2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ne demek gaale almıyorsun seni alttan alıyorum ben :86: :86:

napıyon bakam

ne demek gaale almıyorsun seni alttan alıyorum ben :86: :86:

napıyon bakam

kendımı candy crusha verdım,bol bol şeker patlatıorum arada da gıdıp nehırı sallıorum yenı hayat tarzım bu
geçimsiz repu gıttığine göre partı fılan mı versek özgür hıssettım bı an

o kazen muhabbetinde adamı savununca bana biri özelden sen kazen misin demişti karnım burnumda ne kadar masumdum oysa ki

ben de özledim vave yi ya :86: :86: :86:

uww yavriim çok coolsun kımseyle muhattap olmuodun demek tabı bn yoktum o aralar
ayy bnm de dönup bakasım var aslında ya

o kazen muhabbetinde adamı savununca bana biri özelden sen kazen misin demişti karnım burnumda ne kadar masumdum oysa ki

ılk ıstemıorum kazenı sayfada kendımı raatsız hissedıorum dıe yazan kımdı gecımsız,gercı sen yenısın ama vavelyanın en yakın arkısın ya belkı ordan bılıosundur

Sen varmiydin o zaman cakalll kesin hatirlarsin o cikisan kimdi erkek istemiyoruz bit bit diyenn..

Laptopu bataryalimi kullaniyosun bataryasizmi?

kesme canım bence, enfeksiyon war 10 gün kullan. yani antibiyotikler 10 gün düzenli kullanılmalı. pişik yapar bir de o yaa.. öptüm kuzuyu acil şifalar

Son düzenleme:
Sen varmiydin o zaman cakalll kesin hatirlarsin o cikisan kimdi erkek istemiyoruz bit bit diyenn..

Laptopu bataryalimi kullaniyosun bataryasizmi?

ben demedim adam kalsın dedim geçinip gideriz diye :86: hemen kovdular :86: o çıkışan me.. ile başlıyordu çıkaramadım. deli hafuza war ben de kullanıyorum çıkarayım elektriğe mi takayım?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…