2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Çalan her şarkı bi garip :))
anlaşmalı gibi acı dolu şarkılar çalıyorrr
Her şarkı geçmişten bir anı sürüklüyor hafızamın önlerineeee.....

Anılarım yarışıyor hayır önce beni hatılıycakk
hayırrr!! Beniii
Sonra bi anı çıkıyor beni hiç unutmadı ki diyor .....
Her anı bi aşk her anı acı bir son...
Gibi salak şeyler yazsam bana kızarmısınız

Kizlar cokkk ozledim sizi sahalara doncem isallah yakinda..

oglum iylesti sonunda cok mutluyum sagolun varolun.

Anlatcak seylerim var sanirim..

Len dudku guldurdun beni deli..Sahraya benzetme beni, tamammi baba

Uzun yazacam isallah simdi yogunum siii yuuu..

TUTKUUMMMM yerim seni kız özlemişim muhabbetini...

özellikle kp cephesini merakla izliyoruz.. akülü araba ben de istiyorum ama almak isteyen bi gönüllü yok yine bize kalacak sanırsam. geçen mudanyada bindi bi çocuğunkine inmek bilmedi. zorla indirdik bi saat ağladı. alırsak onda yatar herhalde..

bitufulum benim geçti gitti çok şükür. artık rahatız, fazlalıklardan kurtulduk.

repumm... öpüyorum sizi... bi de mehmet akifin göbüşünü....

yaseminim ne güzel canım o kiloda kal bence. darısı bana 58 de takıldım kaldım. murat paşamı da çok öpüyorumm...

Repucum sahra survivor daki bi kız:)) bıtıfıllla lakap taktım ama o sevmedi turabi olmak istiyomuş. Turabi de survivorda ki manyaklardan biri:)))
Zaman buldukça yazacam inşş çok özledim buralarııı
Ruzammmm yaw aküllü araba işi yılan hikayesine döndü bizim.
Ya burak daha 2 aylıktı kp hava atar gibi herkesin içinde aküllü araba alıncak artık alınması lazım bakıyom falan diyodu erken diyodum ben susuyodu.
1 hafta sonra yine bakalım artık araba alıncak heralde
ya al be adam alllll. Al o zaman gecen konusunu açtım burak komşunun aküllü arabasına bindi ağladı inmicekmiş diyom tv yr bakıyo sonra da dediki para da yok ki harcadık paraları şaka gibi yaaa.

Repu ya survivor dene yarisma varya hani ondan bahsediyoruz..orda über bi kisilik varda sahra diye ona benzetiyolar beni ne alakaysa

Ruza bak yine hatirlattin bi arkadasinda dedigi gibi duzlediler bizim oglaninkini ya cok dertliyim:86:

Yaa manikür pedikür yaptırmak istiyorummm birileri ellerimle oynarken birileri ayaklarımla oynasın istiyorummm

Ayni anda acun reklami yaptik.

Tutku bak yine uzmeye basladin o sahane adami yedirmeyiz..Az yeyinde kendiniz alin arabanizi

Bitifıllll büyür annem o büyürrr hele bi 20 yaşına gelsin
Burda yazarken reklamlar çıkıyo ya dry istanbul 20 parça ütü 2 tl yazıyoo çok iyiii bitifılll oraya götür ütülerii hatta kargoyla ende yolluyam:))

Ya canım biz ona al demedikkiii
Almıcaksan . Artisss gibi çıkıp çıkıp araba alacam demeyecen kine babaaaaa

Ya bu abi şimdide mehter marşını açtıı milli duygularım kabardı ...:)))
Mantığa bağladımm:))

:)))) Hem hergun ünlü görecen hem ucuza yaşayacan yok öle yağma babaaa
Ne kadar çağatay o kadar paraaa

Bu arada burak artık sallanarak uyumak istemiyor yanına yatıyoruz kulağımızla oynarken uyuyakalıyor:))
Gerçi uyanınca yine kulak istiyor ama napcam bilemiyorum. Yapay kulak bulmam lazım.gece kulağımı verince susuyo uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…