2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
hepberaber hoş geldin canm..
ablama geldım hazır pc bulmuşken benım oğlanın fotolarını koyayım dedim..kaymak oğlummun son halii

Eklentiler

• $1098081_10201128521408829_1817008967_n1.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 27
  • $6508_10200764460427532_1355773036_n2.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 43
Sayfayi her actigimda ayseyi dusunuyorum bende rahmet okuyorum..nasildir acaba psikolojisi rabbim yardimcisi olsun:26:

Hepberaber dudak silikonunu nerde yaptirmis doktorunun adini verin bende istiyom

tutku hoşbuldum canım
maşallah senin delikanlıya nasıl da ağır abi gibi bakıyor maşallah yaa pek tatlı

bu arada fotoda görünce aklıma geldi sorayım
benım oğlum desteksiz uzun süre oturamıyor daha kısa süre duruyor mama sandalyesi kullanabilir mi bu duurmda?

Hoşgeldin canım ben de yerim onu çok tatlı maşallah
adetin hayırlı olsun ben de ilk bu ay oldum keşke daha geç olsaydım rahatım iyiydi:)))
hoşbuldum canım valla oldum rahatladım ya ben de pko var bir de öle kendi kendine adet görmek falan lüks benım için o nedenle mutluyum
Sayfayi her actigimda ayseyi dusunuyorum bende rahmet okuyorum..nasildir acaba psikolojisi rabbim yardimcisi olsun:26:

Hepberaber dudak silikonunu nerde yaptirmis doktorunun adini verin bende istiyom

doktoru babası canım

kızz tutkuuuu fotoyu yaklaştırınca farkettim bizim bebeler pek benziyor
seninki benımkinin az daha saçlısı
şimdi yükledğim foto da belli değil ama valla benziyorlar
aaa şaşaırdım vallaa
hele ilk fotoda

Son düzenleme:
salıncağa koydum bugün zorla, sewdi ama geç oldu

alıntı yapmayın rica ederim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…