2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ikisi de zor be arkadaşım çalışsın çalışmasın :KK53: zorluk dereceleri yaşantı tarzına göre değişir...

tekrar ana konuya dönermişiz :86:

:KK4:

ayy yokk dönmeyelim:)) baydı cidden. yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan hesabı.... dediğin gibi hepsi zor. benim etrafımdakiler için kolay ama.... işe gidiyorlar çocuk evde bakılıyor.aynı zamanda ev işleri ya da yemekleri hazır oluyor.. onlarda spor yapıyor geziyor vs. baya iyi yani.ahh ahh. tabi kendi işini kendi gören sabahtan akşama çalışan kadınlara değil sözüm.. ev hanımı olduğundada eğer kadın tutmuyorsan vay haline bitmek bilmeyen bir telaşın içindesin ve karşılığında para da yok.ama olsun yine çok şükür.başkada diyecek lafım yok bu konu hakkındaa ohh bitti yani:)

selerm sen napıyon gı :KK53:
Ne olsun canım oğlanı uyuttum ama biraz mızmız sık sık uyanıyor eşim maç izlemek için dışarda
İlk defa güne girdim bügünde ilk günüme gittim eğlenceliymiş :))) oğlumda çok sevdi çok eğlendi ama uyumadı eee okadar güzel kızı bir arada görünce çıldırdı tabii
eve gelincede gözünü parmakladı bir saate yakın ağladı:KK43:(( sonrada çorbasını içmeden uyudu ara arada uyanıyor
Sen nasılsın canım kardeşin nasıl alıştı mı ev bulabildi mi

burçaaak dikkatli ol gözüm üzerinde :KK47: :KK33:

kızlar,moralim çok bozuk pazartesi günü oğlumu anneannesi ile bırakıp çalıştığım ilçede göreve başlıycam.eşimin yanına görevlendirme bekliyorum önümüzdeki hafta belli olur dediler ama belli olmaz tarih tabi :/ orada çocuğumun kalmasına uygun hiç bi yerde yok,günlük geliş gidiş yapabileceğim bi yer de değil.kaç gün ayrı kalacağım belli değil ama çok üzülüyorum,ya emmeyi bırakırsa benim yüzümden :KK5: tutku arkadaşıma üzülürken aynısı başıma geldi,ah bu stajyerlik:KK14: tutku arkadaşım sen ne yaptın emiyor muydu, dün akşamdan beri karalar bağlıyorum ayrı nasıl kalıcam yavrumdan. dua edin hemen belli olsun çocuğumdan ayrı kalmayım...

kolay gelsin canım. inşallah bi yol bulunur. oğlun da memeyi bırakmaz bence korkma. bu zamandan sonra niye bıraksın ki :emir_bebek:

Ne olsun canım oğlanı uyuttum ama biraz mızmız sık sık uyanıyor eşim maç izlemek için dışarda
İlk defa güne girdim bügünde ilk günüme gittim eğlenceliymiş :))) oğlumda çok sevdi çok eğlendi ama uyumadı eee okadar güzel kızı bir arada görünce çıldırdı tabii
eve gelincede gözünü parmakladı bir saate yakın ağladı:KK43:(( sonrada çorbasını içmeden uyudu ara arada uyanıyor

ayy yawrum yazık acımıştır annesi :KK5: gün ortamlarını ben de sewiyorum hee ama 2 yıldır falan aktif değilim :KK53:

iyiyim ben de standart işte.. kardeşim alışamadı daha walla ew bulmuş öğretmen arkadaşlarıyla kalıyorlar bakalım şimdilik..

ayy yawrum yazık acımıştır annesi :KK5: gün ortamlarını ben de sewiyorum hee ama 2 yıldır falan aktif değilim :KK53:

iyiyim ben de standart işte.. kardeşim alışamadı daha walla ew bulmuş öğretmen arkadaşlarıyla kalıyorlar bakalım şimdilik..
Başka bir yere alışması zor bir de tek başına gidince daha da zor oluyor ama insan zamanla her seye alışıyor

selerm ne cesaret valla güne katılmışsın.bebişin ikramlar dağıtıldığında ne yaptı?

dur bakam dökülürler yavaş yavaş :KK53: gözüm aşağıda :KK23:

ee ne war ne yok bacım benim oğlan çığlık atarak uyanıyor derdi ne ki bilemedim

Bu aylarda mi guven problemi yasiolardi,ondan mi ariolar bizi:KK54: ben de gittim gunlere bikac kez misafir olarak cagirmislardi,baktm herkes evinden topuklu ayakkabi getirmis,onu da islemeli cantaya koymuslar filan,bir suslenmisler filan.:KK76:anaam dedim bi bn kaldim gariban:KK52: bnm gb ilk defa gitcek olan varsa bnden uyarmasi giyin bayramliklarinizi:KK52::KK52:

X