2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
simdilik baristik da sonumuz ne olur allah bilir

deniycem canim sagol, benimki de cok uyaniyo ama doymadigindan degil heralde.

kagan yap egzersizleri ben de destek alirim belki senden. her yapisimda bu son diyorum.

biraz daha guclensin su ittirilen yurutecler varya onlardan alicam bir zarari yok heralde

canım ben yürüteç aldım 1 ay falan oldu geçen sefer kontrole gittiğimizde sormuştum doktor çok önermiyor eğer kullanacaksanız uzun süre bindirmeyin dedi 15 dakkadan fazla tutma dedi erkekleri yumurtalıklarının ter dönmesine kızlardada idrar yollarında sıkıntıya neden oluyormuş bizim doktor balık yağının tamamen ticari olduğunu söylüyor daha yazdığımı gibi maksat omega alması ceviz badem keten tohumu ver balık ver dedi ama aklınızda olsun barbunu (denizdeki çöpleri yiyormş)ve büyük balıkları önermedi (onlarda çok derinde yüzdükleri için kurşun civa fazla oluyor dedi) bildiklerim bukadar ben aşıyı yaptırmıcam

Canım ben mayoralden aldım çok beğendim ama çok kalın değil mevsimlik sayılır
bende bu hafta daha düzgün yapıcım ama ben hızlı veremem insülin direncim var çok zor kilo veriyorum

maşallah canım korkma canım yeğenimde %97 deydi hiç bir sorun yaşamadı

Maşallah canım dişinizde hayırlı olsun aşıyı bende 1 yaşında yaptırmayı düşünüyorum
Mama niye yemiyoki sizinkiler farkli markalardan alin bende 3.mamada yedi bazilarini begenmiyolar biberon almiyosa bardakla falan deneseniz..
canım ben bütün markaları denedim biberonda almıyor kaşıkla veya bardakla içmedi çorbasına katmaya çalışıyorum devamsütü eklediğim çorbayıda içmiyo ama zaten oğlum çok zor emmiyor sağdığım sütüde içmiyo

Of canım ya şu kıskançlık olayını anlayamıyorum valla, kendileri büyütmüş yetmemiş, bizim çocuk büyütme hakkımızı elimizden almaya çalışıyorlar. Hayırlısı olur inşallah hem senin hem Kağan için.

Maaşallah paşaya. Bir şey olmaz canım ya, benimki de şu an 11 kgya yakın herhalde, ama yürümeye başlayınca normal kiloya dönerler. Benim yeğenim topaç gibiydi, gözleri çekilmişti artık kilodan Şİmdi çubuk kraker :) Ailede çok şişman yoksa verir ilerde.

aptamil veriyorum begenmiyo tadini herhalde. bir de oburlerini deneyeyim bakalim. Allahin gucune gitmesin les gibi kokuyor zaten hazirlarken, begense sasardim

Evet ya Aptamil'i ben bile sevmedim, civciv yemi gibi kokuyor. Bir kutusunu attım çöpe. Muzlu olanıydı. Bir de 5 meyveli var, onun bir kutusunu bitirdi ama bir daha alır mıyım bilmem. Ben Arı Mama alıyorum, öbürküler gibi hemen yedirilmiyor tabi soğumasını beklemek lazım ama güzel yiyor.

BU arada bizimki bariz şekilde ben, sevmeye başladı Oynarken yanına uzanınca iki dk oynuyor, sonra bana dönüp iki eliyle gülerek yanaklarıma pat pat vuruyor

Kağan1 canım yürüteç önerilmiyor ama ilk arabam vb gibi yürüme yardımcılarından alabilirsin

canım benim yavrunun var hediye gelmişti doğduğunda
ve erken hareketlendiğinden erken başlamıştık ama şuanda çok binmek istemiyor

cevap veren bacılar teşekkürler
ben de mont bulamadım yaa ne giyecek bu çocuk,
yürüteçten vazgeçtim o zaman
hem spor olur bana gezdireyim
oğlumu,

vave nerdesin canım iyi misin?
geçmişi okuyamadım ne çok yazmışınız

canım sen müdür yardımcısıydın, ben de girmek istiyorum sınava
ama hiç haber bulamadım yok heralde bu aralar,nasıl memenun musun?
eniştem yibo da m.yard. canından bezmiş durumda
:18:

arimamayi deneyeyim bir de.
yerim ben onu yaaa. benim oglum da babasinin yuzunu tutup seviyor surekli. benim anca pacama sarilsin sacimi ceksin bakalim ise baslayinca beni de ozler belki

kızlar biraz geç kalmış olmakla birlikte bebek mevlütü yapiciiiiz.lütfen yardımmmmm edin. ne giymeliyim? elbise düşünüyorum.bildiğiniz marka model ve tavsiyelerinizi bekliyorum

montu lcw nın sitesinden aldım canım. bir tane daha alıcam bakalım..

kızım kek yiyordu 1 saat önce kapı çaldı komşunun kızı çağırdı, keki de sehpaya koymuş gitmiş. oğlum uyandı içeri koydum yoğurdu hazırlayayım dedim bir kaç oyuncak werdim.. sesi çıkmıyor bir baktım kekin birazını bir güzel yemiş yerler kek kırıntısı eller yüz fena halde çok güldüm bişey olmaz herhalde kakaolu kek bir de..

Son düzenleme:

hay allah yaa ne tatlıdır bi fotosunu çekseysin de baksaydım,

he bi de mama sandalyemiz geldi

hayırlı olsun ben de soracaktım nasıl memnun kaldın mı beklediğin gibi mi?
biz de akşama alacağız inşallah bir aksilik olmazsa bir türlü oturupta pc başına alamadık

canım bugün geldi, monte edicez bakalım.. rengi falan çok hoş bir de prensi oturtalım da görelim akşam

bu arada çektim fotoğraf yüklerim :)

Vayy hirsiz vayyy agzinin tadini biliyo kakaolu kek ha yarasin hicbisey olmaz

Benim oglumda beni bi seviyoki sormayin yuzum boynum kisacasi vicidumun acik bölgeleri tirnak izi icinde..kedi gibi mübarek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…