2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kadin olmak ne zor yüzyillardir yapmadiklari iskence kalmadi daha kundakta basliyolar baksaniza gelde bu cocuktan gelecek bekle bitti artik hayati cok üzuldum bende..acilen yargi sistemini degistirmeleri lazim idam falan gelsin, niye bu kadar esnek cezalar anlamiyorum..

Bizdede bi havadis yok bu arada istahsiziz hala ek gida iskencesine devam..

zaten o çocuğa werilen hasarla beraber "ceza" nın olmaması daha hasar verici, utanç werici, insanlık dışı!..

Son düzenleme:
Herkes bunalımda heralde
Bide böyle kötü haberler insanı kötü etkiliyor
Ferda allah sana sabır versin ezdirme kendini benim kaynanada gıcık ama oglu küs ne arıyo ne soruyo

Kizlarr durgunsunuz normalde zor okurdum gecmisi..

Bebislere bayramlik aldinizmi ne giydirceksiniz malum ilk bayramimiz ben daha alamadim bisey

Bide daha onceden sormustum ama kaile almamistiniz ne kadar su iciyolar toplam yaklaşuk bi günde:122:

kirlenmeden mevsim değişkenliğinden dolayı lcw dan 2 tişört, şort, salopet, pantolon aldım bayram için.. ayrıca bayram şekeri yazan tişörtü ilk gün giydircem..
su çok az içiyor toplasam 30 ml ancak içiyor.. sık emiyor sanırım ondan

bizim teşkilatta gereksiz resmi bayramlaşma war, ilk gün muhtemelen yapılacak.. figür olarak orda bulunmak zorunluluğumuz war.. şimdiden stres oldum.. gidesim yok, çok komik we sinir bozucu geliyor bana mecburi olması

Son düzenleme:

Ne teskilati canim anlamadim islemi alakali

selam.. biraz daha iyiyim. toparladım kendimi. zaten hassas bir insanım, anne olduktan sonra iyice beter oldum. hele de çocuklarla ilgili kötü birşey okuduğumda çok etkileniyorum. neyse. Allah o vicdansızları bildiği gibi yapsın.

ben de lcw internet mağazasından birşeyler aldım. kırmızı bir pantolon, beyaz bir gömlekle kombin yaptım. ikinci gün için papyonlu tulum ve yazlık ayakkabılar, üçüncü gün için de Allah ne verdiyse...

benim oğlum yaklaşık 100-120 cc içiyor. ama meme emmiyor. gün içinde mamayı da az yiyor. ondan dolayı içiyor çok. havalar da sıcak zaten..

sülalece örgütlenmişler şuna bak yaa.. kaynanan susuyor görümcen başlıyor..sıradaki kim.. kayınpederin de arasın bari.. oh ne ala memleket. boşver ya... it ürür kervan yürür.. sen bildiğini yap. insanları tutarsın tutarsın, bir kere bırakırsın senden kötüsü olmaz zaten... çok sinirlendim.

valla cnm allah yardım etsin onlar söyler sen söyleyemezsin sen söylersen terbiyesiz olursun bu hep böyledir insanın içini 2 yüzlülük daha çok yakıyor yüzüne gülüp arkandan dedikodu offf açtırma kutuyu ferdaerd allaha havale et cnm

Aynen canim bende cok duygusaldim anne olduktan sonra iyice manyak oldum:2: cok etkileniyorum cocuklara gelen kotuluklere.. haberleri izlemiyorum artik pek mutlaka bebek yada cocuklarla ilgili kotu seyler oluyor..facebookta rojava misirda falan katledilen cocuklari falan goruyorum sonra cesmeler acilmaya basliyo yine..adelet istedigi kadar sucsuz bulsun zulumleri, annelerin mahsere kadar eli yakalarinda olcak, nasil hesap verecekler bakalim bi annenin gözunden sakindigi evladina kiymayi..

kızlar sizlere bi sorum var bebişleriniz kaçta yatıp kaçta kalkıoyorlar gündüz uyku aralıkları aayrıntılı bilgi istiyorum sizden lütfen yazın bilgilerinizi bekliommmm

kızlar sizlere bi sorum var bebişleriniz kaçta yatıp kaçta kalkıoyorlar gündüz uyku aralıkları aayrıntılı bilgi istiyorum sizden lütfen yazın bilgilerinizi bekliommmm

valla benim kız enterasan sabh 10.30 da uynır sonra 12.30-13.00 de geri yatar 14.30 da uyanır 17.00 da yatar 19.00 da uyanır daha sonra 22.30-23.00 da tekrar yatar gece 3-4 saat arayla 2-3 kez kalkar canım mama yer yada sebepsiz aglar geri uykuya dalar

tabii hergün böyle mi bazen böyle bazen daha geç yatar daha erken kalkar karışık yani

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr,

ne yapanız ?

biz iyiyik yavvvvvv aynı tas aynı hamam sallan yuvarlan hayatlar işte

bizimde bayramlıklarımızı teyzemiz aldı sagolsun kanzdan 3 tane dantelli kilotlarıyla beraber elbise bayramı beleşe getirdik en büyük teyze bizim teyzeee

anasının bayramlıgı yok kızında hergüne ayrı bayramlıgı var defile yapacagız bayramda

9 da yatar 6 da tamamen kalkar tabi 6 ya kadar 2-3 defa kalkar..9,12, 14 de tekrar yatar 1 er saat falan tabi gunduz saaeri hep farkli ama gece sabit..gunduz toplam uykusu 3-4 saat 1 gundede toplam 12 saat yatiyo yaklasik

Aynen daha kendime hicbisey almadim velete her ciktigimda dolu dönuyorum..bide elimin ayari yok tam aliyorum 2 hafta sonra olmuyo tam kamilim

Son düzenleme:
Benimki hic içmiyo bir ıki yudum gevelıyo bırakıyo

Ya bende bı kendim böyleyım sanırdım iyi bari yanlız diğilım genelimiz böyle
Ben taa hamileyken başladı bebeklerle alakalı kötü bişey duyayım göreyim kalbim patlayacak gibı oluyo bi garip. Bende ne okurum ne izlerim.

süreklı aynı olmamakla beraber gece 8 -10 civarı uyur. Sabah. 7 - 9 civarı kalkar. Gün içinde 2 defa 1- 3 ve5 - 7 ciuarı yarım taş çatlasa birer saat uyur.

kızlar bende oğlumun saatlerini yazcam yorum ve önerilerinizi bekliom lütfen sabah8-9arası kakıyor 10:00 uyur12 kadar sonra her2 saatebir 45dk yatar ama gece uykuya tam 3:00 girer uykusunu nasıl geri çekebilirim bide sizibkilerde sallanmak istiyomuya şimdi öle istiyo lütfen cvp bekliom sallarsam uyuyo sallamazsam uyumaz ara saatlerde uyutmasam deli oluyo ne yapcam önerilerinizi bekliom

3 çok geç bi saat benim kızımda ilk zamanlar öyleydi çok zor ya yavaş yavaş ileri çekmeyi dene farketmesingündüz uykularınıda 2 defa uyusa yeter onlarıda çaktırmadan uzat yavas yavaş düzenlenir. Bide gece çok örtme üstünü sen nasıl yatıyosan öyle yatır minicik bir insan oda. Benim kızım memede uyvuyor hala çok huysuzsa saati geçmişse sarılip gezıyoz o zor oluyo hic sallamadım bazen ayagımda sallıyorum ama hiç sevmiyor. Benimkinin gece uykusu iyidır ama gümdüz az uyuyo;-) veletler hep başka başka ya
Bide akşam ılık banyo yaptır ben öyle alıştırdım benim kız banyodan sonra uyku moduna giriyo kolay uyuyo ağzını yerim ben onun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…