2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ya kızlar yavrumun totosu çok fena pişmiş doğru değil biliyorum ama 1gün erken kestim antibiyotiği nolucak bakıyım ağır mı geldi çocuğa duocid kullanıyorduk var mı böyle bir sorun yaşayan?Hametan kullandım,bepantene kullandım travacord kullandım eczaneden karışım yaptırdım,zaytinyağı sürdüm kar etmiyor çocuk kaka yaptıkça(koyu yeşil ishali var)bas bas bağırıyor canı çok yanıyor dayanamıyorum ona.inşallah antibiyotiği kestim de fayda eder
Çok geçmiş olsun canım saf zeytinyağı ve babenin pişik kremi bizde işe yaramıştı
way canınaaa :KK53: :KK53:

ben onları yemesem ölürüm ula :KK53: ben aşırı iştahlı biriyim kilo almıyorum şanslı köfte "2" :86: 7. den sonra bişey yemiycem ohooooo öl emine öl :86: :86: pasta börek göbek adım :KK56: :KK56: ben sadece hamileyken aşırı kilo alıyorum sonra gidiyor. 2. cide weremezsin dediler dienler 2. ayda gördü beni dilini yuttu :KK53: içimden 2 insan çıkmıştı :KK53:

he şu 2 kilo fazlam da neden geldi bilemedüüüm.
tam senin gibi bir arkadaşım var Zonguldak'a ilk geldiğimde eşimin tayini 9 ay olmadı iş yerimde benim gibi eşinden uzakta olan arkadaşla takılmaya başladık yemekleri beraber yiyoruz falan 2 ay sonra bi baktım kilom almış başını gidiyor kız neredeyse benim yediğimin 2 katımı yiyor yine de kilo veriyordu metabolizmasına hayran kaldım ama yemeklerde uyamadım:KK43:( şanslı köfte3

slm kızlar..şu moda olan 6. hastalığı bizde geçirdik sonunda..çok zorluydu..hasta olan tüm bebişlere şifalar diliyorum..
Geçmiş olsun canım

pazartesiye kadar yemem gereken yemekler
1-manisa kebabı(bu akşam)
2-döner 1,5 porsiyon
3-etli pide
4-her akşam dondurma
5-tramisu
6-baklavaa
:KK52::KK52::KK52::KK52:

hoooppp hpooopppp bu moda yavaş yavaş girin artık kaçamak yokkkkkkkkk yavriiimmmmmm

bende 1.73 boy 56 kg yim kaç olmam lazımmış =) ne kadar daha vercem acaba:44:

senin vermen gereken yok ideal kilodasın asyaasya gibi ama madem kendini rahatsız hissediyorsun
1-2 kilo ver yeterli ama ben herkese 5 kilo yazacam hedef 5 karışmasın diye
sen istediğin zaman bırak canım

Bak bacim bn sana anlatayim nasi fitim,bn cerez,cikolata,tatli,tuzlu aklina gelebilecek hicbir abur cuburu tuketmiyorum,ana ogunler disinda bildiin hic bise yemiorum,yani bn garip bi sekilde dogustan diyete programliyim,niye boyleym bnde bilmiorum bildgn cnm istemio,mesela suan esim yanimda kucaginda laptop yaninda bir kase cips bir yandan nescafe keyif yapio bundan oncede baska bole abur cuburlar goturdu,bnde sekersiz nescafe iciorum,cnm bi tane bile cips istemio,hep de boyleydim yillsrdir,ne borek yerim ne corek yerim,aksam 7 den sonra zatn yemek yemem,kendimi bildim bileli de hep 49 dum,hamilelikten 5 kilo kalmisti onda da su sirkeli su olayini yapiverdim yine gitti kilolar,yani bn de o yiyip de zayif kalanlardn diilim anliycn,bn yemedigi icin dogal olarak zayif kalanlardanm.. aksam yemeginde bi tabak tazr fasulyeyle yogurt yedm sadece,doydum diyetisyen listesi gb :p

ahhh ahhh çok isterdim böyle olmayııııııııııııı
bende iştahlılardanımmmmmmmm cips falan çerez yememde ama pasta ya böreğe hiç hayır dememmmmmmm
ahhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Kağan1: 177-70 olması gereken 65 (6 kilo vermek istiyom demişsin ama öncelikle hedef aynı olsun diye sanada 5 yazdım)

asyaasya: 172- 64 olması gereken 59

eylemsevcan: 160- 66 kilo olması gereken 61

selerm: 158- 75 kilo olması gereken 70

ceylis: 173-56 olması gereken 51

ruzacan sana ayrıntıları mesaj olarak atcaktı cnm,bi özeline bak ıstersen :KK66:
Tmm canım bakıyorum şimdi..

şişliden metrobüse binersen 40 dk da yenibosna da olursun hatta sürmez bile en fazla 40 dk.floryada dhmi nin lokali var tesis. özel araban varsa yenibosnaya çok yakın

Araba yok maalesef. Başkan bahçelievlerdeki misafirhane için rica etti bakalım daha dönmediler.habr beklyruz.

Allah kolaylık versin canım yaa, Yenibosna tarafı da uygundur aslında kiralık arıyorsan, yani Şişli'deki gibi pahalıya da kalmazsın. Repu'nun dediği gibi Sahibinden'de bulursun herhalde.

Saol cnm amın. Eşyalı kıralık baktık ama eşim diyorki o evleri farklı amaçlarla kullanıyolarmış. Pis olur diye içime sinmiyor:KK43:((

suyu söylemeyi unuttum
günde en az 2 litrede su içecez ona göre
haberiniz olsun kendinizi onada hazırlayınnnnnnnnn

Takma kafani canim hersey olucagina varir cana gelmesin mala gelsin kurur merak etme :KK16:

Vazgecmemmmmmmmmmmmmmm ilk göz agrim o benim sefiyom ben onu :KK20:

Bende cok nazliyimdir eşim cekiyo beni benim oğlumda babasina cekmistir katlanir kizina merak etme maksat isi bilicen he sen haklisin kocacigimmmm dicenn ama kendi bildigini okucann formül basit ne uzulucen ne o :KK53:

Narsul canim yeşil kaka yapiyorsa usutmus demekki dikat et canim emziriyosan sendende gecer ben oglana cok dikkat ediyorum da kendime edemiyorum onunda 3 gündür kakasi yeail benden geçiyo. . :KK31:

Ben barbunya koydun bezelye koydum bamya koydum çok severim bambayi fasulye ve domates yapicam bende tabi kayyinvalidemle ins.:21:
ayy ne şanslı kaynanası var kızımın valla böyle kaynanaya can kurban :KK16:
ben de öyleyim valla kızım da bana çekerse kocasının gönlünü yapmayı bilir :KK1:
nazlı kaynana nazlı gelin nasıl olur orasını bilemiyorum ama :KK1:

selam kızçeler...

nabersiniz?

benim işler başımdan aşkın. uğramayım diyorum, işleri bitireyim diyorum, bağımlılık yaptı burası bana.. bakmadan duramıyorum... :KK53: :KK52:

pişik için her kaka yaptığında bekletmeden yıkamak en iyisi. o zaman olmuyor. güzelce de kremle ohh miss.. sonra öp popodan.. :KK54:

yeyip de kilo almayanlara, canı abur cubur istemeyenlere gıcık oluyorum..... :KK14: haberiniz olsunnn..... :KK35:

Kağan1: 177-70 olması gereken 65 (6 kilo vermek istiyom demişsin ama öncelikle hedef aynı olsun diye sanada 5 yazdım)

kızzz beni niye en başa yazdın en şişkosu ben miyim hımmm yok selermiş:KK15:
ben bir de funda suyu içiciğim cancazım haberin olaaaaa

oğlum sağ bacağını tam atamıyor tatiii yaptırırken,
neden anlamadım çok zor atıyor çok korktum acaba bişey mi var adım atmakta o kadar
zorlanıyor ki
:KK50:içim içimi yiyor doktora götürüp yok yere radyasyon almasını istemiyorum
tecrüüübeli anneler bişey var mıdır ki?
:KK43:

51 de çok yav yani 1-2 kg versem ii yavs :KK70: :KK53: o zaman da yüzümden gider ii olmam zaten küçük yüzlüyüm :KK35:

neden anlamadım çok zor atıyor çok korktum acaba bişey mi var adım atmakta o kadar
zorlanıyor ki

benim oğlum adım bile atmıyor canım. yeni yeni ayakları üstünde duruyor. birşey olsa ağrır, ağlar, merak etme. korkuyordur.

zorlanıyor ki

evet canım arkadaşın da dediği gibi hem korkuyordur hemde seni, alıştırmak istemiyordur =)
ama dr un varsa ara sor istersen
için rahat etsin
ben şimdi yavruya yarım muzu tarçınla yedirdim sade yemiyor da çok şükr kabız yapmıyor
siz neler yedirdiniz?
bu arada gece uyumadık nedense acaba birşey mi oldu korktum sabahtan beri de uyanığız neden olabilir acaba stres yaptım dişlerde çıktı acaba azılar mı :KK5:

Son düzenleme:

Ne o :KK53:

O ne :KK53:

Bensiz kilomu veriyosunuzzzz:KK20:

Nasil veriyonuzzz bende vercem banada soyleyin bende istiyorummmmmmm kilo vermekk :KK31:

sabahtan beri mi uyanık.. benim oğlan ikinciye uyuyacakmış... :KK53:

mahfoldum ya gece 2 saat uyutamadım tam uyudu 2 mi ne saat uyandı 4e kadar uyumadı gezindi tam uyudu yine mızmızlandı aralarda sonra 7 felandı sanırım uyandı hala uyanıktı neden böyle yaptı anlamadım gece uykumuz iyiydi iyi sersemledi gözler kızardı anca uyudu işte emerken yoksa hala uyanık gezerdi:KK53::KK53::KK37:

mahfoldum ya gece 2 saat uyutamadım tam uyudu 2 mi ne saat uyandı 4e kadar uyumadı gezindi tam uyudu yine mızmızlandı aralarda sonra 7 felandı sanırım uyandı hala uyanıktı neden böyle yaptı anlamadım gece uykumuz iyiydi iyi sersemledi gözler kızardı anca uyudu işte emerken yoksa hala uyanık gezerdi:KK53::KK53::KK37:

ben gece uyanırsa kaldırıp gezdirmiyorum ve ışığı da açmıyorum karanlıkta
biraz mızıldıyor sonra baktı kimseden ses yok uyuyor,

X