2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Çok geçmiş olsun canım saf zeytinyağı ve babenin pişik kremi bizde işe yaramıştı
tam senin gibi bir arkadaşım var Zonguldak'a ilk geldiğimde eşimin tayini 9 ay olmadı iş yerimde benim gibi eşinden uzakta olan arkadaşla takılmaya başladık yemekleri beraber yiyoruz falan 2 ay sonra bi baktım kilom almış başını gidiyor kız neredeyse benim yediğimin 2 katımı yiyor yine de kilo veriyordu metabolizmasına hayran kaldım ama yemeklerde uyamadım( şanslı köfte3

slm kızlar..şu moda olan 6. hastalığı bizde geçirdik sonunda..çok zorluydu..hasta olan tüm bebişlere şifalar diliyorum..
Geçmiş olsun canım

pazartesiye kadar yemem gereken yemekler
1-manisa kebabı(bu akşam)
2-döner 1,5 porsiyon
3-etli pide
4-her akşam dondurma
5-tramisu
6-baklavaa

hoooppp hpooopppp bu moda yavaş yavaş girin artık kaçamak yokkkkkkkkk yavriiimmmmmm

bende 1.73 boy 56 kg yim kaç olmam lazımmış =) ne kadar daha vercem acaba:44:

senin vermen gereken yok ideal kilodasın asyaasya gibi ama madem kendini rahatsız hissediyorsun
1-2 kilo ver yeterli ama ben herkese 5 kilo yazacam hedef 5 karışmasın diye
sen istediğin zaman bırak canım

ahhh ahhh çok isterdim böyle olmayııııııııııııı
bende iştahlılardanımmmmmmmm cips falan çerez yememde ama pasta ya böreğe hiç hayır dememmmmmmm
ahhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Kağan1: 177-70 olması gereken 65 (6 kilo vermek istiyom demişsin ama öncelikle hedef aynı olsun diye sanada 5 yazdım)

asyaasya: 172- 64 olması gereken 59

eylemsevcan: 160- 66 kilo olması gereken 61

selerm: 158- 75 kilo olması gereken 70

ceylis: 173-56 olması gereken 51

ruzacan sana ayrıntıları mesaj olarak atcaktı cnm,bi özeline bak ıstersen
Tmm canım bakıyorum şimdi..

şişliden metrobüse binersen 40 dk da yenibosna da olursun hatta sürmez bile en fazla 40 dk.floryada dhmi nin lokali var tesis. özel araban varsa yenibosnaya çok yakın

Araba yok maalesef. Başkan bahçelievlerdeki misafirhane için rica etti bakalım daha dönmediler.habr beklyruz.

suyu söylemeyi unuttum
günde en az 2 litrede su içecez ona göre
haberiniz olsun kendinizi onada hazırlayınnnnnnnnn

ayy ne şanslı kaynanası var kızımın valla böyle kaynanaya can kurban
ben de öyleyim valla kızım da bana çekerse kocasının gönlünü yapmayı bilir
nazlı kaynana nazlı gelin nasıl olur orasını bilemiyorum ama

selam kızçeler...

nabersiniz?

benim işler başımdan aşkın. uğramayım diyorum, işleri bitireyim diyorum, bağımlılık yaptı burası bana.. bakmadan duramıyorum...

pişik için her kaka yaptığında bekletmeden yıkamak en iyisi. o zaman olmuyor. güzelce de kremle ohh miss.. sonra öp popodan..

yeyip de kilo almayanlara, canı abur cubur istemeyenlere gıcık oluyorum..... haberiniz olsunnn.....

kızzz beni niye en başa yazdın en şişkosu ben miyim hımmm yok selermiş
ben bir de funda suyu içiciğim cancazım haberin olaaaaa

oğlum sağ bacağını tam atamıyor tatiii yaptırırken,
neden anlamadım çok zor atıyor çok korktum acaba bişey mi var adım atmakta o kadar
zorlanıyor ki
içim içimi yiyor doktora götürüp yok yere radyasyon almasını istemiyorum
tecrüüübeli anneler bişey var mıdır ki?

51 de çok yav yani 1-2 kg versem ii yavs o zaman da yüzümden gider ii olmam zaten küçük yüzlüyüm

benim oğlum adım bile atmıyor canım. yeni yeni ayakları üstünde duruyor. birşey olsa ağrır, ağlar, merak etme. korkuyordur.

evet canım arkadaşın da dediği gibi hem korkuyordur hemde seni, alıştırmak istemiyordur =)
ama dr un varsa ara sor istersen
için rahat etsin
ben şimdi yavruya yarım muzu tarçınla yedirdim sade yemiyor da çok şükr kabız yapmıyor
siz neler yedirdiniz?
bu arada gece uyumadık nedense acaba birşey mi oldu korktum sabahtan beri de uyanığız neden olabilir acaba stres yaptım dişlerde çıktı acaba azılar mı

Son düzenleme:

Ne o

O ne

Bensiz kilomu veriyosunuzzzz

Nasil veriyonuzzz bende vercem banada soyleyin bende istiyorummmmmmm kilo vermekk

sabahtan beri mi uyanık.. benim oğlan ikinciye uyuyacakmış...

mahfoldum ya gece 2 saat uyutamadım tam uyudu 2 mi ne saat uyandı 4e kadar uyumadı gezindi tam uyudu yine mızmızlandı aralarda sonra 7 felandı sanırım uyandı hala uyanıktı neden böyle yaptı anlamadım gece uykumuz iyiydi iyi sersemledi gözler kızardı anca uyudu işte emerken yoksa hala uyanık gezerdi

ben gece uyanırsa kaldırıp gezdirmiyorum ve ışığı da açmıyorum karanlıkta
biraz mızıldıyor sonra baktı kimseden ses yok uyuyor,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…