2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

hoşbulduuuuuukkkkkkkkkk
biz de öyle valla aynı geçimsizlik diz boyu
ya 6.5 aylık oldun hayin bebe yat da uyu ne kalkarsın
ama geçecek inanıyorum direniyorum

HOŞGELDİN...aynıyız canım hepimiz aynı dertten yakınıyoruz...
bayağıdır yoktun ohh tatili yaptın ve dönüşün muhteşem oldu

vaveyla paylaştığın yazıdan bahsetmiş çoğu arakadaş ama ben öyle şeylerden çok etkileniyorum. çok merak ediyor olmama rağmen okumayacağım, direniyorum

hayırdır? uyumuyor mu diş çıkmışmıydı? belki yoldadır yakındır

geceleri uyuyor. gündüzleri huysuz. diş oldugunu sanmıyorum pek. belli de olmaz.

yere koydugum an basıyor çığlığı. sırtım belim kopuyor. Melaikeymiş oğlum kıymetini bilememişim

HOŞGELDİN...aynıyız canım hepimiz aynı dertten yakınıyoruz...
bayağıdır yoktun ohh tatili yaptın ve dönüşün muhteşem oldu

canım aslında pek tatil denmez yanitatil kısmı kısa sürdü
eşimin kurslar vardı k.validemlerdeydik uzun süre orda da net yok
telde de yok net benım dandik tel kullanıyorum daa

ben de öyle umut ediyorum ee nereleri gezdin?yediğin içtiğin senin olsun gördüklerini anlat

Canım Antalya'ya gittim annemlerin yanına
yediğim içtiğim de pek yok zaten hla bazen gaz yapıyor

geceleri uyuyor. gündüzleri huysuz. diş oldugunu sanmıyorum pek. belli de olmaz.

yere koydugum an basıyor çığlığı. sırtım belim kopuyor. Melaikeymiş oğlum kıymetini bilememişim

diştendir bence, yani ben diş diye ümitleniyorum aynen benim oğlan da geceleri bir melekti adeta ama şimdi çok sık uyanıyor.. gündüz de sürekli kucak istiyor, yere koyunca basıyor çığlığı.. çığlık da ne çığlık öyle bir ses başka bir bebekte yoktur bence koca adam çığlığı gibi

vaveyla paylaştığın yazıdan bahsetmiş çoğu arakadaş ama ben öyle şeylerden çok etkileniyorum. çok merak ediyor olmama rağmen okumayacağım, direniyorum

yok kesinlikle okuma lütfen!.. burada paylaşarak hata ettim hepimiz anneyiz hassasız.. hala aklıma geliyor beter oluyorum..

kızlar ay she den haberı olan varmı cok sık kk da bulunurdu esını keybettıkten sonra sanırım pek gelmıyı
bıde rahatsız bı Zeynep arkadaşımız vardı onun durumu nasılkı

bizimkiler de bir dönem aynıydılar ,diş değil diş olsa öyle uzun sürmez,bi de o dönem geçti yani olsa şimdi de devam ederdi ,o dönem bitti şimdi gece uyanmaları başladı ,çok araştırdım gelişim atağıymış ,gelişim atak devrelerinde böyle oluyormuş

anam bu bebeler programlanmış gibi hep aynışeyi yapıyorlar
benımki de öyle hele bir bırak yere ya da yatağına kazara yatar pozisyona getir sıkıyorsa:26:
vee tabi mahallaeyi inleten o koca adam çığırması

sanırım 3. ayda da vardı böyle bir atak
yerim ben ataklarrı yaaa

aman diş değilse yani yapmasınlar öyle atak matak :86:

cnm nasılsınnn
ateş kac:)
günler ne cabuk gectı degılmı

sanırım 3. ayda da vardı böyle bir atak
yerim ben ataklarrı yaaa

evet 4ve 5.aylarda o atak oldu ,sonra o bitti 5,5 aylıkken bu gece uyanmaları başladı ,atak atak üstüne :) ama yatakta dönmeleri mesela şuymuş :) yeni öğrendikleri her hareketi uykuda tekrar ederlermiş ,yani dönme emekleme ayağa kalkmaya çalışma filan bunları uykuda yapma sebepleri buymuş ,bir de 6 ve 7.aylarda yalnızlık korkusu ,uyandıklarında illa yanlarında bizi istemeleri

kızlar ay she den haberı olan varmı cok sık kk da bulunurdu esını keybettıkten sonra sanırım pek gelmıyı
bıde rahatsız bı Zeynep arkadaşımız vardı onun durumu nasılkı

zeynepfazı birkaç defa konuyu okurken gördüm ama yazmadı bişey.. ayşeyi ben de merak ediyorum

Son düzenleme:
cnm nasılsınnn
ateş kac:)
günler ne cabuk gectı degılmı
ateş düşüşte regl geliyor
iyiyim canım çok şükür sen de iyisin büyüttün maşallah oğlanı

aman diş değilse yani yapmasınlar öyle atak matak :86:
he valla ya sakin bebeler olsunlar

evet valla doğru benım oğlum 5 aylıkken falan gece nasıl dönüyordu yatakta tabi uyanıyor hemen
şimdi de uyanıyor çok sık çözemedim daha

hehe ay benım ateş oynak daha 9 aydır gelen gıden yok:)
ay buyuttum cbm ya senın tos tos nasılll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…