2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Buda burağın son hallerii
:)))

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 59
  • $image.jpg
    $image.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 60
Buda burağın son hallerii
:)))

ayni sen bu yaaa :KK53: masallah yerimmm

oglan ilk aglayisina kadar kendi besiginde yatiyo uyaninca bazen inip yanima geliyo bazen ben aliyorum sonra sabaha kadar beraber. senin gibi denedim ama cok yorucu mutlaka bir yardimci lazim sabah olunca seni tamamen dinlendirecek biri :KK53:

Memeyi kesene kadar boyle devam edicem galiba en azindan uyuyoruz bu sekilde :KK43:
ayakta sallamiyorum. kirk yilda bir.

Evet repucum bana çok benziyor:)) sadece gözleri renkli değil babaya çekmiş o kısım:)
Bizimde öyle ilk ağlayana kadar kendı beşiğinde sonra bizi istiyor ama mesela ben daha yatmamış oluyorum tv izliyoruz o zaman alıyom yanıma yatıyom bidaha kalkamıyom ki hareket edince anlıyo gidecegımı offff nasıl bi dönem bu yaaaa:KK43:( sağmayı da bıraktım artık. Emzik alıyo ama yınede çok sık kalkıyo. Gece hiç uyanmayan bebek varmı acaba:))

ayni sen bu yaaa :KK53: masallah yerimmm

oglan ilk aglayisina kadar kendi besiginde yatiyo uyaninca bazen inip yanima geliyo bazen ben aliyorum sonra sabaha kadar beraber. senin gibi denedim ama cok yorucu mutlaka bir yardimci lazim sabah olunca seni tamamen dinlendirecek biri :KK53:

Memeyi kesene kadar boyle devam edicem galiba en azindan uyuyoruz bu sekilde :KK43:
ayakta sallamiyorum. kirk yilda bir.

kızlar fırsat buldukça bakıyorum bu sayfaya göz misafiri oluyorum diyim :KK1: reputable; oğlunuz kendi beşiğinden inip sizin yanınıza mı geliyo ?? :nazar: çok şaşırdım açıkçası.. bizimki hala beşiğinde uyanınca bi intihar teşebbüsünde bulunuyo.. bende merakla bekliyorum kendi beşiğine kendinin inip çıkmasını.. :44:

kızlar fırsat buldukça bakıyorum bu sayfaya göz misafiri oluyorum diyim :KK1: reputable; oğlunuz kendi beşiğinden inip sizin yanınıza mı geliyo ?? :nazar: çok şaşırdım açıkçası.. bizimki hala beşiğinde uyanınca bi intihar teşebbüsünde bulunuyo.. bende merakla bekliyorum kendi beşiğine kendinin inip çıkmasını.. :44:

besigin kenarini cikardim yoksa tirmaniyor tepesine. cikamadigi sandalye koltuk vs yok tam bir tarzan babasi kilikli :KK53:
bu arada hic dusmedi kenari olmayinca yine de kenarina battaniye koymayi ihmal etmiyorum nolur nolmaz :)

besigin kenarini cikardim yoksa tirmaniyor tepesine. cikamadigi sandalye koltuk vs yok tam bir tarzan babasi kilikli :KK53:
bu arada hic dusmedi kenari olmayinca yine de kenarina battaniye koymayi ihmal etmiyorum nolur nolmaz :)
Masallah.. Benim kizimda cok hareketli koltuklarin tepelerinden duvara tirmanmaya calisiyo o derece ama besiginden korkuyorum uykusunda bile cok hareketli,kesinn ucar hergun :)

Bıtuful nasıl oldu deran iyileştimi
Tutku maşallah yaa nasıl 10 kg daha topalak görünüyo burak çalışmaya yenimi başladın
Bizde ayrı yatıyoruz muratla ama beraber kalkıyoruz sabaha karşı mutlaka ya ben onun yatağına ya o benim meme ağzında olmalı çok rahat uyuyoruz böylece çok büyük bi uyku sorunumuz kalmadı az kaldı memeden kesince daha rahat uyuyacak gibi görünüyo
muratta baya bişeyler söyleniyo ama anne,baba,dede,mama,aç anlaşılır olanları
Beni çok iyi anlamaya başladı ne söylesem anlıyo uyguluyo bebeklikten çıkıyolar yavaş yavaş banyo yapalım diyorum hemen banyoya koşuyo,kumandayı getir oyuncağı getir neyi getir desem hemen anlayıp getiriyo evi süpürelim deyince süpürgeyi getirmeye çalışıyo acaip hareketli aynen buda tırmanma halinde sürekli tırmanıyo

ayyy nasılsınız boyle eskı dost görülür de ınsanın aklından kırk tane şey gecer hangısını anlatcagınızı bılemedıgınızdn iyiym valla sen nasılsın dıyebılırsın ya sadece o mal durumdayım şuan ,özledım sizi:KK16::KK16: repu siz kendınızı bılıosunuz dıınce üzerıme alındım resmen :KK1:
ben iyiym her zamnkı hallerdeyım işe gıdıorum bı telaş görüşmelerımı bıtırıp kızıma yetışmeye calışıorum gercı o eskı bnı özlemle bekler hallerı artık yok süreklı ya bahcede ya sokakta zaten.. evdeyken de ayakkabılırımı getırıp ayaklarıma gıydırmye calısıo sonra da elını uzatıp tut dıo sorası da gülümseyerek hadı sokak şeklınde oluo :KK8::KK8: suan memelerım aylardır ılk kez ıkıncı planda yanı sokak kelimesı favorımız:KK53: düşüo kalkıo bazen o kdr kırlenıo kı üstü bahcede soyup oyle eve sokasım gelıo resmen:KK9: suan yıne kvle dısarda mesela kımbılır hangı komsudalar:KK34:
eskı yükü yok üzerımde rahatladım resmen cok yorgun oldugu için kolay uyuyo,geceleri de az uyanıyor genelde,artık yıne dınlenerek uyanabılıorum filan,gunduzlerı de genelde kvde bakınca artık kendıme epey vakıt ayırabılıorum:KK24: gecelerı eşimin yanında uyuyabılıorum filn sarılıorum ona ohh miss,insana aynı evde eşini özletıo bu nehır hatunu:KK9::KK9:
annemlerle aram yıne bozuk yıne küsmelerdeyız o cephe hala sakat,bıgun aramız düzeldi galıba demek ısterım ama mumkun dııl sanırım:KK50:
bunun dışında keyfim yerınde çok şükür :KK16::KK16:,bizim buralarda kıraz mevsımı kıraz telaşesınde bütün köy,traktör sesınden durulmuo köy yıne hareketlendı,düğünler başlamk üzere filn :KK34:
daldan dala bendekı gelişmeler böyle annecıkler:KK16::KK16:

ooooh içimi açtın burçak köy havası almış kadar oldum içimden bi köye yerleşmek geliyo bu sabahtan beri bi tanıdık altınoluktan ev almış bahçeli filan acaaaaip heveslendim bigün bizde bu karışık gürültülü pahalı ve yorucu şehirden gidermiyiz acaba sakin bi yere hayal işte
nehirede maşallah çok şanslı çocuk köy ortamında büyüyo ne güzel bizde sürekli dışarıdayız park anneanne yada babaanne çocuk evde kalınca sıkıntıdan patlıyo
murat bugün enerji patlaması yaşadı resmen en sonunda yoruldu uyudu eşimde koltukta uyudu baya olmuş ev sakin ve düzenli olmayalı çok yadırgadım bu durumu
herkes nerelerde gerçekten kimseden ses soluk çıkmıyo forumun sonuna geldik herhal ben yazmaya devam edicem kendi kendimede olsa
yemek olayı düzelen varmı bizimki sanki pes etmek üzere gibi direnmesi fazla uzun sürmüyo

yarin ehliyet icin teori sinavim var. :18: :18:
dua edin baaaa.

burcak cok ozendim ya eli yuzu ustu basi kirli gelmesi falan cok hos. uzuldum oglum adina da :KK43:

yaseminim gecelerin yargici, sen yaz canim ben okurum :KK16:

Selam canlarr..

Anladımki benim buraya yazıp yazamamam sadece işle alakalıymış iş yerinde yazabiliyosam yazıyorum yoksa kalıyo..ve işler çok yoğun..

Eve gidince malum hiç durmuyoruz zaten alıp dışarı çıkarıyorum gel git oyna dağıt topla pestilim çıkıyo sizler gibi:/

Oğlan iyi..daha doğrusu dışardan iyi, şuan bi sorun yok pazartesi sonda takılacak tekrar bakıcaz, ondan sonra net iyi yada kötü diyebileceğim..

Ama ben hiç iyi değilim purçağın yazdıklarının tam tersini alın aha öyleyim işte:KK53:

Felaket mutsuzum tahammülsüzüm, agrasifim, devamlı eşimle kavga halindeyim..resmen mutsuz olmak için zorluyorum kendimi..

Kimseyle görüşmek istemiyorum, kendime vakit ayırmıyorum, yemeğe çıkıyoruz biyere gidiyoruz suratımı asıp konuşmadan oturuyorum

Sabahın köründe kalkıp korku filmi falan izliyorum düşünün halimi:86:

Normalde pozitif bi insanım böyle tribe girerdim arasıra ama 1 gün falan sürerdi, bu sefer çok uzadı..Çok hassaslaştım sanırım bu iyleşme dönemide

yıprattı beni..oğlan için çok korktum..Kendi kendime çeki düzen vermeye başlıcam bakalım..Atlatırım bunuda..

Kusmalarımız azaldı çok şükür işallah yakın zamanda biter..Ama katı yediremiyorum hala herşey bulamaç, çorba ve püre şeklinde..Süt falanda içmiyor

zaten..gece beslenmesini 9.ayda bırakmıştı..Bide şu yemek problemini atlatırsak süper olacak..Hiçbişey sevmeyen cins bi çocuk insan çikolata yemezmi

ya:KK19:

İçiniz karardıysa gidebilirm artık, aralıklı yazdımki çok görünsün:86:

Patavatsız hoşgeldin..Repucum kolaycık geçer işallah başarılar..M.Akif Murat, nehir ve bütün bebe ve cefakar anaları öpüyorum:KK16:

Son düzenleme:
Selam canlarr..

Anladımki benim buraya yazıp yazamamam sadece işle alakalıymış iş yerinde yazabiliyosam yazıyorum yoksa kalıyo..ve işler çok yoğun..

Eve gidince malum hiç durmuyoruz zaten alıp dışarı çıkarıyorum gel git oyna dağıt topla pestilim çıkıyo sizler gibi:/

Oğlan iyi..daha doğrusu dışardan iyi, şuan bi sorun yok pazartesi sonda takılacak tekrar bakıcaz, ondan sonra net iyi yada kötü diyebileceğim..

Ama ben hiç iyi değilim purçağın yazdıklarının tam tersini alın aha öyleyim işte:KK53:

Felaket mutsuzum tahammülsüzüm, agrasifim, devamlı eşimle kavga halindeyim..resmen mutsuz olmak için zorluyorum kendimi..

Kimseyle görüşmek istemiyorum, kendime vakit ayırmıyorum, yemeğe çıkıyoruz biyere gidiyoruz suratımı asıp konuşmadan oturuyorum

Sabahın köründe kalkıp korku filmi falan izliyorum düşünün halimi:86:

Normalde pozitif bi insanım böyle tribe girerdim arasıra ama 1 gün falan sürerdi, bu sefer çok uzadı..Çok hassaslaştım sanırım bu iyleşme dönemide

yıprattı beni..oğlan için çok korktum..Kendi kendime çeki düzen vermeye başlıcam bakalım..Atlatırım bunuda..

Kusmalarımız azaldı çok şükür işallah yakın zamanda biter..Ama katı yediremiyorum hala herşey bulamaç, çorba ve püre şeklinde..Süt falanda içmiyor

zaten..gece beslenmesini 9.ayda bırakmıştı..Bide şu yemek problemini atlatırsak süper olacak..Hiçbişey sevmeyen cins bi çocuk insan çikolata yemezmi

ya:KK19:

İçiniz karardıysa gidebilirm artık, aralıklı yazdımki çok görünsün:86:

Patavatsız hoşgeldin..Repucum kolaycık geçer işallah başarılar..M.Akif Murat, nehir ve bütün bebe ve cefakar anaları öpüyorum:KK16:

bitufulcum oncelikle deranciga gecmis olsun tekrar, insallah sondayi da kolaylikla atlatir, senin islerin de hafifler ve rahatlatlarsin.
sanirim kendinin uzerine fazla geliyorsun. zaten cok zor gunler gecirdin oglusun sunnet meselesinden, isten yorgun argin gelip bir de disarda pestilini cikarmak, sonra gelip bir de evin isiyle ugrasmak, deranin yemegi, sizin yemeginiz, hadi dinlenecegim derken muhtemelen son kalan isleri de yapip oyle yorgun vucutla uyumak sonra kalkip tekrar ise gitmek. inan dusuncesi bile zor. sen mukemmel bi annesin. biliyorum soylemesi kolay ama birazcik bencil olmanin zamani gelmis sanirim.
Allah yardimcin olsun. insallah islerin bir an once azalir da tekrar yazmaya baslarsin. :KK16: optum

Bituful hosbulduk canim cok gecmis olsun,Allah acil sifalar versin yavruna.. Artik bayagi issizlasti burasi.. O yuzden bi an once islerini ayarlayip burda daha aktif olmaya devam et lutfen,oncedende dedigim gibi sizleri okumak zevkli oluyo :KK66:

gecenin yarısı yine selam vermeden geçmeyim dedim bıtuful nasıl oldu tosun inş. herşey yoluna girmiştir
repu taaaaaaa oralarda ne var ne yok

murata annemlerde koca bi kase yemek yedirdim oooooh çok şükür karnı tok derken kendimiz sofraya oturunca tavuk verdim küçücük bi parça ve sonuç halı yıkamaya biz banyoya yemekte kaldı o kadar kustuki nasıl vermişim o kadar yemeği neresine sığmış anlamadım

bu arada 55 kg oldum yakında hiç görünmicem sanırım 38 beden pantolonlarım belimdn düşüyo ve bu durum beni çok acaip rahatsız etmeye başladı memeden kesme operasyonuna başlıcam artık inş. kolay olur

murata annemlerde koca bi kase yemek yedirdim oooooh çok şükür karnı tok derken kendimiz sofraya oturunca tavuk verdim küçücük bi parça ve sonuç halı yıkamaya biz banyoya yemekte kaldı o kadar kustuki nasıl vermişim o kadar yemeği neresine sığmış anlamadım

iste normalde yemeyince hazir yiyor diye biz de veriyoruz bazen. dun esim doldurmus midesini. uzerine deben verdim biraz. gobegi afrikalilar gibi sisti. tum gece 3 umuze de uyku haram aglayip durdu. ne zaman cok yese boyle oluyor . zaten gribim uykusuzluk bi yandan bitik vaziyetteyim.

sen emzirdikce zayifliyorsun ben aksine sisiyorum. yine 70 e dayandim tartiya cikmaya korkuyorum :KK5:

Slm kızlarrrr
Burçak yazdıklarını okuyunca uyuz oldum sana:)) insan filiz ve beni köye davet eder kiraz yemeğe gelin kiraz toplayın çocuklar oynasın der. Ama yokk nerdeeee:))
Birgülümmmm sahrammmm benimm çilekeş anammm dertli gadınımmm:KK53:
Silkelenn kendıne gel, senki cevahirde nişantaşında birçok ünlüyü görmeye nail olmuş seçkin bi insansın :)) senki deran gibi zor bi bebenin anası işyerindeki patronun gözbebeğiii,,eşinin 10 numara hizmetçisi sinn.sen seçildin...
bu işler için seçildin sus ve yaşaa:KK53::KK53::KK53:

Şaka bi yana Biraz bencil ol canm yaa bırak deranı ananesine 1 hafta sonra git almaya yada be bilim bırak git 7-8 yaşında dönersin:KK53::KK53::KK53:

Bende aralıklı yazayım ki çok görülsün:))
İşyerinde herşey yolunda yeni gelen bi arkadaş vardı onunla çok iyi anlaşıyoruz.odada 4 bayan 2 erkeğiz ama 3 masa ve 3 pc var:KK53::KK53:
Neyse işte abiler devamlı orhan gencebay ve hüseyin altın dinliyor ruhumuz daralıyor bazenn:)) üstelik hoparlör almaları için biz para verdik. Bizde dinleyelım diye:KK53::KK53::KK53:
Yakında işyerimiz taşınıcak evıme uzak olucak ama olsun ortam daha güzel olucak..
İş cephesi böylee
Kv kp iyiler. Kv gecen dedi ki burağı dokoramı götürsen diye niye dedim konuşamıyo ya dedi. Dedim bu daha 16 aylık bebek baba dede mama kedi diyor. Daha ne. Sesını çıkarmadı. Bide burak ona hiç gitmek istemiyo kaçıyo sürekli bana bu çocuk benı niye sevmiyo diyip duruyorr uyuz oluyorum sonunda evde tembih ediyorum diyecem artık:KK53:
Kp burak 2-3 aylık tutturdu burağa akülü araba alcam araba alcam diye. Evin karşısında avm var gelip gidip taksitli şukadarmı peşin bukadarmış bakalım bugunmü alsam yarınmı alsam diye kendını yırtıyordu. Abartısız her gittimiz akşam her ortamda bugun araba sordum torunuma araba alacam diyordu. Demiştim ki 1 yaş doğum günüsünde alırsın almadılar:KK53::KK53: burak artık büyüdü hiç lafını yapmıyor:KK53: eşime dedim ki babana söle alcaksa alsın almıcaksa biz kendimiz alalım:)) sölemedi daha .:)))
Patavatsız hoşgeldinn
repu yasemın. M.akifi muratı çok öpüyorum
Kendinize iyi bakınn beni unutmayın

X