2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
buldum buldummmm......
demir damlası lekesini çıkattım
:118:
bulaşık makinesi parlatıcısını zaten lekelere kullamnıyordum
onu da çıkardı

kızlar sizlere bi sorum var bebişleriniz kaçta yatıp kaçta kalkıoyorlar gündüz uyku aralıkları aayrıntılı bilgi istiyorum sizden lütfen yazın bilgilerinizi bekliommmm
her gün aynı olmamakla birlikte
9.00-9.30 gibi gece uykusuna yatar. gece 3-4 saatte bir uyanıp mama yer, geri uyur.
haftasonları anasını uyutmamak için 6.30-7.00 gibi uyanır, haftaiçi işe gideceğiz hazırlamam lazım 8.00 gibi uyanır.
gündüz 2 ya da 3 saat arayla uyur. uyuma saati yarım saatle 1.5 saat arasında değişir.
kısacası uykusu değişken bir oğlum var..

günaydınnnnn kızlar...
günaydın kağanın annesi....

buldum buldummmm......
demir damlası lekesini çıkattım
:118:
bulaşık makinesi parlatıcısını zaten lekelere kullamnıyordum
onu da çıkardı

harikaymış ya, ilk defa duydum. hemen lekenin üzerine dökünce mi çıkarıyor, yoksa makinada yıkanmış fakat çıkmamış lekeleri de çıkarıyor mu? ne güzel bir cümle kurdum. tebrik ederim kendimi.

Herkeşşşşşee günaydınn.
Bugün son iş günümmm tatile çıkıyorummm.yupppiiiiii:))

onca saat sancıdan sonra kötü olmuş sezeryana girmen,ben sancısız sezeryanım

Sorma canm yaA bilsen böle olacağını direk sezeryana girerdim.40 haftam dolmuştu doktor dedi suni sancı veririz 7-8 saate açılır sonra epidural yaparız. ebe muayene edince dediki sen boşuna gelmişsin 2 gune anca doğurursun dedi.çok zor bi 27 saat geçirdim( bi ben bi Allah biliyor...neyse geldi geçti.ameliyattan çıkınca ilk kelimem ;
"kurtuldum "olmuş.sonradA bebek kaç kilo:)))

Aferim sana da arada cadı olmak lazım bunlara:))

iyi bilirim bacım kardeşim ikizler

Bende ikizler burcuyummm:)) gülerken ağlar, ağlarken gülebilirim, fecii kararsızlıklarım vardır.sıcakkanlı, ikna kabiliyeti yüksek, ortama ayak uyduran,iki kişilik yaşayan bi baaağyanımm:)) taliplerimi bekliyorum
Vaveyla paylaştığın bağlantıyı okumadım etkilenecegımı düşündüm gerçi merakta ediyorum.bebeğe yapılan işkence tarzı bişeylerse gece uyuyamıyorum öle şeylere bakıncaa(

Nannen; bence gündüz çok sık uyutuyorsun.bizim sabah 7 de kalkıyr. 10 gibi uyur yarım saat 1saat arası.2ye doğru tekrar uyur ki bu uzun uykusu oluyor 4.30 gibi falan uyanıyor 8 gibi 15-20 dk falan kestiriyor.10 gibi gece uykusu. Başlıyor.bazen saatler aşagı yukarı değişiyor.ama 1 uzun uyku 2-3 kestirme uykumuz var.gece 3 çok geç bi saat. Öne çekmeye çalış bencee.

Kağanın annesi; parlatıcıyı direkmi döktün lekeye? Yıkama suyuna mı koydun??

okuma canım lütfen. ben gece uyuyamadım sürekli aklıma geliyor kabusum oldu bir anda

canım diğer lekelerin üzerine de döküp 1 dk bekle beyaz bezle kurula
hiçbişey kalmıyor walla ben parlatıcı yerine elma sirkesi kullanıyorum makineye
parlatıcının zararlı olduğunu biliyorum ama alıyorum markete gidince lekelere döküyorum
halıya çay mı döküldü hem çıkarır

kurumuş lekeye dök beklet hiçç zarar varmiyor kumaşa,halıya
benim halılarım yün onlara bile kullanıyorum ben

döktükten sonra siliyor musun yoksa bekletiyor musun sadece.. ne çok soru sordum..

Merhaba kızlar, malum nedenden ötürü alıntı yapamıyorum ve tüm mesajları "beğen"emiyorum ama yazdıklarınızı okudum ve hala salak gibi kendimi sorgularken yazdığınız mesajlar bana iyi geldi gerçekten, hepiniz sağolun. İyi ki varsınız
Şu an midemde bir yumru ve aklımın yarısıyla tatil yapmaya çalışıyorum, neyse ki kalabalık sayılırız o yüzden zevkli geçiyor.

Vaveyla, çok uğraştım yazıyı okumak için ama açamadım. Belki şu an benim için böylesi daha iyidir

Nannen, bizimki 07.30 gibi uyanıp 08.30'a kadar yatakta takılıyor:) 10.30 gibi uyuyor, 12'ye doğru kalkıyor. Sonra 14.00-15.00 gibi bir uyku daha aş. yuk. bir saatlik. Sonra da şansım varsa 18.00-19.00 civarı bir uyku daha-ki bunu uyumazsa çok huysuz oluyor. Gece uykusu 21.00'de başlıyor. Üç dört kere uyanıyor ama acıktığı için değil, çünkü genelde yemekten bir iki saat sonra oluyor, birazcık emzirince dalıyor. Saat 02.00-03.00 civarı mamasını veriyorum. Sonra sabah.

Ruza aynen yaa bende h.içi işe giderken uyandırıyorum 7.30 gibi uyanmıyo üzülüyorum ama h.sonu 6 da ayakta uyanık

Bide enlemesine yatıyo yatakta bacakları katlanıyo yüzünüde battaniyeyle sarıyo iyice mozoşistmidir nedir nerde rahatsız pozisyon var hepsi benimkinde:103:

parlatıcı olayı iyiymiş bende deneyem bari.gerçi kan ilacı kullanmıyorum ama diğer lekeler için..ek gıdaya geçince heryer yoğurt meyve falan filan:92: bide kaşıkla yemiyo mama sandalyesine dökülenleri yalıyo delüüü

boşver kendini suçlu hissetmen için sebep yok keyfini çikar. Ya bu kaynanalar görumceler bizden ne ister anlamadım. O yazıyı sakın okuma ağlak biri değilsen okuyabilirsin tabi. Başınıokudum bıraktım kötü

Yaaa görümcene ne oluyormuş ona neymiş kendisi de annesinin yanına gitsin çok kızdım yaa annesini sakinleştireceği yerde kendisi kayınvalidenden beter
Canım hiç canını sıkıp tatilini etkileme iyice eğlen gez toz

unutmadınız değil mi beni epey ara verdim foruma tatil,eşimin kursları vs gibi nedenlerden dolayı evde değildik.
Okudum baya geçmişi en dikkat çekici Ferda geldi ve çok üzüldüm oofff ALlah sabır versin
dişler çıkmaya başlamış maşllahh
herkes iyidir umarım
biz de ek gıdaya geçtik oğlum bazen severek yiyor bazen de ağzını açmıyor kendisi bir KOVA ben de çok istedim kova olsun ama kova bebeleri zor olıurmuş gerçekten yeğenim de öylee
hemen soruyu patlatıyorummm
o6. ay kont. doktorumuz diş geliyor 7-7.5 aylıkken çıkartı dedi ama ben bakıyorum hiçbir nane anlamıyorum
4 gecedir çok fena hiç uyuyamıyor saat başı kalkıyor
mahvoldu yavru diş yapar mı böyle ağlama krizleri

eeeee hadi, anlatııınnn

benım hiç olmadı
sanki kaç tane büyttüm
nesi var rahatsız mı ?

rahatsız değil 2-3 hafta önce grip oldu, ondan sonra huyu değişti resmen. sürekli mız mız, sebepli sebepsiz ağlayıp duruyor

bayram temizliği yapacaktım, daha hiç bişey yapamadım. şimdi uyuyor hemen bu fırsatı değerlendirmem lazım, tabi yine 20 dkda uyanmazsa

bu arada hoşgeldin tekrar, sürekli ağlama diş çıkmadan önce oluyor genelde.

hoşbulduk canım
geçmiş olsun size de benımki de fenaa gece ayrı gündüz ayrıı,
kolay gelsin sana

hoşgeldin bacımmmm çok uzun zamandır yoksun, biz aynı burda bekliyoruz sayfayı
diş olayını bu 2. cocuk hala çözemedim 2 aydır şiddetli geçimsizlik war aramızda ama diş yok hala uykularımız da aynı öyle çok sık kalkıyor geceleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…