2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Cnm benim çok geçmiş olsun ve âmin cnm
geçmiş olsun repucum yemek ve hava değişimindendir cnm inşallah şimdi daha iyisindir

Hoşgeldin cnm KPSS içinde kolay gelsin inşallah hakkında hayırlısı olur
buğrayada çok geçmiş olsun habire düşüp duruyolar Allah beterinden korusun yavrularımızı
Nehir gayet guzel yuruyo bu arada koca popis artik havada
Hepnizn yavrularini cook opuorum
Maşallah nehire Allah nazarlardan korusu
Bitufulcum her gun girip iyi geceler diyeciim sayfa ilerlesin
Iyi geceleeer
Ya benimki yurumucek galba
Cnm eninde sonunda yürüyecekler benimkide 3-4 metre ancak gidiyo onuda yalpalaya yalpalaya:))

aramızda bi mühendisimiz yoktu o da oldu... ne güzel canım, başarılar dilerim.. fatih paşa özlediğinden yapıyordur annesi. ya da sana bağlı bir çocuk olacak..
özlediğinin farkındayım bende onu özlüyorum ama bu aralar bi başka sanki neyse hala uykularımız bizim de düzensiz uykuyu seven bi çocuk olmadı zaten hiç

Herkese merhabaaaaa
Net paketim olmadığı için uzun süredir takip edemedimm sizleri umarım herkesler mutlu huzurludurrrr
Aslında şu net olmayan 10 günüm o kadar dolu dolu geçti ki meğer net ne kadar zaman alıcı bişeymiş. İyi oldu biraz nadasa bıraktım kendimi
İşler çok yoğun iş değişikliği oldu ve kavgalı olduğum 2 kız var demiştim artık onlarla birlikte çalışıyoruz. Öğlen anca oturuyorum. Eve geliyorum yorgun argın tabii çocuk özşemiş oluyor ona bile halim kalmıyor.(( üzülüyorum aslında ona yeterli ilgiyi ve alakayı gösteremiyorum diye sallla uyut yemek yedir altını al ev işleri derken zaman geçip gidiyor işte((
Gecen aydan sonra bi daha kontrole gitmedik d vit. Vermedığım için bıngıldak biraz açık kalmış dedi. Ferritin 3 çıktı depolar boş dedi. Ferifer verdi 3 kutu kullandık bakalım inş düzelmiştir. Gecen ay Kilo 10 boy 75 dedi. Sağlık ocagında boy 78 demişti sevınmıştım..boyu orda ölçtürcem bidaha:)) ben buraga 12-18 ay pantalon alıyorum ama uzun ve bol geliyor o yuzdn 9-12 alıyorum hala ( siz kaç aylık alıyorsunuz?
Bende hiç bi iş yapamıyorum burak sürekli peşimde paçamda.. Ben oda da olmayınca babasıyla bile durmuyor hemen arkamdan geliyor babası çıkarsa onun peşinden gitmiyor
Uykuları 2 ye çıkarttık gece uykuları daha ıyı oldu.sanırım Tek uykuda yorgunluktan gece uyuyamıyordu..
Bu arada ergenler gibi sivilce sorunu yaşamaya başladım((( ben dert etttikçe çoğalıyolar ve daha da sinir oluyorum.ne olurdu ruzammm gibi akpacık bi cildim olaydıı(( önerisi olan varsa denemek isterim
Hepinizi çok öpüyorum fırsat buldukça yazıcam inşşş.

Vaaaay canına kızlar başımı döndürdünüz hepinizi okudum ne yazacağımı bilemiyorum şimdi
kalabalık hoşuma gitti ne güzel hepiniz içinizi dökmüşsünüz.
Bıtufulcm gçmiş olsun bana doktor bi öksürük şurubu verdi tusiben tamamen bitkisel rahat rahat 3 defa içirebilirsin dedi tadıda güzel 24 tl şurup sorununuz varsa tabi.
Ferdacım sanki benim oğlanı anlatıyosunuz banyo manyağı,anne manyağı kolluyo bi aralık bulsa kendini yandan yandan sokuşturmaya çalışıyo kapıya ve çok ısrarcı artık izin veriyordum banyoya girmesine bu kez klozet kapağını kaldırmaya çalışınca birde dolaptaki temizlik bezleriyle ilgilenmeye başlayınca yeniden kapattım kapıyı.
Bizimkininde burnu azda olsa akmaya devam ediyo antibiyotiğin sonlarındayız hala çoooook zor yemek yiyo yanlış yapıyorum ama kızlar başka türlü imkansız yemeyecek sıpa onu iyice anladım netten reklam çizgi film filan açıyorum böylece zorlansamda en azından yiyo.
Fulyacım sizin yemek işi ne durumda hala zorlamıyosun ve hala yemiyomu çok merak ediyorum sonuç başarılı olucakmı acaba:26:
vave burçak hoşgeldiniz yavrular maşallah nehir hanımada şişko nehir.
vave öğretmenlikmiydi neye hazırlanıyosun kazanırsan süper olur diye düşünüyorum hem çocukları büyütmüş hemde memurluğa girmiş olacaksın hayırlısıyla kazanırsın inş.
çiğdem bebekler hasta olunca sinirlerde gergin oluyo gelip geçici şeyler herkesin evinde oluyo karşılıklı biraz anlayış olursa herşey düzelir benimde en ufak şeyde en uç durumlar aklıma gelir ama çok yanlış yapıyorum.Bebişe Allah şifa versin geçer gider çabucak inş.
Veee bütün hatunlar aklıma geleni yazdım gelmeyenler affola hepinizi seviyorum.

Tutku bende lcw üst 18-24 oldu alt hala 9-12 ben 12-18 alıyorum ama paçaları uzun geliyo kıvırıyorum biraz geçen görümcem bu çocuğun bacakları biraz kısamı ne dedikten sonra banada öyle gelmye başladı ama yeğenlerimede lcw üst alttan 1 beden büyük oluyo bilemiyorum artık bizimkindemi anormallik var lcw kalıplarındamı.Sivilceli gibi görünmüyosun ve çok güzel görünüyodun bursa resminizde.
Repu maceracı gibi hayatın var valla ay ne zor ve ne güzel olur farklı kültürler kayınvaliden ne güzel ilgili kadınmış torununa dayanamaz gelmeyin demez merak etme sen rahatına bak.
Estarabim foto çok iyi tam benim tuvaletteyken gördüğüm manzara
Asya glncm toplansak baya kalabalık yapcaz istanbulda bende bahçelievler tarafındayım
Ruza Allah kabul etsin baya azimli gördüm seni hem kilo hem oruç ne güzel herşeyi hallediyosun.

hareketli ve kaçışan bir nesneyi doyur giydir kendin giyin hazırlan adam sadece kapıyı kilitlesin çıksın oooooh

Yasemincim merhaba bizim oğlan hastalandı evvelki hafta şimdi iyi de çok şükür direnci çok düşmesin diye öğlen bir kez reklamları açıp bol malzemoslu çorba içiriyorum o da içebildiği kadar istemediği yerde bırakıyorum onun dışında zorlamıyorum canım katıları baya öğrendi öğürmüyor artık sevdiği şeyleri yiyor miktarlar çok az ama sabah bulamacından kurtulduk ona seviniyorum :) bol bol emiyor birde

Repucum geçmiş olsun nasıl oldun ? Seni takdir ediyorum canım ben eşimin ailesinin memleketlerine 2 günlüğüne giderken bıdı bıdı ediyorum sen farklı kültürde ayrı bir dünyada iyi kalıyorsun bide bu eşinden ne kadar şikayet etsende onu gerçekten çok sevdiğini gösteriyor sanki onun hatrı için dayanıyorsun. Akif alışabildimi yemeklere

Ruzacım allah kabul etsin bende emzirmeyi bırakınca ilk işim borçları tutmak olacak . İyi de kilo vermişin maşallah

Kızlar geleneksel 2013 aralık ocak şubat anneleri buluşmalarının istanbul ayağına bende katılmak isterim planlarsanız bağada diyiverin tabi sizce mahsuru yoksa

Oğluş beni iyice köşeye sıkıştırdı kendi yatakta sereserpe yatıyo alıştım gerçi nasıl yatıyorsam öyle uyanıyorum artık :)

İst e gelmişken vaktimde varken dişçime gittim kırık dökük çürük ne varsa yaptırıyorum doğumla sonrasıyla çok ihmal etmişim kendimi 30 yıl bakımına girmem lazım aslında tepeden tırnağa

günaydın. istda epey kalabalığız galiba fly sende katıl benim için mahsuru yok tabii buluşabilirsek:)

Günaydın arkadaşlar..

Çiğdem çok iyi anlıyorum seni..Karşılıklı sabır göstermek lazım ama senin eşin bu konuda biraz daha bencildi yanlış hatırlamıyosam..Çalışan ve dolayısıyla herşeye yetişmeye çalışan bizim gibi kişilerde daha çok oluyo bu durum..İşallah orta yolu bulursunuz..Bende zaman zaman kendime bile itiraf edemediğim şeyleri düşünüyorum ve kızıyorum neden böyle oldu diye..Özellikle çocuktan sonra daha tahammülsüz çabuk kızan bir insan oldum.Meğer 4,5 yıl oyunca balayındaymışızda haberim yokmuş:) Tek başına ayakta kalmak herzaman daha zordur o yüzden sil o aklındaki düşünceleri.

Tutku hoş geldin yüzümü kara çıkarmadın döktürdün yine:)

Esterabim foto güzelmiş güldüm.Hepinizinki gibi bizimkide banyo delisi.Dün çorbasını ısıtırken 2 sn yalnız kalmış bi baktım nasıl becermişse kapıyı açıp girmiş sessiz sessiz banyoyu karıştırıyor, resmen parmak ucunda yürüyo bide ses olmasın diye.Çok tatlılar ya..Çok ıvır zıvır var bizimkinin onlar ilgisini çekiyo kremler şampuanlar vs.

Havalar ısınınca bi buluşma yaparız işallah yivriler.

Kıyafet 12-18 alıyorum tam geliyiii..Bacakları hepsinin kısadır vücuduna göre ilerde orantılı olacak don*t panic:).

Dün akşam çocuğu uyuttum canım sıkıldı bi ev gezmesine gittim.Eşimin uzaktan akrabaları var aynı mahallediyiz hepimiz kafa dengi.Neyse doğumdan önce beraberdik devamlı ama benim çocuk olduktan sonra iletişimi kopardım çocuk erken uyuyo yorgunum iş yapıyorum falan filan diye bana deli gözüyle bakıyolar artık neyse:86:..Bunlardan birinin 3 birininde 4 yaşında çocuğu var..Bu sabiler daha el kadar bebekken bi buluşuyoduk çoğunlukla bizde yada bekar bi arkadaş var onun evinde eşlerimizle falan 8-9 kişi.Bekar olanın ev sobalı bide düşünün..Bebeği kenarda uyutuyodu soğuk odada emzirip geliyodu falan kışın ortası, saatlerce izin vermiyodum gitmelerine (bencilliğe gell) sabahın 4-5 ine kadar tabu oynayıp film falan izleyip eğleniyoduk..Tabi bende bebek falan olmadığı için hiç anlamıyodum salak gibi, kızcağızlarda bana uymuş.,Şimdi diyolarki gece 12 den önce uyumuyolar sanırım suçlusuda benim Akşam niye buluşmuyoruz biraz esnek davran falan dediler utandım..günah çıkarmak için yazdım buraya. ne kamilmişim ya.

pii sana
ya bılmıorum belkı de o kadının yaptığı daha iyi en azından kendısı için hayat devam etmiş o zamanlarda,düşünsene sen öyle bencillik yaparken deli gb stres atmıştır o da.. yeterı kadar varolan durumdan şikayetçı olsa zaten bi şekilde tepkisini koyar buluşmaları da sona erdirirdi.. o yüzden bence raat ol sıkıntı yok

repucan tenk yuu begendıgın için fotoyu yazdığın yazıyı bulamadım alıntı yapamadım o yüzden böyle azcık devrik oldu cümle

Iste purcak farki dedigin gibi onlar daha iyi yapti..Gayet mutluydular her hafta bulusuyoduk egleniyoduk.Benim pismanligim acuk bebelere kedi yavrusu muamelesi etmem oldu daha dogrusu.sevip sevip kenara birakiyoduk.ne guzel gunlerdi ya

selerm ve yasemi n hosbuldum

Yasemin iktisat bitirdim en son yeterli puan alip mulakatli sinavlari deniycem zabit katipligi gibi. Hayirlisi cocuklar buyudukce sıkılmaya basliycam sanirim calismak iyi olur sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…