2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ha ha haaaaaaaahhhh
Ay her geçen gün bişeyler okuyup gülüyom yaa
Memlekette neler oluyo diyelim. ..

nerelerdesin kacak :) ayran ictik ayri dustuk

Bosversene esterabim yaa benimkinde baslangic yaziyo olcak is mi dun baktim diger sayfalara yeni uyede populerite vs yaziyo. Anlayacagin adamina gore degil sans denk gelmis buna da populerite

şu an erkeklerinden bahsetmek istemiyorum. zira başımdaki kova erkeği pazar günümü mahvetti tartıştık, bu ara çok sık tartışır olduk. ama o kovalığından değil, benimkinin yükseleni öküz sanırım

kuşlar, noluyo len bi kuş muhabbetinden nere gitmiş gelmiş olay...

burçak o kaynanayı sev, koru,kolla... süper kaynana o, laf soktu imada bulundu falan demeni beklerken kibarca ağlamışmerak ediyorum muhabbetinizi ya:)

canım nerelerdesin hoşgeldin,

Bitufulcum populercim naber. Dogumgunu fotolariniz cok guxeldi. Superman ne tatli olmus. Gelsin benim kizimi da ucursun biraz:) begendi mi kostumu farkina vardi mi merak ettim.
Estarabim hemserim meslektasim naber:)

Hazan yastik hic denemedim canim hem terletiyo hem durmuyoki kafasi yatikta.yatakta sekilden sekle giriyo..

Estarabim sinirlenme annem kizdikca gel buraya yaz dök icini

Yeldam cok sagol.Yok bea hic heyecan falan yoktu kiyafetin farkinda bile degildi pelerini falan cekistirir dedim ama gormedi bile.Derdi insanlardi sadece rahatsiz oldu cok

Repuu güzin abla nooldu banlandinmi lenn..ziyarete gelem bari.

Selam dünyanın en güzel anneleri nasilsiniz

Benim oglum resmenn evde terör estiriyor isyanlardayim artik bi dk oturmuyom gotumun üstüne hala nasil ayni kilodayim anlamıyorum

Kizlar sabah ac karna iliksuya limon damlatip iciyolarmis istah azalltiyomus duyan yada deneyen varmi ben denemek istiyorum ins ise yarar yoksa benim koca Senin kullanma tarihin gecti diyip beni geri dönüşüm Kutusuna gondercek

Iştahsız arti uykusiz bebekler ocin ...... dpktorunuza sorup kullanabilirsiniz cok söylenti var ama doktorum cok güvenilir ve cok arastirdim ocom rahat cok şükür ise yaradi Allahim bozmasin cocik agzini kitliyodu aglayatak 3kasik zor döküyordum agzina

Benim dogum günü fotolarina bakmak isteyen bakmayan varsa bakabilir arkadaslar kaldiricam cunku kendimi emir büyük yerden geldi

Son düzenleyen: Moderatör:
Cipiis yiyem dedim yine. Alistim iyice. Ferda bi monosodyum glutamat demisti selam ederim, ozellikle bakmadim yoooktur yeaa diye. Agzimin tadindan dolayi. Cin tuzunun ayrintili zararlarini okudum az evvel bogazima tikildi sonuc olarak yemeyiiin yemiycem bi de artik paket arkasi okuycaaam.

bir de sacimda havlu 3. Kuru yaparken soyleyim hizli sac uzatmak isteyenler kk da turp kurunu gordum. Uyguladim. Olur mu oyle sey 1 haftada sac mi uzar dedim. Gercekten inanilmaz uzuyor. Bir bakin derim. Bu kadar bi de iyi geceler derim

Ela o limonlu su muhbbti dogru galiba bnm ilk calistgm yerdeki sekreter anlatip dururdu 8 kg verdim die. Bndeki de fil hafizasi bes yil onceki mevzya tam olarak hatrliorum enteresan

Repucan bi derdm varda yorum yaparkn kv ile gelin arasinda kaldi sanirsam,sora da yedii zilgita verdii cvptan oturu iceri atildi bnce. Yalbiz buralarda asayis repudan sorulurdu onun tutuklandgini gorunce icisleri bkanini iceri atmislar gb bi saskinlik hissettm. Vesselam allah kurtarsin repu bacim

Bende kaldirdim fotolari.Ela yap bakalim ise yararsa bende yapiyim.zayiflayalim.

vave herseyde monosodyum g.var sade cipsler haric.cigkofte dahil.cipsi biraktim ama onu asla birakamam

Purcak bende öyle fil hafizaliydim dogumdan sonra cok degistim ya bugun kitap almaya girdim serenad i aldim elime esim dediki e sen okudun onu evde var okudugum kitaplari unutuyorum hele icerikleri tamamen silindi.Oglumami cok yogunlastim acaba bilmiyorumki b12 eksikligi falanmi var camış gibide et yiyorum ama

Unutkanligin iki sebebi var annem ya depresyon ya bunama.. yani bize bole ogretti su meshur uzmanlar derantonun yememesine takiosundr belki ya da bilemedim ole bisiler iste.. duygudurumun normale donunce gecer bu hal.

Evet ya bunama degil ama depreyon olabilir..Hayatimin merkezine onu oturttum diger hersey önemsiz geliyo buda diger seylerin silinmesine neden oldu sanırsam.Cunku dalga gecerlerdi nasil boyle herseyi hatirliyosun diye nasil boyle oldum sasiriyorum..neyse yavas yavas etrafima bakmaya basladim

herseyde warsa niye ölmedik bizz madem yaşıyorum dewam edeyim

Limonlu seyi ben de yapicam. Artik ben de zayiflamak istiyoru. Bikac gundur yiyerek zayiflama diyeti yazip duruyorum googlea.
Bugun kuafore gittim. Sacimi kestirdim. Boya da aldim. Artik boyatsak bi sey olmaz di mi. Yani sutten gecmesini diyorum. Siz boyuyo musunuz sacinizi. Haftasonu bunalimdaydim. Cok cirkinim cok cirkinim diye dolandim hep. Kendime ceki duzen vermeye karar verdim. Gecen gun bankaya gittim. Kadin bana cok renksiz gorunuyosunuz. Yeni mi dogum yaptiniz dedi. Moralim bozuldu.

Benim hafizam hicbi zaman efsane olmamisti. Ama dogumdan sonra kaybettigim kandan midir nedir cok unutkanim. Okuldaki cocuklar bile fark ediyolar. Onlara yaslandim diyorum. Ama evet burcak galba depresyondan. Heralde bunamiyoruzdur di mi. neyse daha genciz bi sey olmaz baska sey diicem.
Damlanin kasik kasik pesinde dolascagima dedim normal yemek duzenine geciim. Gecen bi arkadasim dedi. Iki cocuguma da kahvaltiyi bulamac yedirdim simdi peynir zeytin yumurta hic yemiyolar dedi. Ben de kestim bulamaci. Ama zaten onu yemiyodu artik. Muzun icine yumurta koy. Muza peynir koy. Sklmistim artik. Bole kafam rahat. Bizle kahvalti ediyo. Yogurt da yemiyo. O sirada makarna yediriyorum yogurdu alta saklayarak. Cok sukur ama corbalari seviyo. Sebze ve etten yana bi sorun yok. Aksam kofteyle patates puresi yedi. Gece kasik mamasi yiyo. Onu da seviyo. Balli irmikli milupanin. Iyi yazdim hee:)
Bunlari bikac cumleye bolseydim sayfa atlatsaydim di mi bituful:)

Yeldacan bn nehir uc aylikken basladim boyama olayina. Htta ilk boyamam saglam rofleydi ki kimyasalin dibine vurmustum yani. Sorasinda da iki uc ay aralarla boyatmaya devam ettim. Bence sen ii bile dayanmissin hemen kos boya

Valla öyle sayfa atlatir cinsten yazmissin
Yedikleri guzel zaten yiyosa bulamaca hic gerek yok artik katı herseyi yiyebilirler bizimkide bi gecse bayram edecem.
Boya konusunda sık boyamiyosan boya gitsin derim.
Adama halı yikattim bu saatte banyoda söylene söylene yikadi..oglusunun sindirim sisteminin marifeti ben napam yahu.:86:
Neyse iyi geceler zaten birazdan günaydin diyecem ahanda p.tesiye girdik ben sendroma giriyim simdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…