2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
canım içinden ne geçiyorsa koy ikra güzel isim ama benim kızım olursa Zeynep koyacağım neden ayrı bir güzelliği ağırlığı var ama içine sineni koy kimseyi dinleme :)

esimin abiside zeynep olsun diyormus

ikra cok hos bence. zeynep de guzel ama su devirde elini kucuk cocuga carpsan adi zeynep cikiyo ya. 3 kuzenimin adi zeynep

Ben zonguldaktayım canım burda salgın yokmuş

bizim doktor şuan salgın yok doktorumuz yardımcı doçent bukadar yıldır doktorum tek iki tane vaka gördüm ve fotoğraflarını çektim demişti bu aralar kızamıktan gelen olmadığını söyledi imza alsınlar ben yaptırcam 4 ay sonra yapılcak zaten işallah ozmana kadar da bişey olmaz

bu aralar kadir tugcuya sardim. surekli yazdigi cevaplari makaleleri okuyorum. adam hakli mi haksiz mi cozemedim hala adama gore nerdeyse butun diger doktorlar sahtekar, isguzar, paraci vs.

peditus ve antibiyotik kullanimini kesinlikle tavsiye etmiyor.
devam mamasi degil inek sutu icirin diyor.
dis cikarirken bebek hastalanmaz ateslenmez
ateslenen bebege cok rahatsiz olmadikca atesini dusurmek icin mudahale etmeyin, birakin havale gecirsin. havale zararsiz diyor.
valla anlamadim. bu doktora guvenirsem diger butun doktorlara supheyle yaklasmam lazim. e oglum hasta olunca nereye gidicez :18:

Canım çok teşekkür ederim beni çok rahatlattın kaç gündür düşünüp duruyorum bide önceden isteğe bağlı demişlerdi şimdi zorunlu deyince iyice takmıştım salgın raporlarını falan okuyordum şimdi rahatladım

Canım bazı görüşlerine katılıyorum ama bazılarınıda abartı buluyorum
inek sütü alerjisi konusundada aldığımız sütler hiç güvenilir değil ineklere süt bol olsun diye garip garip seyler yediriliyo inek hastalanmasın diye antibiyotik yapılıyo sonucunda süt içinde birsürü kimyasal oluyo onu içen bebektede inek sütü alerjisi olmasa da alerji oluyo yani bence inek sütü verileceksede güvenilir birinden alınacak doğal süt verilmeli tabii bu da çok zor bence imkanı olan öyle kullanmalı
antibiyotik ateş düşürücü zaten son care olmalı

diyolar ya grip ilacla 1 haftada ilacsiz 7 gunde gecer diye bosa vucutlarina ilac dayamamak lazim galiba. gecen 2 hastaliginda da havale korkusuna ates 38 oldukca surekli calpol ve nurofen verdim. bobreklerine yazik ettim oglanin. bir dahaki sefere cok aglamadikca ilac vermeyi dusunmuyorum

Canım yinede düşüremediğimiz 38,5 üstü ateşe ilaç vermek lazım havale okadar da masum değil

vaveyla polemiğe girmedi kaçırdığın bişey yok suçsuz yere girdi hapse site içi kural ihlali yaptı sadece. konu güncelledi meğerse yasakmış . ben en yakın arkadaşıyım anladın sen onu :86: sana selam söylüyor gözlerinden öpüyor

Son düzenleme:
ayy ben de bu başlığı taaa 3-4 aylık hamıleyken bıle okurdum ama bi şu eşi vefat eden üyeyi hatırlıorum,ona cok üzülmüştüm.. bi de kazen bı yerde muahbbete dahil olmuştu da "erkek ıstemıoruz bu sayfada uleynn" dıe bı ayaklanma çıkmıştı,onu hatırlıorum,gerıye kalan hersey silik gelen olur giden olur değişim heryerde,önemlı olan hala yaşıyor,miss gb muhabettler devam edıyor,mutluyuzz

iki lafın belini kıralım dıye sayfaya geldim,ohooo kimseler yok
gecimsiz bı sen varsın bebeım ama sen de bnı kaale almıyorsun,yenıler gb yaparım trıp atarım bı daha gelmem derım,ama yapmam kıyamam ben sana,gelirim ki yıne canım sıkılır bnm
mutfaga gıdem iş güç yapam barı

Son düzenleme:
ruzacan senı ve oğluşunu merak edıorum kuzum nasılsınız:26:

Burcagim sagol canim dusundugun icin.. Oglum daha iyi cok sukur bugun. Antibiyotik ishal yapmis.yikadim yine biraz once mecburen. cok batikti alti. Simdi ayagimda salliyorum.uyudu cok sukur.burnu da akti iyice banyoda buhardan. Cikinca da hupturduk.simdi iyi gibi.. Kocam da biz banyodayken bulasiklari yikamis canim benim.. :)aman tahtaya vurayim da nazar degmesin.. Kizlar antibiyotigi keseyim mi..

cnm bnce kesme.. çünkü enfeksiyonu tam atamazsa bu sefer tekrar eder.. yıne antıbıyotık başlamak zorunda kalabilirsin,ki zaten önümüz kış tekrar hastalanma ihtimallerı ne yazık ki var..

Gecimsiz bacim halsizim bole grip belirtileri var ne biliyim..

Vavemide özledim

Purcak ya hakketen bende hatirladim simdi ayseye hala cok uzuluyorum, o kazen muhabbetinid hatirladim.biseyler yazmistim hatta ama o zamanlar kimseyle muhattap olmuyodum yazip yazip cikiuodum arada..kimdi kazene cikisan ya usenmesem donup aricam simdi ha

Repuuu iyi yolculuklar yivrim gel bakalim sagsalim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…