2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Doğru diyorsun cnm.annem devam edicek bakalım inşş.şu ramazanda oruç oruç sabah erken kalkmaktan biraz dinlensin dedim.neysee yaaa zaten bayramdan sonra 1 hafta tatile gitcemm ohhhhhhh patlamak üzereydim zatenn:)))

tutku ben kendime cadı gelinim diyordum sende benim gibiymişin :)))

Öyle valla bunlara biraz diş göstermek lazım:)) be zor doğurdum ben o bebeyi haberleri varmı acaba.. Kaymak oğlum benım yaaa:))

Şiddetle normal doğum isteyen biri olarak,
27 saat suni sancı çektim dudaklarım uçuk içinde,,belimde başarısız epidural kateteriyle 3 cm açıklık veee genel anesteziyle sezeryana
girdimm(

onca saat sancıdan sonra kötü olmuş sezeryana girmen,ben sancısız sezeryanım

UUU gerçekten çok zormuş bende normalde ısrar ettim ama günümde geçince doktora teslim oldum sezeryana girdim senin yaşadığın acıları yaşamadım

sülalerinde oğlusun gibi kaymak ak pak uşak yoda kısanmıştır kaldıki çirkin bile olsa sağ salim bir evlat beğenemediyse kendi doğursun Allahın verdiğiyle uğracaksa aynaya baksın kusura bakma ama evlat bu ona laf diyen padişah olsa tın gurban olsun seni oğluna o

diş göstermek lazım evet yoksa onlar diş gösteriyor :) gerçi benimkiler pek bi sessizler hiç karışmazlar ne iyiye ne kötüye ben cadıyım işte :)

Cingöz kovalarimiz var ne güzel..hep kova burcu olsun istemistim oglaklar kizmasin ama

Bu arada nickin ne guzel blog adi gibi

Vaveyla her yer direnis her yer eskisehir bizide sev, ha eskişehir ha istanbul

ben hepinizi ayrı ayırı sewiyorum yawrum

dün bir programda bir astrolog hava grubu bebeklerinin zor bebek, toprak grubu bebeklerinin en kolay büyütülen bebekler olduğundan bahsetti..ben de "kova" bebeklerini bildiğimden oğlak olarak denk getirmeye çalıştım 3 arkadaşımında çocuğu kova uykuları çok kötüydü iştahsız seçici bebeklerdi.. ister istemez korktum yani :18:
kızım başak, oğlum oğlak, ben oğlak, baba boğa toprak ailesi oğlum bir yerde arıza veriyor yükseleni ikizler yani hava astrolog emine den saygılar efenim

küpeli benim kızımda çok korkardı irkilirdi sürekli ağlayarak uyanırdı filan eski müdürümüm karısı ben duasını biliyorum okuyayım dedi boşlukları varya bacak birleşimleri oraya baş parmaklarıyla hafif basılı tuttu korku damarları orada bulunurmuş öyle dedi sonra abdetli iken tebbet süresini 6 kez kesebe kadar okudu 7. kez tam okudu sonra irkilmesi korkusu geçti şimdi ara sıra bende 6 ke-z kesebe kadar 7incide tam okuyorum parmaklarla baskı yapmıyorum ama sadece dualarını okuyorum iyi geliyor bilgine

herkese günaydın
bugün oğlumun6.ay dr kontrolu var artık ek gıdaya tamamen geçiyoruz bakalım dr neler ver diyecek gerçi oğlum emmediği için 4 ayda biraz başlamıştıkda bi düzenimiz yoktu

küpeli arabanız hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin inşallah kart olayınızda çözülmüştür bir kötü olay başınıza geleden
sağolasın mandiş
sağolasın amin inş. yaa saçım dökülmese o kadar sıkıntı olmaz da her yere saç krize giriyorum ,benim gömülü dişlerim hiç ağrı yapmadı ,zaten dıştan da görünmüyor sadece röntgende çıktı ,evet benimkiler de ameliyatla alınacak ama dişçi fobm var korkuyorum ,ama tel için alınması şart ,bebeler de varya çok ağrırsa hepsiyle beraber nasıl uğraşırım diyorum .evet çalışan anne için araba şart ,inş. şu araba kullanmayı da iice bunda öğrenirim de onu da aradan çıkarırırm

geçmiş olsun inş. amniyo temiz çıkar ,ohooo bayağı turlayacaksın desene ya bir şey olmaz ben 2 bebeyle her yere gidiyorum sen de gidersin ,ek gıda için de kavanoz maması götür yanında verirsin

uu ikizler hemde en çift hatta 3 karakterli :)

kağan1 uzaktan geliniğinle prenses gibisin hee :130:

kızlar kullandığınız memnun kaldığınız yüz temizle jeli önerir misiniz? cildim problemsiz ama son zamanlarda bir tuhaf oldu havadan mı bilemedim.. nar sabunu kullanıyordum memnundum , şimdi kurutmaya başladı

mandiş ilginçmiş ,ben de yatakta ayetel kürsi okuyorum sakinleşiyor ii geliyor ama bunu da deneyeyim mutlaka

ya gerçekten bu kova çocuklarının uykuları çok kötü benimki yarım saat 45 dk uyuyo oda gündüzkucağımda uyuyo beşiğine koyunca uyanıyo nasıl vazgeçircem bilmiyorum
görümcemin oğluda kova oda bebekken 45 dk uyurmuş şimdi 7 yaşında hala az uyur bende akrabalar ya huyları benziyo diyodum demekki bütün kovalar aynı

walla dediğim gibi kova lar genelde öyle/imiş.. oğlumda günüdz arıza gece allah ne werdiyse buna da şükür napalım

mandiş ilginçmiş ,ben de yatakta ayetel kürsi okuyorum sakinleşiyor ii geliyor ama bunu da deneyeyim mutlaka

bizde oldu küpeli bazı insanın duası hemen kabul olur öyle birimidir bilmem ama ben fayda gördüm dene bakalım sende de olacakmı birde beşiğimizde küçük kuranımız asılı sürekli bizim

benim tanıdığım kovada aynı özellikle yemek konularında dövesim var :)

benim iki görümcem de oğlak burcu. biri çok titiz, ayrıntıcı, diğeri tam tersi... oğlum da oğlak olacak diye seviniyorlardı.. erken gelince bir günle kaçırdılar.. yay oldu oğluşum.. bizim babamız da boğa burcu.. boğa erkeği evine bağlı, sorumluluk sahibi oluyor. ben de terazi..
ünlü astrolog ayşe hanım, terazileri önümüzdeki hafta neler bekliyor? para var mı para..

benim tanıdığım kovada aynı özellikle yemek konularında dövesim var :)

şimdiye kadAR ek gıda pek vermedim işte daha yeni başlıcaz bakalım
meyve püresi ,yoğurt ve 3-4kere çorba verdim bi bakmışsın hepsini yiyiyo bi bakmışsın zorla bi kaç kaşık inşallah yemekte zorlanmayız nediyim

benim burcummuş oğlun dünyanın en iyi en mükemmel en süper burcu yaydır :):):):)

inşallah yemeyen çocuk gerçekten zor

olmaz mı paralar efenim isteyen herkese çalışınca para war :86: bizim boğa da aynen öyle yaylar yani ateş grubu burçları çok hareketli oluyorlarmış
he bir de yaylar kafasına koyduğunu yapmadan rahat edemez en belirgin özellği o :) onun dışında çok sıcak kanlı olurlar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…