2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın canlar...
geçmiş olsun diyen herkese çoook teşekkürler..
oğlum bugün daha iyi. yatağını odamıza aldık. gece mama yemek için uyandı sadece çok şükür... ama yatana kadar 3-5 defa temizledim burnunu. sabah da hemen başladık açmaya.. inşallah daha iyi olacak..

iyi ki varsınız... sizleri seviyorum...

günaydın kızlar nasılsınız bebişlerde iyidir inş. ruza çok çok geçmiş olsun oğluşa allah acil şifa nasip eylesin inş.

Farkettim de tableti baska bisey icin actigimda bile burda online gorunuyorum. Her an sayfada gibiyüm desifre oluyorüm
Oglana corbu hazirliycam sevmiyorum su kisiye ozel seyleri

Farkettim de tableti baska bisey icin actigimda bile burda online gorunuyorum. Her an sayfada gibiyüm desifre oluyorüm
Oglana corbu hazirliycam sevmiyorum su kisiye ozel seyleri
kişiye özel yapma geçimsiz kendinize yaptığın çorbaya tuz ekleme ayır oğlana sonra sizinkine tuz kat yedir tosunuma

ruza gecmis olsun insanin yavrusu hasta olunca morali falan cok bozuk oluyor keske o olmasada ben olsam diye dusunuyorsun hep rabbim hepimizin yavrularini korusun
ben bi isim buldum bide size sorayim dedim IKRA nasil sizce ben cok begebniyorum kesin karar vermistim esimin abisi begenmemis

kişiye özel yapma geçimsiz kendinize yaptığın çorbaya tuz ekleme ayır oğlana sonra sizinkine tuz kat yedir tosunuma

kendimize yapmıyorum desem hamburger yiyoruz dağın başında :86: hem de her gün desem kim inanır

neyse :) ona özel arada yapıyorum canım daha besleyici olsun diye. kendi yediklerimizden de weriyorum mesela dün lahana sarmasının içini yedi. yoğurtla karıştırıp veriyorum bazı yemekleri. ama benim elimin ayarı yok salçalı ve acılı yapıyorum unutup. acılı olsa da yiyor çocuk tadımlık ama vermiyorum.

ikra güzel isim bence..onay verildi koy canım sen he bir de eşinin ağabeysi napcakmış çocuğun ismini?çocuk sizin yani :)

Son düzenleme:

esimin abiside zeynep olsun diyormus

kızlar birşey sormam lazım size benim kız gece üstünü örttüğüm zaman başlıyor ağlamaya hiç örtünmüyor üşür diye çok korkuyorum siz nasıl ne giydirerek yatırıyorsunuz bebişleri birde sizin kuzulardada varmı böyle sıkıntı

sıfır kollu çıtçıtlı badi çorap pijama takımı ile yatırıyorum

Sabah bir ton yazdım ama hepsi silindi
Ruzam paşaya çok geçmiş olsun. Of bu hastalıklar hele gece çok zor ya, yavrucaklar nefes alamıyorlar, sürekli ağlıyorlar. İnşaallah bir şeyciği kalmaz oğluşun.

Canım sen beğendiysen koy, sorma hiç çevrendekilere nasıl diye, ondan sonra benim söylediğimi koymadı diyorlar. İkinizden başka kimseye de laf düşmez. Ben bizimkinin ilk adını eşim boşver demesine rağmen kayınpederimin adını koymuştum; sonra niye ikinci ismini Fatih koydunuz dediklerinde bizim dediğimizi koymadılar ki dedi kayınvalidem. Ohaaaa di mi bence de ohaaa

Bitufulcum benim eve gelişim 18.30-19.00'u buluyor ama bir şey olmazsa erken çıkabilirim; siz günü saati belirleyin ben uydurmaya çalışırım.

haklisin canim herkes begenmek zorunda degil illa bi kup buluyorlar ben kimseye sormuyorumda yinede burnunu sokan oluyor zaten bizimde oglanin ismi kp zaten bunuda ben koyayim demi kime ne

haklisin canim herkes begenmek zorunda degil illa bi kup buluyorlar ben kimseye sormuyorumda yinede burnunu sokan oluyor zaten bizimde oglanin ismi kp zaten bunuda ben koyayim demi kime ne

merhaba.ikra evet güzel bir isim ama sanırım anlamı oku. çocuğa sürekli emir kelimesi söylemek ne kadar doğrudur.istersen araştır. sürekli oku oku diyosun. ya da gül ismi.sürekli gül gül diyosun..bunun psikolojide yerinedir bilemem ama aklıma geldi..eğer bir zararı yoksa koy bence

okusunda buyuk adam olsun iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…