2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Geçmiş olsun canım ya, valla burunları tıkanıp öksürünce çok fena oluyor yavrular. Çabuk atlatır înşallah.

Bademim sıkma canınııı, sana söylenen bir şey yok, üzerine alınma keyfine bak :KK66:
Aslında bir şey diyeyim mi, bence Malum şahsın da art niyeti yok, kendini iyi hissetmek ve içinde bulunduğu duruma daha kolay alışmak için yapıyor bunu. Çelişkileri de bu yüzden, istediği bir şey gerçekleşmeyince o da elindekinden memnun olmaya çalışıp en iyisînin bu olduğuna inandırmaya çalışıyor kendini. Ama durumu abartıp başkalarının nasıl düşüneceğini hesap edemeyince sonuç malum, hepimizin tepkisini çekiyor. Ya da ben fazla Polyanna'yım :)Neyse boşverin:) Biz de bebek mevlidindeyiz, bizimki koca adam olmuş ya bebişin yanında :) çok sevdi hep bebeğe gitmek istiyor:)

canım ben malum şahıs içinde gerçekten kötü düşünmüyorum.anlattım ya çevremde böyle düşünen çok kadın var anlamak istedim ruh hallerini sadece.boşver dediğin gibi polyanna olmak güzel bakmak belkide en iyisi...hayat fani ne de olsa.son durak kara toprak..maşallah küçük abiye o zamann:)))

rica ederim canım :KK34:
bebiş ne yapıyor benim ki kudurup duruyo :KK70::KK53::KK55:

ayy sorma sabahtan beriii ben yoruldum.küçükkedi yavrusu gibi hareketli...heryeri kurcalıyor.herşeyden yemek istiyor. yesin diye oturuncada dağıtıyor her tarafa bulaştırıyor. sen nasıl yediriyosun.önlük olsada kirleniyor hep üstü başı

esimi kurbanlik niyetine kesicem bu bayram kabul olur mu acaba :KK47:

repuuu koca güzel birşey olsa adı koca olmazdı gonca olurdu( çaycı bir teyze vardı onun lafı) :))))))))dermişim ateşe körükle gidermşim... ama bence problem çözme tekniklerini kullan kadın zekası filan.mutlaka halledersin...

ayy sorma sabahtan beriii ben yoruldum.küçükkedi yavrusu gibi hareketli...heryeri kurcalıyor.herşeyden yemek istiyor. yesin diye oturuncada dağıtıyor her tarafa bulaştırıyor. sen nasıl yediriyosun.önlük olsada kirleniyor hep üstü başı

evet canım ya aynen bizim yavru zaten hep hareketliydi şimdi de sürekli kurcalama karıştırma derdinde
bi de yürümeye çalışıyor sanırım arkadan da diş çıkarıyor huysuzlanıyor uyutamıyorum uyumak istemiyor :KK31:

Kiz badem sekeri malum kisiden gelebilecek uzun mesajlari goze alarak seni kolladik,daa ne atarlaniyon kiz bize:KK37::KK53:

Yok be canım nerdeee artık hayal geliyor :KK43:

Canım Allah sabır versin ya inşallah tayin olur çabucak.

Sorma aynı sebepten ben de üşüttüm galiba :KK43:

Naber kızlar? Bizimki dün bütün gün mızmızlandı, doğru dürüst uyumadı. Gece de yirmi kere filan uyandı. Yanından kalkamadım. Şimdi de tam bir saattir kahvaltı yaptırıyorum, yeni huy çıkardı, sürekli ağzında tutuyor yutmuyor. Arada yutana kadar buraya yazıyorum siz düşünün yani. Hatta kafayı çeviriyorum hala ağzında. Repu gibi üstüm açık yatmaktan hasta olmak üzereyim sanırsam. Ne oluyor bunlaraaa ??
canım benimkide ağzında tutuyor eğer tükürmediyse ben parmağımla cıkarıyom bugün çıkarmayı unutmuşum öyle uyumuş yarım saat sonra uykusunda tükürdü tabii ben çok korktum ya boğazına kaçsaydı artık uyutmadan önce kontrol edecem arkadaşımın kızı akşam yediği balığı sabah ağzından çıkarırdı herhalde benimkide öyle olucak

Ne yapiyonuz ben dun gezmedeydim yazamadim kele bacilar :)
Herkes iyi mi okuyamadim da benim kizda grip babamiz grip olunca bulasti :KK43: gece hic uyumadi burnu tikali ilac verdim zar zor saat basi uyanarak uyudu :KK43:((
Severim ve operim haminizi :))))
Geçmiş olsun canım
Geçmiş olsun canım ya, valla burunları tıkanıp öksürünce çok fena oluyor yavrular. Çabuk atlatır înşallah.

Bademim sıkma canınııı, sana söylenen bir şey yok, üzerine alınma keyfine bak :KK66:
Aslında bir şey diyeyim mi, bence Malum şahsın da art niyeti yok, kendini iyi hissetmek ve içinde bulunduğu duruma daha kolay alışmak için yapıyor bunu. Çelişkileri de bu yüzden, istediği bir şey gerçekleşmeyince o da elindekinden memnun olmaya çalışıp en iyisînin bu olduğuna inandırmaya çalışıyor kendini. Ama durumu abartıp başkalarının nasıl düşüneceğini hesap edemeyince sonuç malum, hepimizin tepkisini çekiyor. Ya da ben fazla Polyanna'yım :)Neyse boşverin:) Biz de bebek mevlidindeyiz, bizimki koca adam olmuş ya bebişin yanında :) çok sevdi hep bebeğe gitmek istiyor:)
bizde bugün bebek görmesine gittik gerçekten büyümüşler yaa ne kadar küçüklermiş şimdiden unutmuşum

moralim cok bozuk okumakla yetinicem bu ara :128::128:
aynı ülkede değiller ama havadan mı sudan mı bizim kocalar aynı günlerde çoşuyorlar
Bugün ben de benimkini kesmeyi düşünüyordum tartışma çıkarmak için çaba harcıyor

Purcak nigdiyon :KK53: bugun pek duygusal we kaswetliyim.. icim sıkılıyö
Ruza napiim iste belirttigim gibi bugün arıza werdim biraz :86:
Hayırdır canım
umarım mevsimdendir

Repuu anlatmak istersen dinleriz,durumu cozemeyiz belki amai gerginligini aliriz,azcik sinirin gecer en azindan..
gecen aksam yazmistim buraya misafirlige gidecegimi, giderken bebek arabasinin altina biskuvi meyvesuyu vs koyduk ev sahibine verelim diye.
varinca esim bana sen bebegi al gir ben arabayi getiririm dedi. ben de oyle yaptim.
aradan 1 saat gecti ben diger odadaydim oglani uyutuyorum. esim geldi, sordum verdin mi biskuvileri, evet dedi. sonra gitti.

eve gelirken biri birakacakti arabayi katlamaya calismis katlayamamis alti dolu oldugundan. o sekilde sokmus bagaja. evde baktim paket oldugu gibi duruyor. ee vermemissin dedim . basladi senin vermen lazimdi. kadinin gorevi bu. erkegin degil. hatirlattim niye ne sordugumu dinlemeden evet diyorsun. vermedim desen ben gider veriridim dedim. hala suclamaya devam ediyor. arabayibkatlamissin hala farketmemissin diyorum. bozuk plak gibi tekrarliyor kadinin gorevi diye. artik dayanamadim gorevi de batsin kadini da diye bagirdimm. tartismalar burdan basladi. her sorunda zeytinyagi gibi uste cikiyor. her konunun suclusu ben oluyorum. haliyle tahammul edemeyip sesimi yukseltiyorum bu sefer daha kotu oluyoruz.

canım benimkide ağzında tutuyor eğer tükürmediyse ben parmağımla cıkarıyom bugün çıkarmayı unutmuşum öyle uyumuş yarım saat sonra uykusunda tükürdü tabii ben çok korktum ya boğazına kaçsaydı artık uyutmadan önce kontrol edecem arkadaşımın kızı akşam yediği balığı sabah ağzından çıkarırdı herhalde benimkide öyle olucak

Geçmiş olsun canım

bizde bugün bebek görmesine gittik gerçekten büyümüşler yaa ne kadar küçüklermiş şimdiden unutmuşum

aynı ülkede değiller ama havadan mı sudan mı bizim kocalar aynı günlerde çoşuyorlar
Bugün ben de benimkini kesmeyi düşünüyordum tartışma çıkarmak için çaba harcıyor

Hayırdır canım
umarım mevsimdendir

yok canim bizimki hemen hergun costugu icin havaya falan bakmaz yani :KK4:

gecen aksam yazmistim buraya misafirlige gidecegimi, giderken bebek arabasinin altina biskuvi meyvesuyu vs koyduk ev sahibine verelim diye.
varinca esim bana sen bebegi al gir ben arabayi getiririm dedi. ben de oyle yaptim.
aradan 1 saat gecti ben diger odadaydim oglani uyutuyorum. esim geldi, sordum verdin mi biskuvileri, evet dedi. sonra gitti.

eve gelirken biri birakacakti arabayi katlamaya calismis katlayamamis alti dolu oldugundan. o sekilde sokmus bagaja. evde baktim paket oldugu gibi duruyor. ee vermemissin dedim . basladi senin vermen lazimdi. kadinin gorevi bu. erkegin degil. hatirlattim niye ne sordugumu dinlemeden evet diyorsun. vermedim desen ben gider veriridim dedim. hala suclamaya devam ediyor. arabayibkatlamissin hala farketmemissin diyorum. bozuk plak gibi tekrarliyor kadinin gorevi diye. artik dayanamadim gorevi de batsin kadini da diye bagirdimm. tartismalar burdan basladi. her sorunda zeytinyagi gibi uste cikiyor. her konunun suclusu ben oluyorum. haliyle tahammul edemeyip sesimi yukseltiyorum bu sefer daha kotu oluyoruz.

Haksizlik etmis sana.. elestiriye tahammulu de yok gibi,normalde icgorusu mu yok yoksa erkeklik gururu olayini mi yapio acaba..

Haksizlik etmis sana.. elestiriye tahammulu de yok gibi,normalde icgorusu mu yok yoksa erkeklik gururu olayini mi yapio acaba..

hic elestiri almaz, yapici elestri bile yapsam hemen beni yikici elestriye baslar.

ayrica erkek oldugu icin esit olmadigimizi dusunuyor. ben esitiz deyince sinirleniyor :KK51: evlenmeden once boyle degildi :KK47:

burçağım okudum yazdıklarını.. ben de uygulamaya çalışacağım. ben de bir örnek vermek istiyorum: oğlumu yıkarken ondan yardım istiyorum normalde. banyo küvetli olduğu için inip çıkmam zor oluyor. ayağımın kaymasından korkuyorum, o veriyor, yıkadıktan sonra da alıyor. bazen de üstünü giydirmesini istiyorum. ben de duş alıyorum arada ama o görevden pek hoşlanmıyor, kurtlu oğlum yerinde durmadığı için giydimekte zorlanıyor. geçen gün hiç seslenmeyim dedim. kendim yıkadım giydirdim doyurdum. yanına getirdim. iyi geceler babası, ben yıkadım, seni rahatsız etmeyelim dedik dedim. nasıl sevindi. gece hep o kalktı doyurdu. ağlar ağlamaz fırladı. böyle bir tepki beklemiyordum. herşeyi ben söylüyordum o yapıyordu. sonra da başıma kalkıyordu. on kere adımı söyledin falan diye. o gün şaşırdım doğrusu. demek ki öyle davranmam gerekiyor. senin anlattıklarınla harman yapıp yeni bir yöntem uygulayacağım artıkın.. sağol canımm... :KK54:

vaveyla... neyin var kuzum.. :26: üzme bizi toparlan bir an önce... :KK20::KK20:

repu canım, üzülme. küçük şeyler için birbirinizi üzmeyin. bazı insanlar sen ne desen de kendi bildiklerini okuyorlar. dediklerinin doğruluğunu ispatlamak için ellerinden gelen bütün çabayı sarfedip seni yoruyorlar.. sen söyleyecek birşey bulamayınca da haklı olduklarını ispatlamış oluyorlar.. sen de kendini üzdüğünle kalıyorsun. o yüzden takma bence... sen haklısın de geç.. :KK36:

eylülgulu'nu konuşturmuşsunuz sonunda.. darısı diğer ziyaretçilere.. :KK51:

X