2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
He ya terkedilmis western filmlerindeki kasabalar gibim:KK53:

Purcak ayaktami salliyonuz? Bacaklarida uzadi veletlerin indirirken problem oluyo be

Yok annem yatagi yani karyolasi sallananlardan,onu salliyoruz.. bizimkinin uykusu cok hafif ayagima aldim mi hic birakamiorim ole kitliyor adami:KK33:

kucagımda pışpışlayarakk uyutuyorum bende ,belim iflas etti edecek.. başka bir yöntem bulmam lazım.. ayagada alıstıramadım .. bana bi yardım edin lütfen..
ne yapmam lazım bulamadım bi türlü..:KK43:

Sallamammi ya ayakta salliyom bende malesef..ama gece sallamiyom yapistiriyom emzigi bazen 1 saat konusuyo kendi kendine yinede inat ediyom sallamiyom..günduz hep ayakta ama..belim cok agri:KK5:

kucagımda pışpışlayarakk uyutuyorum bende ,belim iflas etti edecek.. başka bir yöntem bulmam lazım.. ayagada alıstıramadım .. bana bi yardım edin lütfen..
ne yapmam lazım bulamadım bi türlü..:KK43:

Off o daha zor ya nasil alistirirsan oyle gidiyo..bi iki gun aglatarak degistir stilini kucak zor agirlar artik..

Off o daha zor ya nasil alistirirsan oyle gidiyo..bi iki gun aglatarak degistir stilini kucak zor agirlar artik..

sormaa cnm kollarımın agrısına duramıyorum ama kıyametıde koparıyor.. kendını atmalar ,kasmalar ,birde boncuk boncuk yaşlar süzülünce kıyamıyorum.. besıgınde sallarkende kendını kasıyor ,bacakları capraz yapıp kaskatı kesiliyor.benim oglum niye böyle çözemedim:KK50: çok çaresiz kaldım ,çok ınatcı cocuk benımkı

sormaa cnm kollarımın agrısına duramıyorum ama kıyametıde koparıyor.. kendını atmalar ,kasmalar ,birde boncuk boncuk yaşlar süzülünce kıyamıyorum.. besıgınde sallarkende kendını kasıyor ,bacakları capraz yapıp kaskatı kesiliyor.benim oglum niye böyle çözemedim:KK50: çok çaresiz kaldım ,çok ınatcı cocuk benımkı

benimki de emzirmeyince aynen boyle yapıyor, ben de pes ettim, ne zaman isterse emziriyorum. bel bıkın kalmadı tabii. gece en az 20 kezağzına veriyorum mememi, bazen de kendi gelip buluyor. meme açık yatmaktan iman tahtamı üşütücem sonunda :KK53:

Ağlama ihtiyacı gitsin uyur diye birşey okudum, ağladı ağladı yıne de uyumadı, sen bir yol bulursan bana da soyle :KK5:

Son düzenleme:
asker :KK51: şimdi iş arkadaşı ameliyat oldu refakatçi yanında..

bu arada ne güzel emzik alıyor senin ki ben sabaha kadar sallıyorum yada emziriyorum :KK5:

Allah sifasini versin..

Emzik olayi gercekten kurtarici..sadece gece aliyo ama yinede cok yardimci..hastanede dogar dogmaz tikmistim agzina:KK53:

:KK52: anam oku oku anca bitti:KK37: ama bende bittim :KK53:
herkeşler de gittiler tabi :KK53:
ela ve lale var sanırım nörünüz gacılar :KK52::KK52::KK53:

kızlar,moralim çok bozuk pazartesi günü oğlumu anneannesi ile bırakıp çalıştığım ilçede göreve başlıycam.eşimin yanına görevlendirme bekliyorum önümüzdeki hafta belli olur dediler ama belli olmaz tarih tabi :/ orada çocuğumun kalmasına uygun hiç bi yerde yok,günlük geliş gidiş yapabileceğim bi yer de değil.kaç gün ayrı kalacağım belli değil ama çok üzülüyorum,ya emmeyi bırakırsa benim yüzümden :KK5: tutku arkadaşıma üzülürken aynısı başıma geldi,ah bu stajyerlik:KK14: tutku arkadaşım sen ne yaptın emiyor muydu, dün akşamdan beri karalar bağlıyorum ayrı nasıl kalıcam yavrumdan. dua edin hemen belli olsun çocuğumdan ayrı kalmayım...

inşallah herşey dilediğin gibi olur.Allah yardımcın olsun
Eylulgulu senin icin azcik sey diolar..:KK51:

Allah iyiliğini versin emi gülmekten ölcem haa..:KK60: lütfen sataşmayalım eylulgulune.eninde sonunda doğru yolu bulup katılcak aramıza.düşünme aşamasında.:KK53:

kızlar bu arada benim yavru da 1 hafta erken gelerek beni 28 aralık annesi olarak ilan etti :KK70::KK53::KK53:
bende mi gideyim :KK43: ne çektim be:KK52::KK53:

Selam gacilar napaniz dicem konik olcek biraz kimse yok:KK53:

Sizin kocalar mi buldumcuk yoksa siz mi kocayi bahane edip bizi yiyosunuz anlamadim haaaa

:KK33: :KK33: :KK33: :KK33:

cok musaade ediyorsunuz kisitlanmaya benden soylemesii :KK20: ben seni korurum gel sen kimse kaciramazz :KK23:

Anam benim ki normal arkadaşlarımla bulusucam desem bisicik diyemezde netten olunca pimpirikli biraz huc sanmıyorum arkadasin gibi annem yok ki bende onla gelirdim:KK14:

Ruzaaa gelde anlat bakem sen neler yaptin...

Ya bu velet su icmiyo ya hic:KK53:

Benimkide hic icmiyo cok sicaklarda iciyirdu 50cc anca normalde hiç icmez:18:

çok hızlı verrmişiim emziren biri olarak az yavaş gitmem lazımdı
o yüzden az yavaşlatcam gari haberiniz olAAAAAAAAA

Anammm benim yerimede ver ne olur ne olur :KK23::KK23::KK23:

:KK52: anam oku oku anca bitti:KK37: ama bende bittim :KK53:
herkeşler de gittiler tabi :KK53:
ela ve lale var sanırım nörünüz gacılar :KK52::KK52::KK53:

enemm bende yeni bitirdim okumayı yetişemiyorum artık.:KK1:napayım birsürü çamaşır vardı katladım.eşim gececi yine bugün son.:KK52:sabah pişi istedi yapamadım içimde kaldı.az önca yaptım sabah için erken geliyor o saatte yapamam diye.sen nasılsın bacı:KK34:

X