2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

cnm aslında otelenebılır fızık tedavı hem gorumcenındense kv nın evınde daha rahat edersın orada 3 aıle olucaksınız
zor bence

Cok uzunmus bide ya kirilmasinlar canim onlarda 1-2 gun kal annene gec bence..bebekler perisan olunca insaninda sinirleri harap oluyo h.sonu yasadim valla bir gun bile zor geldi..

kendi evlerinde değiller ama kalmamızı beklerler eminim artık öğrendim huylarını eşim de diyor ilk gittiğimiz gün kalırız idare edersin sonra annene bırakırım. umarım öyle olur.. buğra zaten 9 da yatıyor sürekli uyanıyor düzen bir bozuldu mu tamam bu yollardan geçtim ben daha önce korkuyorum huysuz bir de çocuk

cnm aslında otelenebılır fızık tedavı hem gorumcenındense kv nın evınde daha rahat edersın orada 3 aıle olucaksınız
zor bence

ertelenebilir işte ben de onu dedirttim eşime yok hemen başlaması lazımmış amaaan gitmeden başlamasa bile gidince bir telaşe içine düşüyoruz.. zıp zıp ordan oraya hiçbirşey anlamıyorum cidden daha çok yoruluyorum

iyi geceler sizi yesin kör kediler :)

hepberaber,tutku,selerm,vaveyla degmesin çüklülere çok tatlılar maşallah tombul paşalar

bende yarın kvye gidiyam pazar geri dönecez benim görümcemde bayram için kaynanamda 2 bebekte onda var bide benim ki 3 bebeyle cümbüşlü bayram haftaya salıda ben memleketime gidiyom 1 hafta kalacam anamın yanında bütün bacılar toplancaz hepimizde bebeler anamın evi kreş gibi olacak tey tey tey

nerde çokluk orda b...luk hesabı

kusura bakma canım bilmiyordum ben seni hep ocak annesi sanıyordum o kadar benimsemişim:)))

hehe aslında ocak annesıyım ama 2007:)
cnm hamıleykende takıp ederdım sızlerı keyıf alıyorum bebıslerınızın buyudugunu takıp etmekten

Cok uzunmus bide ya kirilmasinlar canim onlarda 1-2 gun kal annene gec bence..bebekler perisan olunca insaninda sinirleri harap oluyo h.sonu yasadim valla bir gun bile zor geldi..

ewet işte 1 gün bile zor geliyor insana.. bir de ev geniş olsa neyse.. ilk gün bile gidince akşamı bulacak sabahlar sohbet ederler mutlaka 25 gün zaten toplamda kalınmaz ama yarısını ister onlar kesin aman ya eşimi dinleyecem ben umarım dediğini uygular

hanı anladıgım kadarıyla cok sık gıttıgınız bı yerde degıl uygun ortamı onlar saglayyabılırlerdı aslınsaa

hanı anladıgım kadarıyla cok sık gıttıgınız bı yerde degıl uygun ortamı onlar saglayyabılırlerdı aslınsaa

senede en fazla 2 defa gidebiliyoruz.. bu ay gidip sonraki izinler bahar we yaz olarak ayarlıyoruz en azından 10 ay gidemicez.. ben de diyorum işte oğlu geliyor dursunlar köyde beraber vakit geçirelim.. böyle düşünmücem aslında başka gelinler gibi gidecem annemim evine

aslında organıze etmelıydı
sız surprızden çıkmadınız
gıt annede cnm kım ne değer verıyorsa onu ver

Kukla ol, elini ayağını teslim et, beynini boşalt ne derlerse onu yap isterler :) Zaten açamadım canım kısmet...

Sağol canım öyle yapmaya çalışıyorum neyse ki ailem yanımda çocuk da elden ele geziyor bayağı dinlendim :)

Sağol canım, bakalım ben de bundan sonrasını merak ediyorum eve dönünce ne olacak. Bizim de alttan iki dişimiz görünüyor diş etinin içinden ama hala çıkmadı nazlılar:) Gece değil de gündüz bazen huysuzluk yapıyor sebebini anlayamıyorum belki de ondan.

Belki de hala huzursuzluk vardır tam kendine gelememiştir canım ya Allah kolaylık versin kendi kendine oyalanmayınca çok zor.

Vaveylaaa, Allah yardımcın olsunnnn! Kayınvalidenle baş başa konuşsan, anne ben de daha fazla sizinle olmayı isterim ama burada çok durursak rahatsızlık veririz sen de zaten rahatsızsın ben fırsat buldukça gelirim filan desen... Her zaman olmayan bir durum sonuçta. Ya da iki üç gün geçsin, durumu onlar da fark etsinler öyle konuş. Aman bana benzemeee! Milletin gönlünü edemezsin eğer gönülleri yoksa, o yüzden kendini perişan etme.

Eşinin dediği en mantıklısı umarım sorunsuz güzel bir tatil geçirirsiniz

Kızlar bu arada fotoğrafları göremiyorum şu an ama o pamuk suratları tombik yanakları tahmin edebiliyorum, minnoşları benim yerime de öpün :)

günaydın kızlar yine yorgun bir gecenın ardından başladık güne
birazdan kalkıp tatlı yapacağım kalburabasma bayramlardaki meşhur tatlımızdır
akşam da kayınvalidemlere gideceğiz onlar merkezde bayramda ordayız ve yine eşimin kursu var maalesef
yani 10 gün kadar yine evimden uzak kalacağım sonra geldiğimde de okul açılmadan taşınacağız nasipse
buoğlanla nasıl taşınacaksam
VAVEYla canım nacizane fikrim görümcen de hiç değilse bir gece iki gece kal annene geç canım eşin ifade edecekmiş bak kv şanslısın

günaydın herkeslere....

size kızgınım.. ya neden siliyorsunuz hemen bebeciklerin fotoğraflarını, ben göremedim ama.... küstüm

neyse bayram üstü küslük olmaz, barıştım.

geçmişi okudum ama o kadar çok şey yazılmış ki unuttum. :26:

vaveyla arada kalmışsın canım zor bir durum. bence boşver git annende kal rahat rahat.. sen söylemişsin köyde kalsaydınız diye, üstüne düşeni yapmışsın.
hepberaber hoşgeldin... senin oğluşun muydu o sarkık dudaklı... dudaklarını yediğim.... maşallah çoook tatlı....
ben de geçen ilk yazılan sayfaları falan okudum da aklıma geldi. ay she ve zeynepfaz'ın hikayelerini biliyorum. ben de ne yapıyorlar acaba diye merak ediyorum. Allah ayşe'ye çok büyük sabır versin. inşallah biraz olsun acısı dinmiştir.

bayram da geldi.. zaman ne çabuk geçiyor..
daha dündü sanki çocukluğumun bayramları. alınan bayramlıklar koltuklara dizilirdi veya başucuna konurdu. sabah babam erkenden barış manço'nun 'bugün bayram, erken kalkın çocuklar...' şarkısını söyleyerek bizi uyandırırdı.
hep beraber neşeyle kahvaltı yapılır, yeni kıyafetler giyilirdi... sonra başlardı bayram gezmeleri...
ne güzeldi çocukluğumun bayramları...
şimdi ailemden uzakta, bambaşka bir hayatım var. anne oldum ve çocuğumla geçireceğimiz ilk bayram.
o zamanki sevinç içimde yok ama oğluma o sevinci yaşatmak için elimden geleni yapacağım...
ailemi bayramda göremeyeceğim. uzakta oldukları için bir bayram orada bir bayram burada geçirme kararı aldık. o nedenle biraz buruğum...

herkese şimdiden hayırlı bayramlar... gül kokulu yavrularınızı benim yerime öpün...

ellerinden öper teyzesi sana özel resim
off eski bayramlardan bahsetme çok özlüyorum o zamanları çocuklarımız bizim gibi bayram geçiremeyecek sanıırım yani aynı tatta olmayacak maalesef

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…