2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Yaptım canım nasıl yaptığımı bilmiyorum ama oldu bir önceki sayfada kaldı galiba yan duruyor ama olsun bi dahaki sefere onu da düzeltirim:)))

Kizlar bebekleriniz arasinda yumurta alerji olan varmibiz bugun arastirma hastanede olduk asimizi gozlek altinda

haftaya salı yada çarşamba yola çıkıcaz memlekete gitmek için..
kv fizik tedavi görüyor merkezde görümcemde.. bayram için köye gitmişler bayram bitiminde tekrar merkeze gideceklermiş.. ben de diyorum oğlu geliyor biraz geç başlasa bişey olmaz köyde dururuz10-15 gün neyse sonra gideriz annemlere.. yok illa gidecekler.. merkezde olmak demek, görümcelerde kalmak zorunda olucaz birkaç gün kırılır çünkü bir kayınpeder :KK4: sıkış tepiş ev bir sürü insan çocuklarla ne halde olucaz kimbilir.. annemlerde kalsak kesin kırılacak.. eşim diyor annene bırakırım ben sizi diyor zaten düşüncelidir ama işte onlar da pek kırılgandır.. istemiyorum çocukları ordan oraya taşımak sadece çocuk taşısan neyse bir sürü şey gidiyor ardında :KK5: ihtiyaç olan çantayı ayarlasan bir eksik çıkyor mutlaka bölük bölük izin geçiriyoruz öncekilerden tecrübeliyim.. milletin gönlünü etcez diye perişan oluyoruz birşey anlamıyorum 25 gün nasıl geçiyor

haftaya salı yada çarşamba yola çıkıcaz memlekete gitmek için..
kv fizik tedavi görüyor merkezde görümcemde.. bayram için köye gitmişler bayram bitiminde tekrar merkeze gideceklermiş.. ben de diyorum oğlu geliyor biraz geç başlasa bişey olmaz köyde dururuz10-15 gün neyse sonra gideriz annemlere.. yok illa gidecekler.. merkezde olmak demek, görümcelerde kalmak zorunda olucaz birkaç gün kırılır çünkü bir kayınpeder :KK4: sıkış tepiş ev bir sürü insan çocuklarla ne halde olucaz kimbilir.. annemlerde kalsak kesin kırılacak.. eşim diyor annene bırakırım ben sizi diyor zaten düşüncelidir ama işte onlar da pek kırılgandır.. istemiyorum çocukları ordan oraya taşımak sadece çocuk taşısan neyse bir sürü şey gidiyor ardında :KK5: ihtiyaç olan çantayı ayarlasan bir eksik çıkyor mutlaka bölük bölük izin geçiriyoruz öncekilerden tecrübeliyim.. milletin gönlünü etcez diye perişan oluyoruz birşey anlamıyorum 25 gün nasıl geçiyor
Canım çok zor bir durum birkaç gün kalabilirsiniz belki ama çocukla çok zor olabilir kırılmasınlar diye uğraşarak izninizi heba etme bence hem kırılmamaları Lazım evlerinde değillerki evlerine geçince gidip daha uzun kalırsın 1-2 gece yeter aradada gündüz uğrarsın
tabi en iyi sen bilirsin umarım teklif onlardan gelirde rahat rahat annenlerde kalırsınız

X