2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Var canim bakim öğrenir inş hayirlisi:)

herkese iyi akşamlar

slm canm bende sütten kesmeyi düşündüğüm sıralarda bu yolları denedim ama oğlan beni alt etti ve pes ettim bu hafta sonu kesme niyetindeyim her sıkıntıyı süte yorar oldum

bituful inşallah sorunsuz güzel bir şekilde atlatmış olursunuz çok çok geçmiş olsun kuzucuğa allah yardımcınız olsun

intro ela benim oğlum her duyduğu kelimeyi tekrar ediyor ,istediği şeylerin adını biliyorsa söylüyor bu hafta cümlelere geçti
çiğdem yazılanları okudum çok sevindim
asya tuvalet eğitimi için bende kolları sıvadım tecrübelerini bizimle paylaş

geçenlerde büyük oğlanın gezisine gittim 2,5 saatlik yolda gık demedi bütün gün kudurdu benim ufaklık aracın kliması bozuldu ,anlaşma yapılan yer sahtekar çıktı aç kaldık oğlum çevredeki herkese anne meme aç aç demesi oöğretmenimize amca meme ımmm demesiyle yerin dibine girmemi oyun merkezinde rahat dursun diye ufaklığı bindirdiğim dönen kuğu ve atlı karıncadan birtürlü inmemesi sebebiyle beni güneş çarpması 2 gün hasta yatmamı saymıyorum korktuğum şey başıma gelmiyor ama mutlaka değişik aksilikler beni buluyor plan yapmamayı hayatı akışına bırakmayı öğrenmem lazım

Dur yauu cok yogun gunler geciriyorum 3 kisinin isini yapiyorum, Ayin elemani secilip duvarda sapkali bi pozumun cercevelettirilmesini talep ediciiimm..

Yazmagin baska yere kiskaniyorum

seni ayin ocak annesi secsem ocak annesi bile degilsin. otur sifir

3 aylara girdik demek. anaa az kalmis ramazana

meldam teşekkürler ayrıca geçmiş olsun çiçeğim. ben hala kahvaltyıyı bulamaç uykuyu 2 yapıyorum tek uyuduğu da oluyor ama bazen dayanamıyor 2 defa uyuyor. kocama aslında bu kadar çok kızmamın sebebi argo bir kelime kullandı ben de nefret ederim o kelimeden bak alışkanlık haline getirdin çocuk da duyuyor ve yarın bir gün öğrenirse baba .............. derse hiç şaşırma dedim tavır yaptım tabi pazar akşamı barıştık biz. bana yalvarmalar elimi öpmeler sarılmalar daha neler neler.......... pazartesi salı benimki bana çok kibar davranıyor bir şey desem tabi hayatım tabi canım. dün de dersi erken bitti yemeği yapıp fırına koymuş saat dört gibi aradı canım seni özledim yanına geliyorum dedi ben de gel dedim. sana yemek yaptım falan filan eliz napıyor teyzesi geldi en son uyuyordu dedi. tam çıkmaya on dkika kala yakalama vardı 5 tane ben 6 yı geçiyordu çıktım yorguluktan veaçlıktan bitmiş bir halde eve geldik kardeşim yürüyüşe çıktı biz başbaşa kaldk. bu üzerini değiştir sen ben sofrayı hazırlayayım dedi yemeğimizi yedik mutlu olduğumu söyledim. işte duşumu aldım kızımla oynadım saat sekizi geçiyordu kızımın mamasını hazırlayayım uyusun dedim bu gizli gizli telefonda konuşyuor hayırdır diyorum geçiştiriyor sonra aşağı indi geri geldi arkam dönük ona tabiki elime bir paekt verdi şaşırdım bu ne dedimi seni kırdım üzdüm bir de anneler günü geliyor a hediyeni erkenden vereyim edi bana istediğim bir telefon vardı onu almış mutlu oldum mu oldum ama lafımı da söyledim bana hediye değil huzur veryani anlayacağınız kızlar iyiyiz her evde oluyor bu tarz sorunlar ama ben kırılmıştım bir de iyi bir anne baba olalım derken kendimiz çocuğa kötü şeylkeri aşılamayalım ondan bu kadar sert tepki vermem
ne yazdım bee.
bir de bizimki iki gündür huysuz üst dişler de patla patlayacak boncuk boncuk duruor iştahsız kuzum öpüyorum sizleri görüşürüz

Bituful ins hayrlisiyla oldu da bitti masallh yaparsiniz kac gundur aklimda yazamdim. :13:
Bi de karar verdim bundan sonra repu hangi topige yazarsa oraya gdicem cok egzantiruk konular bukuo kafam bozuk olunca o topiklerde atar yapmaya insa paylamaya karar verdum burda hepinizi seviorum resmen cok sevci bocuu olduk sizi gordukce kalpli smileler paylasasim gelio ama insan ruhu bu arada polimik istio evde de muhtesem sakin kocam yuzunden polimuk ihtiyacimi karsilayamiorum zatn
Operim sizi

Cigdemcim hosbuldk bu arada eniste cok iyiymis walla gonlunu almk icin herseyi yapmis tebrik ediorum onu burdan. Alkisssss

cigdem sen arada bu kocayi benimkiyle kiyasliyorsun ya yapma! adama buyuk haksizlik. benimki de alir gonlumu ciceklerle guzel sozlerle ama en fazla yarim saat surer bu. sonra kendi dertlerini benden isteklerini siralamaya baslar bile
aman aman Allah bozmasin sen de fazla uzme adami. bak yemek bile yapmis sana daha ne olsun.

burcak kendine yeni konular bul hazira konma

Benimki iki kere uyuyor ama bizim babamiz gec geldigi icin illa onunla oynicak öyle uyicak oyüzden dayanamıyor sipam..

Ne güzel konusan bebislere maşallah..

Kahvaltida yumurta yemeyen bebisler ne yapiyosunuz kizlar deli oldum artık bulamac gibi yedirmek istemiyorum onceden eline kaşar peynir verince yerdi simdi onuda bıraktı bilmiyorum

Asya bide ben o dedigin yeri bulamadim link atarmisin bana sana zahmet bakim merak ettim. .

ela 1 yumurtayi cok az sut ve az un brazcik da siviyagla krep yapip veriyorum yumurta yemedigi zaman.

Elacim benimki de yumurta yemiyo. Bizle masada guzel yerse vermuyorum. Yemezse bi dimates rendesi peynir ve zeytinygi yediriyorum. Yumurta hic yemuyor.

Bıtuful Allah kolaylık versin canım inşallah kolaylık içinde atlatırsınız,bebek arabanızada geçmiş olsun inş. çok pahalı bişey değildir pahalı bişeyse niye ortalık yerde bıraktın başkada sorum yok
Çiğdem nefesimi tutup okuyorum yorumlarını eşşekliğini anlayan koca tiplerini severim ya bide onu bile yapmasaydı
Repucangerçekten midesi genişledi sanırım azda olsa bi rahatlama var gibi mama diye peşimde geziyo hazırlayınca bilgisayarı gösterip aç diyo açmazsam yemiyo açtığım gibi yemek pozisyonu alıyo manyak ettik çocuğu annemin yedirme şeklini hiç görme kafasını alnından tutup kaşığı ağzına bastırıyo ben yanlarında durmuyorum sinirim oynuyo görünce annem tınmıyo bile toplam 5 dk o kadar yemek bitmiş oluyo ve garip olan sanki murat bu durumdan hoşnut gibi hiç şikayeti yok en son öğürene kadar yediriyo yavrum yazık göbeği nasıl geriliyo yer yok daha deride gidecek zorla alıyorum kaşığı elinden annemin evine yemek kampı der herkes zaten.Benimde işime geldi biraz hem murat toparlandı hemde ben tatil yaptım
muratın uyku düzeni günde bir defa öğln 5 gibi ikincisi için çok zorluyo ama o zman geç yattığı için kesinlikle izin vermiyorum oyalıyorum saat 19:30 -20:00 olduğu gibi gümlüyo kahvaltısınada yeldadan duydum domates koydum gerçekten daha severek yiyo 1 tane domates,1 yumurta sarısı,2 tatlı kaşığı ceviz,2 dilim beyaz köy peyniri,ekmek içi 2 tanede bivküvi sütle hafif bulamaç yapıyorum bulamaça mecburum bu kadar malzemeyi yedirebilmem imkansız

gunaydin annelerrrr opuyorum topunuzu:)

ben agzina o sekilde verirsem aglamaktan katiliyo iki gun elimden birsey yemiyor. seninki halinden memnunsa bosveer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…