2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
hazir bilgisayar ve hizli internet bulmusken daha yaziyim

ferda sen yazinca boyle ilik bir ruzgar esiyor. calisanlar icin daha da zordur aktif olmak ( bituful gibi butun gun kk operatorlugu yapiyorsaniz baska ) mazur goruyoruz. ama hergun bir durum bildirimi cok vakit almaz cidden.
durumda gelisme kastediyorsan merak etme babasindan once buraya yazarim heralde ben de hic takmiyorum konusmamasini zaayif olmasini falan. insanlar kiyaslama yapinca (yok ayni yasta torunum sunu diyor bunu yapiyo vs) biraz bozuluyorum o kadar

ruzam bende seni öperim iyi kilo verdin kaç kilo verdin toplamda boyun kaçtıki sanki çok zayıf olmuşsun maşallah azmine oruçlarını bitirmenede sevndm allah kabul etsin benmde 8 gün borcum var keşke tutabilsem

ruzam bende seni öperim iyi kilo verdin kaç kilo verdin toplamda boyun kaçtıki sanki çok zayıf olmuşsun maşallah azmine oruçlarını bitirmenede sevndm allah kabul etsin benmde 8 gün borcum var keşke tutabilsem

toplamda 9-10 kilo verdim. boyum kısa canım 162 cm. o yüzden 57 iyi duruyor bende.oruç başlayınca bitiyor ya anlamıyorsun. günler uzadı biraz zorlayabilir ama ben alıştığımdan mıdır nedir akşam yediğimle tuttum hep hiç de sıkıntı yaşamadım. darısı diğer borçlara..

Al iste korktugum basima geldi asya ve repu alindiniz siz( yaklasik 2 ay once gruptan ciktim cunku konusmak ister istemez vaktimi aliyodu burda herkesi cok seviyorum.dusunsenize burdaki herkesle konusamazsiniz..O yuzden aktif olarak sadece buraya yaziyorum.ozelle azda olsa iletisimdeyiz ama eskisi gibi degil.uzuldum cok..kimseyi kimseden ayirmak istemem cunku herkesi esit seviyorum sarjimda bitiyo yedim ayvayi.

ilk geldigim yil cok ac kalmistim vermistim 3-4 kilo. 2. geldigimde zeytin peynir uzun omurlu ekmek falan ne bulduysam getirmistim yanimda bu sefer cok ac kalmadim valla insan biraz alisiyor sanki. yine de en az 2 kilo vermisimdir turkiyede geri almak uzere
valla ben biraz abarttim olayi sanki oglani ben getirmemisim burdaymis gibi iyice saldim. kaynanam bidahaki yil gelmeseniz de olur der diye dusunuyorum
helal olsun valla borc oruclarimi bile tutamiyorum yaaa. ama bu kis tutacam insallah. 59 kilosun demek. benim de hedefim 57 ama daha cooooook var

yok alinmadim ben. ozelden muhabbet zaten edemem. nasilsin iyi misinden sonra bant kopuyor bende

Son düzenleme:

üzülme canım kendi adıma bende seni görmesemde ve diğer arkadaşları aynı şekilde seviyorum yine diyorum burda kendimizden bişeyler var ortak şeyleri yaşıyoruz en önemlisi hepimiz anneyiz bir çok şeyi sorup öğreniyoruz.
ruzam maşallah sana ben de tutucam ama bizim paşa hala emiyor bende rahatsızım bir düzelemedim. canım sen spiral(ria) taktırmıştın yanlış hatırlamıyorsam regl dönemin nasıl düzenlimi benm 15 gün sürüyor 2 gün sonra yine hastalanıyorum sendedemi öyle

bende sık yazamayanlardanım yoğun çalısıyorum bazen sayfayı açıyorum arka planda açık kalıyor ama işlerden okuyamıyorum bile zaten evde fatih paçamdan ayrılmadığından bilg. başına oturamıyorum. sizin de ufaklıklar bu ara size fazla düştümü bizimki sürekli dibimde:)

canım benim düzeldi bayağı. ilk bir iki ay düzensizdi. şimdilerde düzeldi. bir de çok uzun sürüyordu, o da normale dönmeye başladı. ne kadar zaman oldu taktıralı? kontrole gittin mi tekrar?

gülcancım ara ara yoğunluk oluyor ben de sayfayı arka planda unutup işlere dalıyorum.benimki de evde yalnızsak bana sarıyor. kalabalığa gittiğimizde takmıyor pek, ordan oraya geziyor. :) sen ne iş yapıyorsun? hangi şehirdesin?

canım benmde uzun sürüyor senden önce takdırdım sanki geçen sene mart ayıydı diye hatırlıyorum neden böyle oldu anlamadm şimdi doktoru aradım bir kontrole gel dedi bazen taktıkları spiral kayabiliyormuş

benim de aklıma o geldi. kaymadan dolayı falan olabilir. çünkü 15 günde bir olması mantıksız canım. git bi baktır ihmal etme..

istdayım kamu da mühendis olarak çalışıyorum. valla evde ben dışında da babası da olsa paçamda dolaşıyor genelde özellikle bu aralar çok yapmaya başladı

Yok Repucum, geçmişi okuyamasam da yazıcam artık inşallah karar verdim :) Aslına bakarsan gerçekten değer verdiğim birçok insanı burada tanıdım, hatrını bilmek lazım :44:

Glncym, benim Fatih de aynı Aynı odadaysak kendi kendine oynuyor, sanki umrunda değilmişim gibi, ama odadan çıkar çıkmaz peşimde Banyoya girmeyi çok istiyor, izin vermeyince ortalığı yırtıyor, çamaşır makinesini çok merak ediyor :)

Ya benimki zaten bir hafta, birkaç seferdir 8-9-10'a kadar çıkıyorum Ayın yarısı böyle geçiyor. Doktor emzirmekten olabilir demişti. :44:

bizimki de elektronik cihaz delisi zaten çamaşır makinesi kurutma süpürgeye bayılıyor. tüm Fatihler mi böyle:)))

merter tarafında çalışıyorum ama ev halkalı tarafında canım. sen de mi istdaydın

canım ben başakşehirde oturuyorum halkalının neresi sankim yakınız
ferda yaz tabi canım en azından selam ver, emzirmekle de ilgisi varmıymış bende emziriyorum acaba ondan mı oluyor

istdayım kamu da mühendis olarak çalışıyorum. valla evde ben dışında da babası da olsa paçamda dolaşıyor genelde özellikle bu aralar çok yapmaya başladı

aramızda bi mühendisimiz yoktu o da oldu... ne güzel canım, başarılar dilerim.. fatih paşa özlediğinden yapıyordur annesi. ya da sana bağlı bir çocuk olacak..

çok uzamış canım ya.. belki de emzirmek hormonları etkiliyor ya ondan da olabilir. bizim emme işi kalmadığı için düzene girmesi doğal.
ya ne var bu banyoda anlamıyorum. resmen kapısını gözetliyor. aralık gördüğünde koşa koşa gidip giriyor. çamaşır makinası duşakabin klozet ne varsa çok değişik geliyor ve mutlu oluyor. korudukça daha çok merak ediyor. bazen açıyorum beraber girip dolaşıyoruz. inceliyo inceliyo ellerini yıkayıp çıkıyoruz. o zaman biraz rahatlıyo..

Ruzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

güzel ferdammmm...... paşamın fotosunu koy sen de profiline... yakışıklı görsün gözümüz...

herkese merhaba öncelikle birkaç sayfayı okudum kendimi yazma zorunluluğu içinde hissettim aslında ara ara girip okudum yazmak da istedim ancak o an bir şeyler oldu ve yazamadım.
iş arkadaşım doğum iznine ayrıldı o nedenle 1 aydır berbat bir yorgunlukla eve gelip yemek bulaşık banyo derken saat 9-10 oldu mu sızıyordum.süt iznimi bile kullanamıyorum desem her şeye canım sıkılıyor
üstüne üstelik kızım hafta sonundan beri hasta 5 gündür bir iki saatlik uykuyla işe gidiyordum artık bu gün baktım olmuyor enerji içeceği içtim dinç olayım diye(biliyorum zararlı emzirirken ama ne yapayım)
hasta olan bebeler vardı ve bir de anneler hepsine geçmiş olsun diyorum
biraz da kızımdan bahsedeyim baba diyemiyoruz anne meme mamma dede dezze(teyze) kalk çiçek kulak saçma sapan birkaç kelime daha çıkartıyor yürümemiz süper artık koşuyoruz nerdeyse banyo ya bizimki de çok meraklı ferda bütün günü orada geçirebilir artık her yeri kilitleyip kapatıyoruz çamaşır makinesini görünce yanına gidip vuvuvuuuuu di,ye ses çıkartıp elini döndürüyor yeme problemimiz her zamanki gibi vasat hele hasta da olduk ki hergün kusuyoruz kaç defa
bakıcıma sinir oluyorum mart ayındayız ama buralar hala çok soğuk işten öğle eve bir geldim bakıcı çocuğu çıkarmış kendi evine götürmüş dışarıda gezdirmiş kafada ne şapka bacaklarında külotlu çorap yok incecik akşam oldu kızımın burnu aktı öksürdü derken 1 haftadır berbat bir durumda gece öksürüp kusuyor ya nefret ettim artık ortalık toplamaktan eşimle de aramız limoni çok yoruluyorum ona çıkışıyorum ve birbirimizi kırıyoruz sonra da moral sıfır olarak güne devam ediyoruz ikimiz de böyle ben de kızlar biraz zor günler geçirdim çocuk haricinde eşle ilgili problemler olunca da durmumuzu birsorguladım ve hala da sorguluyorum keşke evlenmeseydim diyorum ama sinirim geçince bu düşünce de geçecek malum neyse başınızı ağrıttım kızım benim her şeyim bana mutluluk veren tek şey benim parçam canım kızım onu çok seviyorum iyiki var yoksa ne yapardım bilmem ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…