2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bituful canım sen sormuştun galiba oğlum yaklaşık olarak 60-70 cc su içiyor canım suyu biberondan hiç içmiyordu su akıtmayan suluktan da içmedi bende alıştırma setinin suluğunu biberona taktım su kendiliğinden azar azar akıyor onunla içmeye başladı

Vaveyla seninki de topaç maşallah :nazar::nazar:kara gözler pek güzel maşallah:nazar::nazar::nazar:

kızlar ben kaçar oğlan uyuud azıcık dinleneyım
herkein bebsine sakin huzurlu ağrısız sızısız bir gece inşallah
öpüldünüz:KK54:

Vaveyla kocaman bi :nazar: senin bizdiga..ya yeter koymayin resim dislerim kasindi simdi benimkini uyandirip onu isircammm he:KK16: heppsi cok guzel ne kadar sansliyiz ya rabbim her isteyene versin

Vaveyla masalla tosuna
Cok tatli.bu arada alinti yapilsada resim 3o dk icinde silinebiliyo kizlar

Vaveylacım oğlun çok tatlı maşallah :nazar::nazar: Tam ısırmalık
ben de resim koymak istiyorum ama cepten giriyorum nasıl yapılıyor biraz araştırayım ben azıcık bilgisayar özürlüyümde:KK43:((

Vaveyla seninki de topaç maşallah :nazar::nazar:kara gözler pek güzel maşallah:nazar::nazar::nazar:

kızlar ben kaçar oğlan uyuud azıcık dinleneyım
herkein bebsine sakin huzurlu ağrısız sızısız bir gece inşallah
öpüldünüz:KK54:

kara göz demişken oğlanın ve kızımın bir kirpiği war yelpaze mubarek üstelik gözler sürmeli kızımın :KK53: :nazar: :nazar: ya ben ya ben :KK4: ben de habire hintyağı sürer dururum kirpiklerim uzasın diye :KK53:

Bituful canım sen sormuştun galiba oğlum yaklaşık olarak 60-70 cc su içiyor canım suyu biberondan hiç içmiyordu su akıtmayan suluktan da içmedi bende alıştırma setinin suluğunu biberona taktım su kendiliğinden azar azar akıyor onunla içmeye başladı

Ahaha :KK1:aynen bende oyle yaptim biberondan icmiyo sulukla akita akita iciyo hic degilse 50-60 cc onceden hic iciremiyodum..

kara göz demişken oğlanın ve kızımın bir kirpiği war yelpaze mubarek üstelik gözler sürmeli kızımın :KK53: :nazar: :nazar: ya ben ya ben :KK4: ben de habire hintyağı sürer dururum kirpiklerim uzasın diye :KK53:

Cnm duzenleye gir ordan gelismis duzene gir ordan eklenti ekleye gir resimi isaraetle sol ust kosesibdeki carpiya bas bay yakisikli kayiplara karissin

düzenleye nerden girceeeemmm:KK30::KK30:

Vaveylacım oğlun çok tatlı maşallah :nazar::nazar: Tam ısırmalık
ben de resim koymak istiyorum ama cepten giriyorum nasıl yapılıyor biraz araştırayım ben azıcık bilgisayar özürlüyümde:KK43:((

Cnm masaustu ayarlarini isaretlwrsen yada full site yaparsan cepten de konuluyor resim

X