2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bituful canım sen sormuştun galiba oğlum yaklaşık olarak 60-70 cc su içiyor canım suyu biberondan hiç içmiyordu su akıtmayan suluktan da içmedi bende alıştırma setinin suluğunu biberona taktım su kendiliğinden azar azar akıyor onunla içmeye başladı

Vaveyla seninki de topaç maşallah kara gözler pek güzel maşallah

kızlar ben kaçar oğlan uyuud azıcık dinleneyım
herkein bebsine sakin huzurlu ağrısız sızısız bir gece inşallah
öpüldünüz

Vaveyla kocaman bi senin bizdiga..ya yeter koymayin resim dislerim kasindi simdi benimkini uyandirip onu isircammm he heppsi cok guzel ne kadar sansliyiz ya rabbim her isteyene versin

Vaveyla masalla tosuna
Cok tatli.bu arada alinti yapilsada resim 3o dk icinde silinebiliyo kizlar

Vaveylacım oğlun çok tatlı maşallah Tam ısırmalık
ben de resim koymak istiyorum ama cepten giriyorum nasıl yapılıyor biraz araştırayım ben azıcık bilgisayar özürlüyümde((

kara göz demişken oğlanın ve kızımın bir kirpiği war yelpaze mubarek üstelik gözler sürmeli kızımın ya ben ya ben ben de habire hintyağı sürer dururum kirpiklerim uzasın diye

Ahaha aynen bende oyle yaptim biberondan icmiyo sulukla akita akita iciyo hic degilse 50-60 cc onceden hic iciremiyodum..

kara göz demişken oğlanın ve kızımın bir kirpiği war yelpaze mubarek üstelik gözler sürmeli kızımın ya ben ya ben ben de habire hintyağı sürer dururum kirpiklerim uzasın diye

Cnm duzenleye gir ordan gelismis duzene gir ordan eklenti ekleye gir resimi isaraetle sol ust kosesibdeki carpiya bas bay yakisikli kayiplara karissin

düzenleye nerden girceeeemmm

Vaveylacım oğlun çok tatlı maşallah Tam ısırmalık
ben de resim koymak istiyorum ama cepten giriyorum nasıl yapılıyor biraz araştırayım ben azıcık bilgisayar özürlüyümde((

Cnm masaustu ayarlarini isaretlwrsen yada full site yaparsan cepten de konuluyor resim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…