2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Bulusuoruz tbi ruzacan,tam satinde minik faremle ordayim

Sende o koftelerden birisin yavrum gayet fitsin cünküm..

Tutkuu herkez soylicegini soylemis zaten..Allah yardimcin olsun..boyle dayali doseli gunubirlik kiralik evler var bi haftalik falan kiralik onlara bak internette vardir..

Bak bacim bn sana anlatayim nasi fitim,bn cerez,cikolata,tatli,tuzlu aklina gelebilecek hicbir abur cuburu tuketmiyorum,ana ogunler disinda bildiin hic bise yemiorum,yani bn garip bi sekilde dogustan diyete programliyim,niye boyleym bnde bilmiorum bildgn cnm istemio,mesela suan esim yanimda kucaginda laptop yaninda bir kase cips bir yandan nescafe keyif yapio bundan oncede baska bole abur cuburlar goturdu,bnde sekersiz nescafe iciorum,cnm bi tane bile cips istemio,hep de boyleydim yillsrdir,ne borek yerim ne corek yerim,aksam 7 den sonra zatn yemek yemem,kendimi bildim bileli de hep 49 dum,hamilelikten 5 kilo kalmisti onda da su sirkeli su olayini yapiverdim yine gitti kilolar,yani bn de o yiyip de zayif kalanlardn diilim anliycn,bn yemedigi icin dogal olarak zayif kalanlardanm.. aksam yemeginde bi tabak tazr fasulyeyle yogurt yedm sadece,doydum diyetisyen listesi gb

Ya kızlar yavrumun totosu çok fena pişmiş doğru değil biliyorum ama 1gün erken kestim antibiyotiği nolucak bakıyım ağır mı geldi çocuğa duocid kullanıyorduk var mı böyle bir sorun yaşayan?Hametan kullandım,bepantene kullandım travacord kullandım eczaneden karışım yaptırdım,zaytinyağı sürdüm kar etmiyor çocuk kaka yaptıkça(koyu yeşil ishali var)bas bas bağırıyor canı çok yanıyor dayanamıyorum ona.inşallah antibiyotiği kestim de fayda eder

Repuu, sahibindene baktık evet baya varmış, bakalım yarın ola hayrola. rapor alsam diyorum en azından 1 hafta alayım bidahaki hafta giderim pzt den cumaya 5 gun bebeği bırakırım diye düşünüyorum....
Ruzaaa buluşcakmısınız((( kıskandım nerde buluşcanız:))

Cnm idare ederler sni yaa,genel olarak bn de anlayis gostereceklerni dusunuorum,bu aday memurluk egitimyse eger cok tirt bi egitim formaliteden ibarettir muhtemelen.. bn alirken gidp imza atip donuoduk htta,soa bazi gunler gitmemeye bile baslamstik,birbirimizn yerine imza atar olmustuk.. ki sen bide bebeklisn hic zorlamzlr seni ayyy nasi memur olunur kilik kiyafettir zamazingo seyler anlatiolardi bize,heyy gidi gunler heyy)

Aaaa sen insanmisin yaa ne guzelll, yasamak icin yiyorum desene..off cok kiskandim(( bende bigun olee olcam isallaaa..

Cnm kullandgn her kremi en az iki gun 4 sefer kullanmalisin ancak o zmn ise yarayip yaramdgni anlayabilirsin.. bizde travacortla canesten ii gelmisti.. ki bnm kiziminki 25 gunluk bi pisikti,daha bir aylikti pisik oldgnda bi de cilginlar gb lohusaydim zatn kafam bi dunyaydi,bakamiom bn bu cocuga die agliodum sinirimden.. bir haftafa gecmisti kiziminki.

Saol arkadaşım yorumun için iki gün olayını denicem

way canınaaa

ben onları yemesem ölürüm ula ben aşırı iştahlı biriyim kilo almıyorum şanslı köfte "2" :86: 7. den sonra bişey yemiycem ohooooo öl emine öl :86: :86: pasta börek göbek adım ben sadece hamileyken aşırı kilo alıyorum sonra gidiyor. 2. cide weremezsin dediler dienler 2. ayda gördü beni dilini yuttu içimden 2 insan çıkmıştı

he şu 2 kilo fazlam da neden geldi bilemedüüüm.

Son düzenleme:

Allah kolaylık versin canım yaa, Yenibosna tarafı da uygundur aslında kiralık arıyorsan, yani Şişli'deki gibi pahalıya da kalmazsın. Repu'nun dediği gibi Sahibinden'de bulursun herhalde.

Benimki de ilk defa pişik oluyor, diş çıkarırken oluyormuş bu niyeyse. Eczacının yaptığı ilacı kullandım ben de, ancak o biraz fayda etti. Oxizinc, sebamed, sudocrem de işe yaramadı bilgin olsun

şişliden metrobüse binersen 40 dk da yenibosna da olursun hatta sürmez bile en fazla 40 dk.floryada dhmi nin lokali var tesis. özel araban varsa yenibosnaya çok yakın

Trosyd sür üzerinede Nivea pişik kremi sür. kakasını hiç bekletme bide yapar yapmaz hemen değiştir bezini. mümkünse popoyu yıka. sonra kremleri sür.kaka asitli belliki. antibiyotik verdiğin için kesin ishal olmuştur. ishalde asitli olur pişik olması normal. inşallah şifa olur meleğine.

chicco yarıyor bize. bir de popolin önerebilirim.hametan hiç işe yaramadı. en çok çiko yaradı

Beni de gaza getirdiniz, bugün pazardan 10 kilo domates aldım, yapabilirsem bir 10 kilo daha almayı düşünüyorum. Dün gece de zeytinyağlı yaprak dolması yaptım. KK'nın faydaları

dedigim dedik malesef. kabul etmeye calisiyorum. o yuzden basinda durmadim nasilsa dinlemez diye, simdi koku hatirlatiyo ben unutsam da

Takma kafani canim hersey olucagina varir cana gelmesin mala gelsin kurur merak etme

Vazgecmemmmmmmmmmmmmmm ilk göz agrim o benim sefiyom ben onu

Bende cok nazliyimdir eşim cekiyo beni benim oğlumda babasina cekmistir katlanir kizina merak etme maksat isi bilicen he sen haklisin kocacigimmmm dicenn ama kendi bildigini okucann formül basit ne uzulucen ne o

Narsul canim yeşil kaka yapiyorsa usutmus demekki dikat et canim emziriyosan sendende gecer ben oglana cok dikkat ediyorum da kendime edemiyorum onunda 3 gündür kakasi yeail benden geçiyo. .

Ben barbunya koydun bezelye koydum bamya koydum çok severim bambayi fasulye ve domates yapicam bende tabi kayyinvalidemle ins.

slm kızlar..şu moda olan 6. hastalığı bizde geçirdik sonunda..çok zorluydu..hasta olan tüm bebişlere şifalar diliyorum..

ruzacan sana ayrıntıları mesaj olarak atcaktı cnm,bi özeline bak ıstersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…