2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
benim de kız dr kıza benziyor dedi gönlümden geçen erkekti ama artık hayırlısı olsun sağlıklı sihhattli

inşallah canım canı göçnülden isterim inan allah gönlündekini versin inşallaaaaah
bencede erkek çabuk belli oluyo die olabilir prensler şuan çoğunlukta

vallahı benım çok mıdem bulanıo ama ekşı tuzlu selr ıstemıo canım hıc hele tuzlu selere hıc gelemıyorum

kızıma hamıelyeknde cok bulanmıstı o zaman kzıartma börek kraker pizza fln yıyodum pizza aserm sıtım hatat bı keresınde

ama şimdi pizzanın adını duyunca mıdem kalkıo lavaboya kosuyorum sımdı hep tatlı yıyesım gelıo

hatta mıde bulantımı bastrırsın dıye sekerlı sakız cıgnıyorum yaa

canım daha herkeın kesın değil tahmınler eksınlessın öle eklıcem :)

yok canım ağda için dedı ....kız epilatör de neden radyasyon olsun elektrnonık bısey o

elektırıkte radyasyon yotur kı radyoaktıf maddelerde radyasyon vardır epilatör sorun değil yanii

yıne de sor tabıı :) ağda çekmeli fln oldugu ıcın tereddutteyım ben...zaten kasıkalr hassas su an

canım ben hep devlet hastanesine gittim ve ordaki drların cinsiyet söylediğini bilmiyodum bilseydim 10cu haftada sormaya başlardım

ben varım canım bebişi kız olan daha çok erkendi cinsiyet için ama bizim ısrarımız üzerine baktı kız gibi duruyo dedi. benimki kızz
slm gercekten cok sevindim kizin olmasina bende 2 oglumdan kiz istiyen annelerdenimm kurban oldugum allahim onunda tadina bakmayi nasip eder gönlümüze göre verir insallah .birde sunu demek istedim okudum kiz demissin ya hemen dogum tarihine baktim ve icim cok tuhaf oldu benimde 10.01.2013 dedim aaa acaba benimde olabilirmi tabiki herseyin hayirlisi bebegin hayirli ugurlu saglikli sihatli alirsin insallah kucagina allah herkezin gönlüne gäöre versin aminnn............

inşallah canım rabbim sana nurtopu gibi bir prenses versin inşallah

canım bende persembe öğrenecem heyecan hatsafhada insallah oğlum olur hepinizin dua sını bekliyorum bende merak ediyorum kimlerin kızı yada oğlu oluyo listelesek
slm canim insallah seninde saglikli sihatli allah gönlündekini verir benimde 2 oglum var kurban oldugum allahim herkezin gönlüne göre versin aminnnn....................

canım ben hep devlet hastanesine gittim ve ordaki drların cinsiyet söylediğini bilmiyodum bilseydim 10cu haftada sormaya başlardım

Canım devlet hast de sölemıoalr yaa oraya her türlüsü gittiği için

istemedıgı cınsıyette ıse oracıkta bebgı dusuren ınsanalr varmış Allah korusun

onun ıcın sölemıolar...bir de ult monitörüne yazmsılardı gecenelrde gordum cinsiyet sormayın söylemeyız diye

canım ben doktora sormadım bile o gün randevusuz gitmiştim farklı bi doktor vardı hastada cok azdı doktorun da canımı sıkıldı ne kendisi merak edip baktı.İlginç bi doktordu yani.:)

İyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.Umarım hepimizin dilekleri gerçek olur:)

canım şimdi söylüyolarmış halamın gelini 13 haftalık kıza benziyo demiş bi arkadaşada devlette öğrenmiş bende şaşırdım

Canım devlet hast de sölemıoalr yaa oraya her türlüsü gittiği için

istemedıgı cınsıyette ıse oracıkta bebgı dusuren ınsanalr varmış Allah korusun

onun ıcın sölemıolar...bir de ult monitörüne yazmsılardı gecenelrde gordum cinsiyet sormayın söylemeyız diye

slm canim evet bende almanyadayim benimde var hastanede genelde su torbasi hic verilmez hep kiraz cekirdegi olan yastik verilir.aslinda sizinde yapmaniz cok basit hemde simdi tam mevsimi gercekten yediklerinizi atmayin cekirdekleri bir güzel yikayin tertemiz olsun hatta suda beklete bilirsiniz bir gece sonra kurutun bir bezi istediginiz sekilde keze yapin icine cekirdekleri doldurun agzini dikin alin size kese aynisi almaniza gercekten gerek yok sonra hastanede öyle yapiyorlar bende öyle yapiyorum genelde burda herkez mikro dalgada azicik isitip cok sicak olmuyacak konulabilecek sekilde sonra ister cocuklariniza ister büyüklerde kullanabilirsiniz mesela ben bonum karnim agridiginda azicik isitip koyuyorum...

kızlar hepinize bişi sormak istiyorum hamile kaldıgınız andan beri göğüslerinde dolgunluk ve hassasiyet olup hala devam eden varmı ben aynen anlattığım gibiyim

ayyy bende bırıktıyım yaaa gunde 1 kılo kıraz yıyorm ben kendıme kızıma karnımdakı bebısıme hekeze ayrı ayrı yaparım :)

maşallah hamılelıgını cok rahat gecırenlere cok dıllendırmeyın nazar falan değmesin.bende çok rahatım derken bir başladı tam başladı hiçbirsey yiyemıyorum icemiyorum üstune bıde işe gidip geliyorum çok zormuş bu dönemler

çoğu kişi öğrenmiş cinsiyetı erkek senesı herhalde bu sene. gecenlerde bı yerde okumustum karın basketbol topu gıbı şişdiyse genelde erkek oluyormuş.basenler genışledıyse kız tabıı bunlar geleneksel tahmınler :)

ay yerim ben onu ya maşallah kız olcak gibi yani sen ne istyodun yani gönlündeki neydi ilk prensesimizi de öğreniyoruz hadi hayırlısı

teşekkür ederiz teyzesi benim gönlümdeki kızdı hep Allah biliyo ya, Allah nasip etsin sonuna kadar sağlıklı geçirmeyi kucağımıza almayı senin de gönlündekini nasip etsin Rabbim

benim de kız dr kıza benziyor dedi gönlümden geçen erkekti ama artık hayırlısı olsun sağlıklı sihhattli

hayırlısı olsun canım, önce sağlıklısını istemek en güzeli. Allah gönlündekini versin

inşaallah canım yaa Allah sana da bir prenses nasib eder bakalım doğumumuz tutacak mı, dediğin gibi sağlıklı sihatli olsunlar da

keşke daha önce bilseydim de yediğimiz kirazların çekirdeklerini atmasaydım :44: ben kiraz uzun zamandır yiyemiyorum da hamilelik sonrası e eşim de tek o yediği için pek almıyo. nette araştırdım da burda da bir sitede buldum yastıktan öyle çok pahalı değil de fiyatı. alırsam ordan alırım ta almanyadan getirtmekle uğraşmam. teşekkür ederim bilgin için canım

kızlar hepinize bişi sormak istiyorum hamile kaldıgınız andan beri göğüslerinde dolgunluk ve hassasiyet olup hala devam eden varmı ben aynen anlattığım gibiyim

bende de devam ediyo, hala çok hassas göğüslerim özellikle de göğüs uçlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…