2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selerm ve yasemi n hosbuldum

Yasemin iktisat bitirdim en son yeterli puan alip mulakatli sinavlari deniycem zabit katipligi gibi. Hayirlisi cocuklar buyudukce sıkılmaya basliycam sanirim calismak iyi olur sanki

canım çok rahat edersin adliyede düşün derim kızın büyümüş oğlunda sen çalışmaya başalayan kadar biraz adaha büyür istanbula gelme şansınız olsa burda adliyelerin çoğun da 3 yaş üstü kreşler açıldı hayırlısı işallah istediğin gibi olur herşey

Asyam aynen oyle olursa iyi olur insallah.daha once 6 kez denemisligim war, daktilo olayini geciyorum sozlude tuhaf sorular soruyorlar kaliyorum. Nasip tabi hersey. Abim adliyede yazi isleri nde mudur, yengem zabit katibi ornek aliyorum onlari

Asyam aynen oyle olursa iyi olur insallah.daha once 6 kez denemisligim war, daktilo olayini geciyorum sozlude tuhaf sorular soruyorlar kaliyorum. Nasip tabi hersey. Abim adliyede yazi isleri nde mudur, yengem zabit katibi ornek aliyorum onlari

icra dairelerindeki müdürlere göre mahkemedeki müdürler daha bir rahat ankaradamı eskişehirdemi abinle yengen küçük yerlerde çok daha rahat işllah bu sefer hayırlısysa olur canım

Tutkucan o cildi temizleyip duzenli nemlendireceksin demistim, nem almayan cilt yag uretir sivilce olur. Sivilce ve izi maskesi, cinko oksit kremi yuzde 40 lik, kayisi yagi jajoba yagi. Hucre yenileyicidir
Burak a maasallah. Biz de hala alt kisim lcw 9_12 giyoruz yasemin dedigi gibi uzun bile geliyor jean olanlar. Kaliptan sanirim. Ust kisim 12_18 , 18_24 ay

icra dairelerindeki müdürlere göre mahkemedeki müdürler daha bir rahat ankaradamı eskişehirdemi abinle yengen küçük yerlerde çok daha rahat işllah bu sefer hayırlısysa olur canım

Eskisehirdeler ikiside canim. İlcedeydi abim daha once katipti. Hayirlisi zorluycam sartlari

Yaw sizin bebeler uyaninca hic uyumamis gibi oluyorlar mi bugra nin gozler na boyle gozunu acik durumda kitabima yapisti hemen bir seviyor ki anlatamam kitap gazete delisi
Bu arada burda kar var, kisi biz gorduk bu sene bol kar

Çiğdem maalesef erkekler bizim ne kadar yorulduğumuzu anlayamıyorlar ama onların da yapısı bu, mümkün olduğunca kızgınlığımızı onlara yansıtmamak zorundayız çünkü onlar ne kadar bize yardımcı olsalar da rahatlarına bizden daha düşkünler, eve gelince illa ki biraz keyif yapmak istiyorlar, bizim gibi motor takmış misali koşturmuyorlar Evet adil değil ama olan genellikle bu maalesef. Çok sıkıntılı olduğunu anlıyorum ama sen yine de mümkün olduğunca bu sıkıntını ona yansıtmamaya çalış, bazen insan üstü bir çaba gerektirdiğinin farkındayım ama maalesef biz böyle asabi olunca ne yapmaları gerektiğini bilmiyorlar, ya kaçıyorlar ya savunmaya geçiyorlar, onların savunması da hücum şeklinde oluyor Sana mutluluk veren tek şey kızın olmasın, kendini mutlu edecek başka şeyler de yap, daha önce de konuşmuştuk, kendine yarım saat da olsa zaman ayırmaya çalış ve "bu benim zamanım" diyerek, bunun bilincinde olarak yap. Bakıcına uyuz oldum, iyice bir haşlasaydın

Eki Görüntüle 1021565

konusu gelmişken bizim ev dahil, hepimizin evinde her gün bu görüntü yaşanıyor sanırım :)))

Banyo meraklıları

Eki Görüntüle 1022120
hareketli ve kaçışan bir nesneyi doyur giydir kendin giyin hazırlan adam sadece kapıyı kilitlesin çıksın oooooh

Evet ya, bir pantolon bir gömlek bitti! Çocuğu hazırla, çocuğun çantasını hazırla, kendi kıyafetlerini hazırla, dışarda olacaksan mamasını yoğurdunu, meyvesini hazırla... Bizimki şikayet etmiyor ama ben onun pratikliğini görünce kıskanmıyor değilim.

Günaydın arkadaşlar..

Meğer 4,5 yıl oyunca balayındaymışızda haberim yokmuş:)

Bituful bunu günün sözü ilan ediyorum Ne çok boş vaktim varmış hayret ediyorum şimdi.

Ya canım bazı şeyleri yaşamadan anlayamıyorsun. Hele çocuk mevzuunda kadar yakınında da olsa senin çocuğunmuş gibi düşünemiyorsun. Benim yeğenlere ablamın yanında da kızardım bazen yaramazlık yaptıklarında, "Ben onların teyzesiyim anne yarısıyım, aynı anneleri gibi onların iyiliği için söylüyorum." diye düşünürdüm; ama şimdi ablam benimkine kızıp bağırsa sanki ufaktan içim cızlar gibi geliyor :44:

Benim bir bebek de burda var, karnı acıkmış

Son düzenleme:

Cigdemcim Ne guzel konusup orta yolu bulabiliyorsunuz hic konusamayanlar da war. Gorumcemin bir esi war anlatsam sukredersin.
Bakicina ben olsam ben de kizardim bu arada.

Son düzenleme:
Cigdemcim Ne guzel konusup orta yolu bulabiliyorsunuz hic konusamayanlar da war. Gorumcemin bir esi war anlatsam sukredersin.
Bakicina ben olsam ben de kizardim bu arada.

eski ocak annelerinden birini görünce yazasım geldi. bi bebegim olacagını ögrendiğim günden beri takip ediyorum topiği.bebegim 4 aylıkken ciddi bi rahatsızlık gecirdim ne bebegime bakabildim ne emzirebildim.1 ay öncesine kadar annem baktı ben onu kimselere emanet edemezken. ek gıdalara falan alısmadıgı için o kadar sorun yasıyoruz ki mutfagın perdelerine duvarlarına atarak yiyo benim onun üzerini siz tahmin edin. bazen sabrım tasıyo sesimi yükseltiyorum sonra cok üzülüyorum.topiğe yazmak insanı gercekten rahatlatıyo. aklımıza takılan seyleri paylaşmak sormak.
topiği boş bırakmayalım lütfen.

Zeynep sare hosgeldin..Ve gecmis olsun seni iyi anliyorum hemen hemen herkesin bi problemi var.sadece ziyaretci olmayip yazarsak boş kalmaz

geçmiş olsun hayırlısıyla artık atlatmışsın. topikte yemek sorunu yaşamayan çok azdır heralde fatih de öyle yemek yesin diye her türlü şebeklik yapmışlığım veya banyoda bile yemek yemişliğimiz vardır:)

Topigi canli gormek beni cok mutlu etti aktif olarak
yazmak istedim ama zor gunler geciriyoruz oglum hasta
antibiyotik igneye basladik.ve katilma nobetleri bizi zorluyor
nasil yaklasacagimi bilemiyorum. gecen gun elimde mosmor olup buz
kesti omrumden omur gitti simdi yine aynisini yapacak diye maymunuoldum
gecen gun mjlarima karsilik yazanlara alinti yapip cvp veremedigim icin uzgunum
biraz toparlanip araniza katilmak isterim

aa merhaba canim seni gordugume sevindim. Merak ediyordum profiline baktim kac kez yazmayinca umudu kesmistim. Ne oldu sana? Hastaligina cok uzuldum simdi sorunsuz iyisindir umarim. Oglun wardi yanilmiyorsam?Allah uzun omur versin. İstahsiz bebek zor. Benim oglumunhic yeme problemi olmamisti 1 ay oncesine kadar. Kalabalik bir yerde aaaa nasilda yiyor bu cocuk doymuyor dediler. Simdi 3 kasik yese sukrediyorum. Bir ara niye boyle diye oldu diye isyan edesi m geldi.Duzelir belki diye bekledik gecicidir dedik. 1 aydir daha kotulesti durum. Yedigi kadar yesin diye hic zorlamadim da halbusu. Allah kolaylik versin canim sana bize bol bol. Yaz arada aksatma. Paylasirsin rahatlarsin

Melda gecmis olsun canim. Seni anlayabiliyorum zor bir durum insan ne yapacagini bilemez Allah kolaylik versin.

Melda gecmis olsun canim. Seni anlayabiliyorum zor bir durum insan ne yapacagini bilemez Allah kolaylik versin.

Tesekkurler istahsiz ,yaramaz,uykusuz diyor mizmizlaniyordum
umarim cabuk toplaniriz.
Oglun dis cikardigi icin istahsiz olabilir birde nazar
var.ben emzirdigim
icin ek gidaya ne yaptiysam alistiramadim memeye guveniyor .

Tesekkurler istahsiz ,yaramaz,uykusuz diyor mizmizlaniyordum daha buyuk problemler doguyor mizmizlandigim gunleri
mumla ariyorum
umarim cabuk toplaniriz.
var.ben emzirdigim

Tesekkurler istahsiz ,yaramaz,uykusuz diyor mizmizlaniyordum
umarim cabuk toplaniriz.
var.ben emzirdigim

Sanmiyorum canim dis degil gecici durumlarimiz bu kadar uzun.surmedi.bu kalici ilk 4 disi ust uste cikardi o zaman bile bu kadar istahsizlasmadi.emmeye yogunlasti ben de yemezse vermiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…