzeli sen subat annelerinde deilmiydin dorduncu bebegn olacakti sanirim yanlis mi hatirliyorum

inş. sağolasın eğer bi kız bi erkek olursa baldan tatlı olur valla ama farketmez sağlıklı olsunlar da

Sezaryen olursun o zaman canim insevet saglikli olsunlarda.yardimci tutarsin yada ailenmi gelir ikiz zor olur bende hep ikizim olsun istemisimdir ama kismet bakmasi zorda sonradan oh cekersin

Sezaryen olursun o zaman canim insevet saglikli olsunlarda.yardimci tutarsin yada ailenmi gelir ikiz zor olur bende hep ikizim olsun istemisimdir ama kismet bakmasi zorda sonradan oh cekersin

normal doğurmayı çok istiyorum
belli olmaz belki normal doğururum
zor olsun umrumda değil ben zor elde ettiğim için o zorluklar gözüme gözükmez eminim buna
eşim de çok hevesli zaten kimse olmasa bile biz beraber bakarız
ama tabi biri olacak yine yanımızda
hele o günler gelsin de o işler kolay
ben bakmaktan hiç korkmuyorum seve seve bakacağım inş.
RABBİMin bana hediyesi onlar

harika bir bilgi çok teşekkür ederiz canım benim.çok sağol

günaydın herkese.kandiliniz mübarek olsun.rabbim gönlünüzdekileri kabul etsin inş.

Günaydın kızlarr

kandiliniz mübarek olsunn :)

nasıl yaaaaaaaaaaa koptum burda:)
deli mi bunlar ne zaman söylüyolar? hiç söylemiyolar mı:)

hıc sölemıyorlar canım bılmıyom valla delilermı akıllılar mı :)

Uzun sürdü ayşe bulantıların(3 ayı doldurunca biter derler umarım ozaman biterde rahatlarsın....
)

evet canım uzun sürdü ama gecenkınde de böle olmustu 4. ay da bıtmıstı 16. haftayı beklıyorum

neysekı az kaldıı bu kadar cektık bıraz daha cekeriz heraldee

bana da herkes mide bulantılarımın 3 ay sonunda geçeceğini söylüyodu ama geçmedi (
yüzde seksen azaldı hamdolsun ama hala kusmalarım devam ediyo
benimm 24 saat geçmiyodu şimdi günde 1-2 saat sürüyor

16. haftada gecicek ınsallahhh ben 16. haftayı beklıyorum ya azalamdı bıle benım arttı

sabah yataktan kalkıp istifra ediyorum şaka gibi

günaydın herkese.kandiliniz mübarek olsun.rabbim gönlünüzdekileri kabul etsin inş.

senınde kandılın mubarek olsun canım :)

yaprak__ kullanıcısından alıntı
Arkadaşlar ben günde illaki bi fincan türk kahvesi içiyorum çok içmediğin sürece zararı yok biliyorum ama ben içmezsem bi eksiklik hissediyorum sanki .Sizlerdede günlük içen var mı kahveyi?

bende hergün hemen hemen kahve içiyorum 1 fincan kadar.

bu arada HERKESİN MÜBAREK KANDİLİ HAYIRLARA VESİLE OLSUN

canım bebegini allah bağişlasın canım bu önden gitme nasıl oluyo benım sat 2 nisan 14+1 de yim simdi benim bebegim öndemi geridemi

canım satın 2 nisan sa bu gün itibariyle 13+2 oluyorsun..fakat dr sana 14+1 dediyse demekki bebeğin gelişimi önden gidiyordur...maşallah diyelim...

günaydın canlarım güzel annelerim, kandilin hepimize hayırlar güzellikler getirmesini diliyorum..sevgiler..

İnsallah kavusursun bebeklerine canim ama riske atma sezaryen ol yine senin bilecegin sey tabi hakkinda hayirlisi

herkeze günaydınlar kızlar

biz bebişlerimle yeni uyandık

HERKEZİN BERAT KANDİLİ MÜBAREK OLSUN DUARIMDASINIZ KIZLAR DUALARINIZDA UNUTMAYIN HEPİMİZ SAGLICAKLA KUCAGIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN RABBİM OLMAYANLARA TEZ ZAMANDA TATDIRSIN BU EN GÜZEL DUYGULARI :13::13:

günaydın ve hayırlı kandiller annişler ve kuzuları

ay dün komşular oruç için anlaştılar bide kına var buakşam orda hep birlikte açacaklar bizde kuzumla katılıcaz onlara ay ramazanı ve sahuru özledim tutamıcakta olsak kalkarız okuruz inşallah çok aşırı uzun ve sıcak rabbim dışarda çalışanlara da tutma kolaylığı sağlasın bugün yine hava ısınacak ama ağustos serin diyolar inşallah geçen yıl rahat olmuştu

bide delikız izkiz nasıl güzel abimin 1kız 1erkek dayı oğlumun 2erkek bende de çok beklemişlerdi ama tek kuzu oldu bakalım bi kız bi erkek olur inşallah hem ozaman aralarında yarış yapınca sen kızlarda birinci sen erkeklerde hem ikiniz ayrısınız demekte kolay oluyor yoksa ikiz bakım dışında kişilik açısından da çok zor ama sevmesi ayrı güzel bizimkilerin ikiside sezeryan ama normal de doğuran var inşallah istediğin gibi olur ama hastane ve kuvöz olayı ikizde önemli ona dikkat et canım gerçi abiminkilerde gerekmemişti inşallah sende sağlıklı sıhhatli doğurursun minişlere ama dayı oğlunun 1i 2buçuk aya yakın kalmıştı hastanede ama şimdi hepsi maşallah koşturuyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…