2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
İyi gecelerrr
Haftasonu pek bi ıssız olurdu buralar bir bakayım dedim coşmuşsunuz maşallah
Bituful geç oldu ama güç olmasın nice mutlu yıllara
Bugün misafirim vardı çok yorgunum oğluş izin verirse iyi bir uyku çekicem inşallah öpüyorum sizleri ve minikleri

Kk nın bu topiğide tuzlu ayçekirdeği gibi yatacam bırakamıyorum

Bizim bu oğlanın iştahsızlığı bana kafayı bozduracak yeminle . Biz gece girişin ışığını açık bırakıyoruz. Aklıma geldi acaba ışıktan oğlan yeterince büyüme hormonu salamıyorda ondanmı yemiyor :lll bugünden itibaren ışığı kapatıyoruz etkisi nasıl olacak merak ediyorum
Kızlar bide benim oğlan dişinin kaşınmasından mı yoksa oral dönem tavanmı yaptıbilmiyorum kemirmenin dibine vurdu resmen gece uyanıp karyolasını kemiriyo 3 yerde iz yapmış karyola neysede yavrukuşun üst iki dişinin köşesi iri kum tanesi büyüklüğünde kırılmış ((((( nasıl ve ne zaman oldu bilmiyorum geçen gördüm içim yandı diş hekimi arkadaşıma sordum ağrı sızı olurmu diye problem yok dedi ama görmek istedi dr fobimiz olduğu için hayatta göstermez dişini . Arkadaşım dikkat et ilerlemesin dedi de nasıl dikkat edicem engel olunca kızıyor sinirleniyor dikkatini dağıtsamda bir yere kadar. Pofff

Çiğdem geçmiş olsun selermin dediği gibi tesadüfi yaşıyoruz üzme kendini insanız sonuçta her an herşeyi kontrol edemiyoruz hem çok şükür bişey olmamış. Benim oğlan nerdeyse hergün birkez sudan boğulur gibi oluyor (( su kaçıyor boğazına artık alıştım direkt dik tutup rahat nefes alıyormu diye bakıyorum

teşekkür ederim hergün bir saçmalık yaşıyorum zaten o kadar hareketli gözü televizyonda bedeni farklı yerde yürüyor sonra ağzının üstüne kapaklanıyor iki gündür burnumuzun ucu kıpkırmızı geziyoruz tabi dilimizi de ısırmışız ucu kan toplamış çok yaramaz ayrıca ben hala bulamaç yediriyorum arkadaş pütürlü ymekte zorlanıyor ağzına ufacık bir şey veriyorum ayağa kalkıp ya bana ya da babaya yapışıyor hı hı hı diye yutmaya çalışıyor tükrüğümüz bile boğazımızda kalıyor o derece
baltasar ben de saçımı 3 aylık hamileyken boyamaya başladım ve şu ana kadar her ay boyadım röfle yaptırdım sıkıntı yok doktorum demişti ki yediğin içtiğin her şeyde o kaadar katkı maddesi var ki bunu vücudun emiyor asıl o bebeğe zararlı saçını boyat sadece hamilelik döneminde ağzına maske tak nefesinle çekme dedi ben de öyle yaptım
vave o kürüyazar mısın arayıp nerde bulacam benim de uzasın saçlarım
kızlar ben de yememe dikkat ediyorum arabayla işe gidiyordum iki haftadır yürüyerek gidiyorum yememe dikkat ediyorum ama benim sıkıntım tatlı ve çikolata yapamıyorum bırakamıyorum ne yapayım yemek yemek beni çok mutlu ediyor

Gunaydin herkese

Ben kizimda cok gec boyamistim. Ama burda boyayanlardan cesaret alarak 4 aylikken mi neydi boyadim. Cocuk var diye hic salmadim kendimi. İnsan kendinebakinca mutlu umutlu oluyor. Cocuklara da gul gibi baktim kendime de

Cigdem bir tane siyah turpu alip kabuklari dahil rendeliyorsun, metal celik tencereye 3_4 bardak su koyup yarim saat kisik ateste kaynatiyorsun. Kaynamaya baslayinca biraz daha kismak da fayda war cunku buharlasiyor su azaliyor. Ocaktan alinca suzuyorsun ve iliyinca icine yumurta sarisi koyup karistiriyorsun. Saca surup strec film ile sarip uzerine havlu yada tulbent sarip 2_4 saat arasi bekletiyorsun. Yumurta kokmuyor kesinlikle bu arada. Sonra sure bitince yikiyorsun. Haftada 3 kez yapiliyor.
Sacim belimden az ustteydi. Kirik falan da yok gayet saglikli parlak gittim kestirdim uc parmak pisman oldum niye kestirdim diye. Su an iki parmak uzamis durumda. Ayrica ben 5 saat beklettim ekstra bemiks ampul attim icine 1 kez.

Günaydın hemencik sabah oldu yine:95:

Fly umut fakirin ekmeğidir diyosun he dene bakalım Biz ilk günden beri zifiri karanlıkta yatıyoruz hatta gündüz bile ama hiç fark etmedi belki sende işe yarar.Dişe şaşırdım demek o kadar sert ısırıyo he yaramaz, şu dişler çıksada kurtulsalar.Bizimkide eline ne geçerse kemiriyor çok şiddetli.İkea nın ahşap beşikleri varya ondan kullanıyoruz, üst taraflarınıda dün babası yumuşak şeylerle kapladı saçma sapan bişey oldu ama dediğin gibi çok ısırıyo bizde böyle çözüm ürettik..Bide battaniyelere çok düşkün ya vazgeçiremiyorum nerde battaniye görse koşup sarılıyo kafasını gömüyo ısırıyo zevkten dört köşe oluyo Gece üstüne atmıyo ama uyurken el yordamıyla buluyo almaya kalksam hemen çekiyo uyurken bile. Dün çok acıdım bi baktım dışardan beşiğin içindeki battaniyeyi çıkarmaya çalışıyo kolunu sokmuş, (zaten anca onun kolunun girceği kadar parmaklık araları) dışarı çıkarmaya çalışıyo tabi kalın olduğu için çıkmamış sadece ucu çıkmış dört parmak kadar kafayı gömmüş ucundanda olsa ona sarılıyodu:86:.komik ya aşık battaniyelere. yerüm bak özledim şimdi balığımı

Vave ben onu yapmıştım bi kere şıp şıp çok akmıştı beklerken sinir oldum bidaha yapmadım.

fulya gecmiş olsun dişleriniz için. ilk kez duyuyorum bu denli ısırmayı

talihsiz bır kararla sacımı kestırdım sonra da her kadın gıbı pişman oldum,puff.
su turp kürünü ben de deneyeyım bari ama ıkı saat takılabilir miyim kafamda havluyla emin diilim. kader utansın.

Turpu komple yiyem bende madem hazir diyetteyim icten uzatsin saclarimi:86: cok yiprandilar acil kestirmem lazim aslinda

Sen mi diyettesin inanmaaam katiyyen

Sevmedigim seyi buldum turppp severek yemiyomusum anladim ama kafama surebiliyomusum :86:

Turp cilginligi basladi purcak da katiliyor yarin war mi baskaa

Ben hic taniyamamissin tabiki ben..salata yiyorum kocaman yanina bi bütün pizzayla

Selerm sagol bebegimmm gecti gitti bitti

Ela o limonlu su muhbbti dogru galiba bnm ilk calistgm yerdeki sekreter anlatip dururdu 8 kg verdim die. Bndeki de fil hafizasi bes yil onceki mevzya tam olarak hatrliorum enteresan

Hadi 8 kg vermis heee ay hadi ins darisi basima denemeye basladim.bugunden itibaren bakalim

Aynen canim benimnoglanda cok düşüyor vurdu kanatti agzini 3kere dün farkettim bende disinin ucu kirilmis ama benimki zaten hareketliydi bu aralar sanki doping verdin Allahim yok böyle bişey ya hicmi yorulmaz oturmaz bir cocuk hem oturmuyo hem beni birakmiyo onceden kendi kendine oynardi şimdi illa ya benle oynicak yada kucagima alicam

Neyse sagliklari yerinde olsunda bunlar tatlli telaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…