2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
enemm bende yeni bitirdim okumayı yetişemiyorum artık.:KK1:napayım birsürü çamaşır vardı katladım.eşim gececi yine bugün son.:KK52:sabah pişi istedi yapamadım içimde kaldı.az önca yaptım sabah için erken geliyor o saatte yapamam diye.sen nasılsın bacı:KK34:

ellerine sağlık şekerim afiyet olsun löp löp et ossun yarasın :KK70: :KK53::KK53:
bizde napak işte yavriyle gün geçiyor zaten koşturmaktan bizim yavri kedi meraklısı komşu teyzenin kedisi var onunla oynayacakmış :KK55::KK52::KK52:
eşim de sevdiyse alalım diyor da bi yavriye zor bakıyom 2.ye nasıl bakayım :KK39::KK36::KK35: böle olurum sora nolcek :KK53::KK53::KK53::KK37:

günaydınlar herkese.. :KK3: bi gün girmedik yazmışsınız da yazmışsınız... :KK24:

ben dün kınadaydım. spora da gidemedim o yüzden... :KK50: sünnet kınası.. birazdan da mevlüde gideceğiz... meraklanmayın emi.. :KK52:

cosmuşsunuz valla.. ne yazdıklarınızı da unuttum.

badem hoşgeldin şekerim. geçmiş olsun..

bituful gitme kız sakın bi yere.. kovsalar da gitmeyük... :KK19:

burçak ya ben de keşke psiko :44: olsaydım da şu kocaya bi iş yaptırsaydım.. nasıl beceriyon bacım.. :44:

vavee... nassın?? :KK53:

e unuttum başka kimler yazmıştı ki... :KK50: unuttuklarım üzgünüm.. :KK50: sizleri de seviyorum... :KK16:

hadi ben gidiyore... sizleri öpüyore... :KK54:

Saol cnm sana da Kolay gelsin bakalım.sonbahar temizliğimi yapıyorsun:))
Yok be canım nerdeee artık hayal geliyor :KK43:

kızlar,moralim çok bozuk pazartesi günü oğlumu anneannesi ile bırakıp çalıştığım ilçede göreve başlıycam.eşimin yanına görevlendirme bekliyorum önümüzdeki hafta belli olur dediler ama belli olmaz tarih tabi :/ orada çocuğumun kalmasına uygun hiç bi yerde yok,günlük geliş gidiş yapabileceğim bi yer de değil.kaç gün ayrı kalacağım belli değil ama çok üzülüyorum,ya emmeyi bırakırsa benim yüzümden :KK5: tutku arkadaşıma üzülürken aynısı başıma geldi,ah bu stajyerlik:KK14: tutku arkadaşım sen ne yaptın emiyor muydu, dün akşamdan beri karalar bağlıyorum ayrı nasıl kalıcam yavrumdan. dua edin hemen belli olsun çocuğumdan ayrı kalmayım...

Canım Allah sabır versin ya inşallah tayin olur çabucak.

benimki de emzirmeyince aynen boyle yapıyor, ben de pes ettim, ne zaman isterse emziriyorum. bel bıkın kalmadı tabii. gece en az 20 kezağzına veriyorum mememi, bazen de kendi gelip buluyor. meme açık yatmaktan iman tahtamı üşütücem sonunda :KK53:

Ağlama ihtiyacı gitsin uyur diye birşey okudum, ağladı ağladı yıne de uyumadı, sen bir yol bulursan bana da soyle :KK5:

Sorma aynı sebepten ben de üşüttüm galiba :KK43:

Naber kızlar? Bizimki dün bütün gün mızmızlandı, doğru dürüst uyumadı. Gece de yirmi kere filan uyandı. Yanından kalkamadım. Şimdi de tam bir saattir kahvaltı yaptırıyorum, yeni huy çıkardı, sürekli ağzında tutuyor yutmuyor. Arada yutana kadar buraya yazıyorum siz düşünün yani. Hatta kafayı çeviriyorum hala ağzında. Repu gibi üstüm açık yatmaktan hasta olmak üzereyim sanırsam. Ne oluyor bunlaraaa ??

Ne yapiyonuz ben dun gezmedeydim yazamadim kele bacilar :)
Herkes iyi mi okuyamadim da benim kizda grip babamiz grip olunca bulasti :KK43: gece hic uyumadi burnu tikali ilac verdim zar zor saat basi uyanarak uyudu :KK43:((
Severim ve operim haminizi :))))

Yok be canım nerdeee artık hayal geliyor :KK43:

Canım Allah sabır versin ya inşallah tayin olur çabucak.

Sorma aynı sebepten ben de üşüttüm galiba :KK43:

Naber kızlar? Bizimki dün bütün gün mızmızlandı, doğru dürüst uyumadı. Gece de yirmi kere filan uyandı. Yanından kalkamadım. Şimdi de tam bir saattir kahvaltı yaptırıyorum, yeni huy çıkardı, sürekli ağzında tutuyor yutmuyor. Arada yutana kadar buraya yazıyorum siz düşünün yani. Hatta kafayı çeviriyorum hala ağzında. Repu gibi üstüm açık yatmaktan hasta olmak üzereyim sanırsam. Ne oluyor bunlaraaa ??

Ayni beni anlatmissin canım ya agzinda tutuyo sonra yutmak istemesse hopp aynen disari cikariyo..
Bende ustum acik yatıyorum valla :18:

Herkes iyi mi okuyamadim da benim kizda grip babamiz grip olunca bulasti :KK43: gece hic uyumadi burnu tikali ilac verdim zar zor saat basi uyanarak uyudu :KK43:((

Bende seni öperim canem bebisede gecmis olsun yavrim :21:

heepiniz profösörsünüz insanlığın yararına işler yapıyonuz. hep bilimsel konuşuyonus. hiçkimseyle hayatta tartışmadınız filan filan. birtek bizim konu gereksiz bir tek biz kötü konuşuyoruz.gereksiz konu diyen burun kıvıran kıvırana. tamam ben sizin yazdıklarınıza bişey diyormuyum yahuuu. bana da bazı konuşmalarınız sıkıcı geliyor ama ortak alan burası yani yapacak birşey yok.herkes kafasına takılanı yazabilir.gerekli gereksiz

heepiniz profösörsünüz insanlığın yararına işler yapıyonuz. hep bilimsel konuşuyonus. hiçkimseyle hayatta tartışmadınız filan filan. birtek bizim konu gereksiz bir tek biz kötü konuşuyoruz.gereksiz konu diyen burun kıvıran kıvırana. tamam ben sizin yazdıklarınıza bişey diyormuyum yahuuu. bana da bazı konuşmalarınız sıkıcı geliyor ama ortak alan burası yani yapacak birşey yok.herkes kafasına takılanı yazabilir.gerekli gereksiz

Badem kızma canım.gereksiz tartışma diyen arkadaşların kasdettiği gereksiz,sen değilsin :)) onlar da kötü niyetle söylememişlerdir.sıkma canını bacım:KK34::KK34:

günaydınlar herkese.. :KK3: bi gün girmedik yazmışsınız da yazmışsınız... :KK24:

ben dün kınadaydım. spora da gidemedim o yüzden... :KK50: sünnet kınası.. birazdan da mevlüde gideceğiz... meraklanmayın emi.. :KK52:

cosmuşsunuz valla.. ne yazdıklarınızı da unuttum.

badem hoşgeldin şekerim. geçmiş olsun..

bituful gitme kız sakın bi yere.. kovsalar da gitmeyük... :KK19:

burçak ya ben de keşke psiko :44: olsaydım da şu kocaya bi iş yaptırsaydım.. nasıl beceriyon bacım.. :44:

vavee... nassın?? :KK53:

e unuttum başka kimler yazmıştı ki... :KK50: unuttuklarım üzgünüm.. :KK50: sizleri de seviyorum... :KK16:

hadi ben gidiyore... sizleri öpüyore... :KK54:

ayy cnm bnm herkeste farklı şeyler işe yarıodur heralde ama ben bnmkının yaptıgı ev işini hiç eleştirmem,begenmesem de teşkkur eder,o ortada yokken düzeltirim şevki kırılmasın diye,hiç kendısının düşünmesini beklemem direk kısa ve net olarak isterim,bu arada kendı yogunlugumu belırtırım,mesela çamasırları sen asar mısın ben de o arada nehıre çorbasını yedıreyım gibi,yada secenek sunarım corba mı içirmek ıstersın camasır asmak mı diye,canı ıstemıyorsa üstelemem,yarım saat sora başka bi işle gıderım ona,unuttuysa eleştirmem ben yaparım,bır de o bana yardım ettiğini düşünür hep ben de öle düşünmenısı sağlarım ama bence o bana yardım etmıyor ev işlerı de ıkımızın sorumlulugunda:KK37: hergece ben nehırı yatırcagım zaman mutlaka yanıma çağırım onu,onun nehırı öpmesını ıyı geceler dılemesını böylece rutın oluscagı için uykuya daha rahat gececegını soylerım genelde nehır uyuyana kdr eşlik eder bana,yada ıstersen sen sallamaya devam et ben bıze bı keyıf kahvesı yapayım mutfakta içelim derim,o sallamaya devam eder,bole nehırı uykuya o gecirmişse sorasında telsızdn sesının geldıgının farkedınce hemen koşa koşa odasına gıder tekrar sallar,sorumlulugunu o da hısseder,falan fılan:KK37: bildiğin davranış değiştrme eğitimi verıorum bacım,arada gerılemeler duraklamalar olsa da ii gidio sayılır:KK52::KK52:
ha bu arada yabancı bırı varsa evde pek bişeye elinizi sürmez,gururuna dokunuyormus,bunun da yetiştiği kültürle alakalı oldugunu bıldgm için kişisel almam,ben hızmet ederım ona,yada ben ılgılenırım nehırın herseyıyle.. gecenlerde yogurt mayaladı,başta dırek reddettı yapamam diye,sorasında ben sana nasıl mayalanacıgını anlatayım bil canın mayalamak sıterse nasıl olcagını bılırsın üşenirsen de benı uyandır ben mayalayıp tekrar yatarım,şimdi sütün soğumasını beklemek cok zor gelıo dedım,tmm dedı dinledı sorasında baktım mayalamış.. bu arada cıdden ii tutmuş yogurt farklı bişe yapıp yapmadıgını sordum bnmkınden daha guzel olmustu cunku,çok hoşuna gıttı övülmek gecende yine o mayaladı fılan.. arada reddedıyor arada unutuyor,ama özele bakmıorum genel ortalamalar bazında ii gıdıyor:KK53::KK37::KK52:

Badem hayirdir? Bu gerginlik neden ben bisey gormuyorum ortada. Herkes ne dusunuyorsa soyler mudahale etmeden. Ustune alindigin mevzu nedir anlamadim??

Purcak nigdiyon :KK53: bugun pek duygusal we kaswetliyim.. icim sıkılıyö
Ruza napiim iste belirttigim gibi bugün arıza werdim biraz :86:

Purcak nigdiyon :KK53: bugun pek duygusal we kaswetliyim.. icim sıkılıyö
Ruza napiim iste belirttigim gibi bugün arıza werdim biraz :86:

Wlla bacm şòyle bni yari yolda birakmck bi sútlü tatli tarifı bkiorm ama içım daraldi bulamadm bişe:KK53: bn d böle çk mal gbym gece ck yarim yamalak uyudm:KK15:

=( kendimi yanlış ifade etmişim sanırım kusura bakma öle demek istememiştim ki ben =(

ayy cnm bnm herkeste farklı şeyler işe yarıodur heralde ama ben bnmkının yaptıgı ev işini hiç eleştirmem,begenmesem de teşkkur eder,o ortada yokken düzeltirim şevki kırılmasın diye,hiç kendısının düşünmesini beklemem direk kısa ve net olarak isterim,bu arada kendı yogunlugumu belırtırım,mesela çamasırları sen asar mısın ben de o arada nehıre çorbasını yedıreyım gibi,yada secenek sunarım corba mı içirmek ıstersın camasır asmak mı diye,canı ıstemıyorsa üstelemem,yarım saat sora başka bi işle gıderım ona,unuttuysa eleştirmem ben yaparım,bır de o bana yardım ettiğini düşünür hep ben de öle düşünmenısı sağlarım ama bence o bana yardım etmıyor ev işlerı de ıkımızın sorumlulugunda:KK37: hergece ben nehırı yatırcagım zaman mutlaka yanıma çağırım onu,onun nehırı öpmesını ıyı geceler dılemesını böylece rutın oluscagı için uykuya daha rahat gececegını soylerım genelde nehır uyuyana kdr eşlik eder bana,yada ıstersen sen sallamaya devam et ben bıze bı keyıf kahvesı yapayım mutfakta içelim derim,o sallamaya devam eder,bole nehırı uykuya o gecirmişse sorasında telsızdn sesının geldıgının farkedınce hemen koşa koşa odasına gıder tekrar sallar,sorumlulugunu o da hısseder,falan fılan:KK37: bildiğin davranış değiştrme eğitimi verıorum bacım,arada gerılemeler duraklamalar olsa da ii gidio sayılır:KK52::KK52:
ha bu arada yabancı bırı varsa evde pek bişeye elinizi sürmez,gururuna dokunuyormus,bunun da yetiştiği kültürle alakalı oldugunu bıldgm için kişisel almam,ben hızmet ederım ona,yada ben ılgılenırım nehırın herseyıyle.. gecenlerde yogurt mayaladı,başta dırek reddettı yapamam diye,sorasında ben sana nasıl mayalanacıgını anlatayım bil canın mayalamak sıterse nasıl olcagını bılırsın üşenirsen de benı uyandır ben mayalayıp tekrar yatarım,şimdi sütün soğumasını beklemek cok zor gelıo dedım,tmm dedı dinledı sorasında baktım mayalamış.. bu arada cıdden ii tutmuş yogurt farklı bişe yapıp yapmadıgını sordum bnmkınden daha guzel olmustu cunku,çok hoşuna gıttı övülmek gecende yine o mayaladı fılan.. arada reddedıyor arada unutuyor,ama özele bakmıorum genel ortalamalar bazında ii gıdıyor:KK53::KK37::KK52:

çok güzel anlatmışsın bende yapıyorum bazen böle şeyler ama sonra bakıyorum cıvıtıyor biyerde :KK70: :KK53:
neyse olsun idare edicez birbirimizi :nazar:

Herkes iyi mi okuyamadim da benim kizda grip babamiz grip olunca bulasti :KK43: gece hic uyumadi burnu tikali ilac verdim zar zor saat basi uyanarak uyudu :KK43:(i
Geçmiş olsun canım ya, valla burunları tıkanıp öksürünce çok fena oluyor yavrular. Çabuk atlatır înşallah.

Bademim sıkma canınııı, sana söylenen bir şey yok, üzerine alınma keyfine bak :KK66:
Aslında bir şey diyeyim mi, bence Malum şahsın da art niyeti yok, kendini iyi hissetmek ve içinde bulunduğu duruma daha kolay alışmak için yapıyor bunu. Çelişkileri de bu yüzden, istediği bir şey gerçekleşmeyince o da elindekinden memnun olmaya çalışıp en iyisînin bu olduğuna inandırmaya çalışıyor kendini. Ama durumu abartıp başkalarının nasıl düşüneceğini hesap edemeyince sonuç malum, hepimizin tepkisini çekiyor. Ya da ben fazla Polyanna'yım :)Neyse boşverin:) Biz de bebek mevlidindeyiz, bizimki koca adam olmuş ya bebişin yanında :) çok sevdi hep bebeğe gitmek istiyor:)

bugün herkes arızaya bağlamış hayırdır?topiğin üzerinde kara bulutlar mı esiyor ne..kendinize gelin uleeeeeeeeeeee:21::21:hayat fani..boşverin:21::21::21:

[MENTION][/MENTION]
inşallah herşey dilediğin gibi olur.Allah yardımcın olsun

Allah iyiliğini versin emi gülmekten ölcem haa..:KK60: lütfen sataşmayalım eylulgulune.eninde sonunda doğru yolu bulup katılcak aramıza.düşünme aşamasında.:KK53:
Ben aslında Şubat annesi olacaktım ama Ocak annesi oluverdim arad girp gizli gizli takip ediyorum Topignizi ama goruyorumki yakalanmisim

X